NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

Bazen da ili ne?

+8
dr house
Pametnik
POTEMKIN
bubbby
ŠiŠa
popaj
djuka
Admin
12 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od ŠiŠa 4th April 2012, 1:46 am

Ma covek zakasal nacisto...Wink



[You must be registered and logged in to see this link.]

ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od Slavica 4th April 2012, 2:51 am

dr house :: ... Ali nema veze kiko kažu političari če vi naprajmo bazeni i školu a pošto nema deca i deca če vi naprajmo samo glasajte za nas!!!



Le, le, doctore, tuja ne beo slushala od ko napusthi Caribrod. A ega ne presane bazenat ko Nishava, shto ona ni beshe prvijat basen, ama kude otide vodata.
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od Slavica 4th April 2012, 2:56 am

ps.

Eve me, i chetvartijat posetioc na Forumat. ... ha, ha, leli

Poshteno recheno razlogat shto ne svartamo tuka mnogo veche neje do Forumat, ni administratorite, ni njim beomo navikli joshte od Obshtinskijat Forum ta ne njim bojimo, ama Face Bookat, pa i drugite sajtove ni podlivaju vodu ta tuka neje veche teka interesno ko i poramo. Skoro svi smo se premestili na FB danaska i si imamo stranice kude smo si administratori na sobstveni sajtove, teka da se kaje.

Ama ako, i tuka ni je dom, cyber dom kude svartamo da si procheshamo jezicite (s izvinenije).

Pozdrav svima!
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od bubbby 4th Maj 2012, 10:36 pm

Kvo stanu s bazenat ko napredjuju radovi

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od bubbby 11th Maj 2012, 11:37 pm

Pak da pitam kvo stanu s bazenat

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od bubbby 24th Juni 2012, 1:07 am

A pak da pitam kvo stanu s bazenat

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od ŠiŠa 25th Juni 2012, 1:04 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od ŠiŠa 25th Juni 2012, 1:10 am

Very Happy [img:35c8][You must be registered and logged in to see this link.]

Laughing
[You must be registered and logged in to see this link.]
Sad
[You must be registered and logged in to see this link.]

Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ja skoro beo u Caribrod pa straka malko , eve pa poglede kvo je sas bazenat...

Za sa se kupu samo zabe , a kiga che ga zavrse nese znaje...

Eve ti jos nekoja slicka da vidis ambijent u parkat...Very Happy , ka se okupes moz da otides na pijenje u ovuja kafanu...Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]
Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.]
Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ako ti se neulazi moz si sednes i tuka do gajbete , a ako ti se nesu osusile gacete moz si dji okacis na prostorat... tija ugostitelj je mislil bukvalno na sve.Very Happy Ako ti je mnogo zega ima debela ladovina gore na terasutu , ako ti zastudeje moz si zaklades kaftorat ...drva ima kolko sakas...Very Happy nacepena!

/[You must be registered and logged in to see this link.]

Sitting Bull si umre odavna i nemoze da vidi kiko ziveju njegovite po Caribrod...a steta svrnul bi sto posto...Very Happy
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od Slavica 25th Juni 2012, 4:11 am

Ma kude vidish jabete? Ja kiko chu jabe po Caribrodsko 'davna nema. A ega da je dal Gospod da se varnu po basenat ta da se smire ekolozite.

Ajde chekam da chujemo koj prv se je izmochal u basenat.

Poz.

ps

Treti pokushaj da stavim odgovor, A ega se ne otvore svite tri.
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od POTEMKIN 2nd Juli 2012, 10:57 pm

Елем, гдин Шишо, немамо свите тују срећу да смо гастарбајтери и да живејемо у Немачку и да имамо услови ко што имаш ти.
На жалост за некоји од нас ( мислим по-големијат дел) који живејемо у провинцијете по Србију или Бугарску, и базен кој се чека две године је успех, и направен у рекордно кратко време!

Овија базен ако не буде (а нече ) завршен овују годину, че га направе за следећето лето. Ништа страшно, за нас тукашњите и ништа ново и необично.

Мож овују годину се купу жабе, али следећуту годину че се купу и децата, а че се окупеш и ти ка дојдеш у Цариброд да делиш пенкала, и ти че испијеш пиво у тују истуту кафану до базенат, пиво се и он'ка пије из шише тека да нема да те је гад, че оставиш дебел бакшиш на конобаратога-власникатога-угоститељатога, чисто да се види кој си и од који си и одека си, и да неси исти ко овија индијанци.
Ако ти је студ или жега нема да користиш кафторат, мада се каже кавтор, барем колко ја знам, него че укључиш климуту у колата.
Кој знаје, мож и закупиш това кавене у паркат, за које лично имам чудесне и много пријатне успомене, а можда и још понекој од фоумашите, па че га средиш, дотераш, упристојиш по европсћите стандарди, да те не брукамо није индијанците из Цариброд, него да можеш да се повалиш домицилните Немци (читај турци, португалци, пољаци и босанци,хрвати, црногорци..... ).
POTEMKIN
POTEMKIN
član
član

Broj poruka : 117
Points : 134
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 107

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od skeleton 2nd Juli 2012, 11:44 pm

POTEMKIN ::Елем, гдин Шишо, немамо свите тују срећу да смо гастарбајтери и да живејемо у Немачку и да имамо услови ко што имаш ти.
На жалост за некоји од нас ( мислим по-големијат дел) који живејемо у провинцијете по Србију или Бугарску, и базен кој се чека две године је успех, и направен у рекордно кратко време!

Овија базен ако не буде (а нече ) завршен овују годину, че га направе за следећето лето. Ништа страшно, за нас тукашњите и ништа ново и необично.

Мож овују годину се купу жабе, али следећуту годину че се купу и децата, а че се окупеш и ти ка дојдеш у Цариброд да делиш пенкала, и ти че испијеш пиво у тују истуту кафану до базенат, пиво се и он'ка пије из шише тека да нема да те је гад, че оставиш дебел бакшиш на конобаратога-власникатога-угоститељатога, чисто да се види кој си и од који си и одека си, и да неси исти ко овија индијанци.
Ако ти је студ или жега нема да користиш кафторат, мада се каже кавтор, барем колко ја знам, него че укључиш климуту у колата.
Кој знаје, мож и закупиш това кавене у паркат, за које лично имам чудесне и много пријатне успомене, а можда и још понекој од фоумашите, па че га средиш, дотераш, упристојиш по европсћите стандарди, да те не брукамо није индијанците из Цариброд, него да можеш да се повалиш домицилните Немци (читај турци, португалци, пољаци и босанци,хрвати, црногорци..... ).



E vala Potemkin, svaka ti dala. Ovaj post treba boldovati. Svaka čast, potpisujem svaku reč.
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od ŠiŠa 3rd Juli 2012, 4:28 pm

Potemkin nemoj povece da pisujes che se razvikam...Very Happy
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od Ancika 7th Juli 2012, 11:59 pm

Slavica ::Ma kude vidish jabete? Ja kiko chu jabe po Caribrodsko 'davna nema. A ega da je dal Gospod da se varnu po basenat ta da se smire ekolozite.

Ajde chekam da chujemo koj prv se je izmochal u basenat.

Poz.

ps

Treti pokushaj da stavim odgovor, A ega se ne otvore svite tri.
Slavice, zabe ima kolko ochesh, bar u Zeljushu. Ne znam koj te izlga da nema... A ima i gushteri i zmije...

Ancika
član
član

Broj poruka : 113
Points : 147
Datum upisa : 11.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od ŠiŠa 27th Juli 2012, 3:07 pm

Potemkin ripa li u bazenat ? Very Happy
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od POTEMKIN 27th Juli 2012, 8:08 pm

То ли је готов базенат или ме подиграваш да рипим у празан базен. Very Happy
Нес'м чул да су га завршили никој се не повали.

Додуше колко су ме мене научили покојни башта ми и маћа ми, у базен се не рипа него се улази, т.е. слази се низ сл'буту. Чудо да те това немците несу научили. Чак су успели да науче и прочутотога Бай Ганьо. Shocked

Елем, пошто је очигледно да тују лектиру неси прочел на време, требало би са да узнеш „Бай Ганьо тръгна по Европа“ од Алеко Константинов и с посебну пажњу да прочиташ III част . „Бай Ганьо в банята“. Е там че видиш да су још на крајат на XIX век, немците научили Бай Ганьо да се у базен не рипа него се улази низ степеницете.

Али нема везе, и ка буде готов и пун и т'гај нема да рипам, али не због Бай Ганьо него што не смејем No ( не умејем да пливам, једва се одржавам на водуту), затова че пол'чка слезнем по сл'буту и че намокрим гачете чим буде готов и чим ја дојдем у Цариброд (само да не буде некоје студенило).
POTEMKIN
POTEMKIN
član
član

Broj poruka : 117
Points : 134
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 107

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od ŠiŠa 28th Juli 2012, 12:05 am

Ma sto te pa briga za studenilo , nali si ima kavtor nadvorka ce si naklades ... a gacete si prostri na prostorat da se sushe.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od POTEMKIN 28th Juli 2012, 12:54 am

Искрено да ти кажем нема ми буде севте да си сушим гачете на простор или над кавтор.
Свашта сам проживел у овеја моје скоро 50 године, сиротињу, муку, студентсћи дом 86/91, два рата ( Вуковар и Призрен ) тека да ни това нема да ми је севте.

А кво стану с „Бай Ганьо тръгна по Европа“ од Алеко Константинов, това ли се не важи ????

Сечаш ли се кво једнуш ја написа на Вали.
Између вас и нема некоја голема разлика, и двојицата се трудите да будете поголеми католици од Папуту, тј. ти да будеш поголем немац од немците да некој неби приметил утицај од Врлото и од Расадникат, а Вали да буде по голем бугарин од бугарете.

А и двојицата сте само обични Нашинци...... па мож се побијете на трепћете.
То што ти имаш малко повише паре од мене и од по голем дел цариброџањето не значи да си бољи човек од мене и од нас, да сам имал прилику и ја би можда са бил гастарбајтер, и правил се важан ко ти, ал' ј.... га некој мора буде и просветни радник у овија Цариброд или у овују Србију, не можемо свите да будемо коннобари по немачку или да држимо кафане за турци , или да радимо у градску чистоћу......

Срећата је на некога маћа а на некога мачава......
POTEMKIN
POTEMKIN
član
član

Broj poruka : 117
Points : 134
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 107

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od ŠiŠa 28th Juli 2012, 2:54 am

Hahahahaha bravo Potemkin...Very Happy Ti si za nobelovu nagradu Very Happy

Pa ti mi znajes celutu istoriju , i kolko pare imam i kolko se pravim vazan... itd. Bruka Care ! Bruka !

Lozis se ko malecko dete.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od ŠiŠa 28th Juli 2012, 2:59 am

Nego ako se ponapuni bazenat sa kishnicu obavezno da ripnes na glavu , ega se malko oporavis od tvojtu bolku...Very Happy
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od POTEMKIN 28th Juli 2012, 6:10 pm

silent

Могу сто пути да рипам и у пун и у празн базен и на главу и на нође али никигаш нема да постанем паметан или да се излечим од мојту болку, нити да ти се интелектуално приближим.

Мојта болка се ока домашно васпитање и од њу нема лек....

Затова, хвала господин докторе што ме посаветува, и од мене толко. silent
Мојте интелектуалне способности иду само до тука, не умејем да се карам, расправљам, и изводим прејебушће.

Мож се палим ко малечко дете, али знам ка требе да дигнем руће од залудну работу. А покушавање да објасним теби, дека све што је у Цариброд и из Цариброд, и царибродско, увек че да ми буде по убаво и по важно и од Црвени трг, и од Беверли хилс, или Лас Вегас или било које друго л'скаво и големо тенеће, је потпуно залудна работа.

И затова ми је најбоље silent silent .



POTEMKIN
POTEMKIN
član
član

Broj poruka : 117
Points : 134
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 107

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od ŠiŠa 30th Juli 2012, 1:20 am

Izvini , ja tebe nesm savetuval nista. Pital sam te dali si ripal u bazenat, i teka sve poce , pa mi ti odgovori ta ga oali. Procite malo bolje kvo si pisuval i koj izvodi prejebushce ... i sa odjednus ti se povlachis , kao ja sam kvaran a ti si pametan i posten . Ako si se registruval na forum i ako si pocel da vodis diskusiju tegaj ne skomlchi i ne zvanjce mnogo. Intelektualne sposobnosti dokazuj tamo kude rabotis i doma si , ovdeva na forumat ti nikoj nema dade platu zatova sto si procel lektire itd...

Pozdrav i opusteno Care Very Happy
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od POTEMKIN 30th Juli 2012, 11:00 pm

Што би рекла децата > Опуштено ко бабина сиса < Very Happy

Још ка би ја умејал тека....
Ја сам намћор и млого субјективан човек... затова ми се и дешавају овке работе, да се над'рндам и да апем.
Мене много л'ко да испровоцираш...
Све што сматрам за моје - је најбоље, па мож буде потпуно супротно.
Мој Цариброд, моји Цариброџање, моји Бугари, моји Срби , моји Руси, моја Жељуша, мојта деца, мојта жена, мојта фамилија и роднине .....
и чим некој почне да се подиграва на сметку на това и на њи - одма апем... апем ко Кербер и браним..

Нема везе дали је ставрно или неје, дали је подигравката заслужена или неје, али све што сматрам за моје је увек најбоље и најубаво, и исправно и оправдано... и само >мојти< ( тија што живеју у Цариброд) може да се подигравају и критикују.....
Није што не живејемо тамо, немамо право да се смејемо и подигравамо ....

Ти, с онеја слиће, и онија коментари за базенат и кавенето, и каф(в)торат, Very Happy , и дрвата ме ч'чну прилично д'лбоко.
Немаш представу кве све успомене памтим за това кавене у паркат и за тија парк, и за трибинете на стадионат, и за онеја клупе декато седу резервните играчи, па имају стреју и ограду и никој не види с коју седиш и кво работиш, и за сливникат, дека са праве тија базен, pirat .... и колко обичам таја места и това време, а ти се подиграваш...
И турил си слику од оногаја индијанца.....
Што је много много је ....... Царе

А у ствари, имамо исту намеру да ђи накарамо да што пре заврше тија базен, само свакој си има свој резон и свој начин, ти тека што че ђи зај.... и че њим се смејеш, а ја што че њим простим чак и ако не буде овују годину, че буде следећуту... ал че буде ....

Уопште се не трудим да покажем кико сам ја паметан а ти покварен, никаш ми това неје била намера, а да ском'лчем и љутим се ко млада невеста това си у праву, немам кој знаје колко искуство на форумите ( учествујем само на овија ) и стално заборављам да сам на форумат само име и аватар и све очекујем да сви пишу и понашају се он'ка ко што је општеприхваћена норма и што ја мислим да је исправно....

Имам још једну голему ману: бахатост сматрам за јед'н од > смртните геови < ..... затова и не подносим црногорци, енглези, американци, московљани .....

Ал' нема везе : Што би рекла децата > Опуштено ко бабина сиса < Very Happy

Кој што понел > на дирек челенка, на грабуљу модрица, а мене ништа преконишта..... < че се др'ндим некој д'н па че мине ....
И ти си од мојти ..... малко застранил ал ј..... никој неје савршен ....






Poslednji put izmenio POTEMKIN dana 31st Juli 2012, 10:31 pm, izmenio ukupno 3 puta (Razlog : граматика i više pivo nego što trebe)
POTEMKIN
POTEMKIN
član
član

Broj poruka : 117
Points : 134
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 107

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od ŠiŠa 31st Juli 2012, 5:33 pm

Pre svega ja se ne podigravam i ne podsmevam na Caribrodzanje i na Caribrod , nego na togova ugostitelja a i taja slika se odnosi na njega a ne na Caribrodzanje. I tova nikikve veze nema ni s kaveneto niti pa sas parkat , kaveneto neje krivo sto ga je tija iznajmil. Ti si pogresno razbral , a sa mi kazi kikvi uslovi i kolko pare trebe jedn normalan ugostitelj da ima da bi napravil red i da ocisti i da zasadi cvece. Malko da dotera da lici na nesto i navnka , ajde mi sa ti molim te tova kazi kolko pare i kvi uslovi trebe da budu da bi se tova malko dovelo u red.

Za bazenat bolje da ne oratimo , koj znaje kiga ce ga zavrse , a da su sviti opstinare ponosni ko tebe sto su Caribrodzanje bazenat bi bil zavrsen.

Ako smatras da netrebe teka da pisujemo i po nekoju tvoju normu , tegaj napisi tachce od jedan do deset , pa da imamo orjentaciju koje smejemo a koje nesmejemo da pisujemo. Ili Adminat da pravi cenzuru Very Happy

Koja je zenska opasna a koja neje , tova neje za oratu na forumat . I zasto spominjes nekoga koj nema veze sas nasu diskusiju? I molim te da izbrises tova pitanje za zensku , jutre ce procita nekoj i ce shvati koj znaje kiko... Zena da si ima problemi i raspravije za gluposti . Ja nesm pismen i nesm inteligentan , ama za tolko znam do koju granicu mogu da idem. Ti ako si nemas granice i ce pravis kavgu na nekoga tegaj ostavi teka.

Bazenat ka zavrse che ripamo ja i ti zajedno Very Happy
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od POTEMKIN 31st Juli 2012, 11:26 pm

Еве, обрисано онова женско име... чак и не знам куде је са и чија је жена..... не знам што би имала расправије или кавгу због због онија коментар, али ајде верујем ти .....

А за кавенето и угоститељите.. прво тешко се наоди нормалан угоститељ... али ако се најде ....па брат брату ја лично би с можда, 200 евра направил, представу немам , лупам, ал мислим с малко паре, ...

Ама ка некој закупи некоје кавене у Цариброд он не улага ништа у њега док прво нешто не заради ....
А после ка зради т'гај му је све једно кико ми изгледа ресторанат, важно је да му доноси некоју пару, и баш га брига за естетику, т'гај се јаве жена, деца, роднине..... и свите траже паре....

Он и не стигне да исправља естетику гледа да одржи работуту да мож да финансира расходите и избегава све сто сматра за излишан трошак ....
а од естетику у Србију и Бугарску се никој неје овајдил......
(сем Јелену Кретенушу, има доброга естетског хирурга....)

Ај боље на админатога да оставимо да буде једини цензор, мене не ни роџената деца не слушају ка њим оратим кико и ка да се понашају и кико требе да орате и да се понашају, а камо ли некој мој гентус, тука си негде, затова мојте границе за начин на писување не узиме за сериозное..... јаош у прошлијат пост сам ти рек'л да сам млого субјективан и пристрасан... за некоје работе, појаве, места...

Капу ти стурам ( што би рекла Славица) за онија фото - сешн из Погановсћијат манастир ( тамо сам крстен) и деда ми бил 7 дна за това у апс, пријавил га чича ми, тј син му , .... Very Happy Very Happy Very Happy ,
демек >у време обнове земље он спроводи Версћи обред < ...

А за рипање у базенат, договорено, ја 2015, имам 30 год. матуре, до т'гај че сигурно буде готов, и че рипамо, ако не буде некоје студенило, и ако обећаш да че ме вадиш, ако почњем да се давим.... Very Happy

А мог'л би и Паја с нас.
И онка сам му дужан три гајбе пиво, а ко ми је погодил укусат за музику вероватно че заради још некоју, нема ђи валда сам испије, че черпи и нас цигањете с понекоје пиво....

И...... Што би рекла децата > Опуштено ко бабина сиса < Very Happy Very Happy








POTEMKIN
POTEMKIN
član
član

Broj poruka : 117
Points : 134
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 107

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od popaj 1st Avgust 2012, 10:08 am

E milo mi je što se razbraste, nema nužda da se karate. Ja če dadem od trite gajbe, mene su mi mnogo. Uostalom poveče običam studenu rećiju, od pivoto mi se naduje mešina pa me samo kara na močanje. U bazenat če ripamo, samo neka ga završe. A inače i ja se sčitam ko del od ciganjete zatova što sam s Redžu (Bokicu) posviril edno čudo svadbe i gosjetija. I on dumaše čovekat, ni smo si ciganje kikvi romi. Naravno ne uvredljivo. Teka da se i ja s ednu čast od mene sčitam ko ciganin (Sviril sam tri cigansće svadbe, od koje jedna beše u Niš s 400 ciganina i ja s nji. Normalno nikoj me neje poznal da nesm od "našti") Da ste mi živi i zdravi i dvojicata i ka se najdemo u čaršijutu da sednemo negde da se izoratimo. Wink
popaj
popaj
član
član

Broj poruka : 183
Points : 221
Datum upisa : 09.02.2011
Godina : 60
Lokacija : Caribrod

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od ŠiŠa 2nd Avgust 2012, 3:08 pm

POTEMKIN ::

Елем, гдин Шишо, немамо свите тују срећу да смо гастарбајтери и да живејемо у Немачку и да имамо услови ко што имаш ти.


А за кавенето и угоститељите.. прво тешко се наоди нормалан угоститељ... али ако се најде ....па брат брату ја лично би с можда, 200 евра направил, представу немам , лупам, ал мислим с малко паре, ...


Bas teka , i netrebu nikikvi uslovi a mozda netrebu ni dvesta evra ama te neka budu i dvesta. Da se sredi malko da lepo izgleda i da covek ima volju da ulezne. A drugo , od onuja stranu nova hala lepa ko slika , stadionat isto , ponavam tenisci teren , i bazenat ka zavrse ...ma milina. A kaveneto zapushteno ...i da ne pisujem povece razbramo se. Very Happy

Pajo ma kikvo karanje , sto kazes ka se najdemo negde da se izoratimo i nekoje pivo da ispijemo.Very Happy



" А за рипање у базенат, договорено, ја 2015, имам 30 год. матуре, до т'гај че сигурно буде готов, и че рипамо, ако не буде некоје студенило, и ако обећаш да че ме вадиш, ако почњем да се давим.... Very Happy "

Ma zatova se nesekire , ako trebe ce dojde Pamela Anderson iz Baywatch da te vadi... ama che ripamo... hehehe:D
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bazen da ili ne? - Page 2 Empty Re: Bazen da ili ne?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu