NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

Kvalitet obrazovanja

+2
ŠiŠa
travelinghope
6 posters

Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Kvalitet obrazovanja

Počalji od travelinghope 30th April 2011, 3:28 pm

interesantno je da nema zainteresovanih koji ce kontrolisati kvalitet rada direktorke Snezana Simeonova imajuci u vidu da nju nezanima uopste obrazovanje i napredak gimnazije. Shocked Ocigledna je orozija, i imidza gimnazije od kako je ona direktor. Nju zanima ko da si svoju familiju , to jest njenju decu ( koja inace jedno je zavrsilo a jedno buta ) da usavrsi na najbolji nacin , kao da u skolutu nema deca za koja treba da se zalaga i da se vode na ekskurzije ( pak se vrcamo na slucaj Brisel ) . Mislim da je kranje vreme da se ova njena politaka dovede kraju , mislim da se za nju povece pisuje nego za haski tribunal . Moj predlog je da se obavesti ministarstvo u Beograd ili da se obavesti nekoja Televizija , kao sto je na primer , Beogracka hronika samo ce izmenimo nastu Caribrocku hroniku ....
Imali nekoj email da se kontaktiraju pravi coveci , ja ce pisem , samo da nelutam i da ne trazim po internet ....


Karla Del Ponte
Twisted Evil
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od ŠiŠa 1st Maj 2011, 3:38 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od travelinghope 4th Maj 2011, 8:46 pm

e hvala puno
Very Happy
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od ŠiŠa 4th Maj 2011, 8:53 pm

Nema na chemu , sa im napishi sve od a do š Very Happy
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od banskodolcanin 5th Maj 2011, 5:41 pm

Abe, travelinghope, ko ga gledam, arne si si nepismen, ne verujem da je tova zarad direktorkutu. Zarad nju možeš da staneš DB-ejac, frustriran politikant, iskompleksiran kvazi intelektualac, drčan i alčan i pokvaren čovek, ama teka loše opismenjen - tova si ja do tebe.

banskodolcanin
taze član
taze član

Broj poruka : 13
Points : 17
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od travelinghope 5th Maj 2011, 11:53 pm

vidim da na tija sajt ima uzrujani za moju temu .... Ja ko sto vidim tova je Caribrocki forum, i svi se usmitaju s
jezici , ces srpsci , cas sopsci , cas bugarsci, ja ka se uclani nigde nepisese koji je jezik shodan za tija sajt , to je mozda i nekoj propust koj ga je pravil , tako da za tvoju informacioju ja govorim 3 jezika pa ti se odluci na koji oces da ti pisemo ,da nebi vredjala tvoj intelektni nivo , a ka smo vec kod nepismenost travelinghope je zensko a ne musko , tako da bi trebalo da se malo ponasas i kavaljerski Smile
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od travelinghope 5th Maj 2011, 11:57 pm

siso ti pisuvali nesta ? trebe da se zberu 3-4 mail da se vidi da je tova vec otislo van kontrolu , pa mozda i nas ce ni isprate za Brisel , ako ne smo ucenici bounce
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od ŠiŠa 6th Maj 2011, 12:02 am

Ma jok , nes'm nishta pisuval. Ti nesi prochela tuva na forumat deka beoshe pojedini napisali da ja i Snezana saradjujemo. A moze je tova bilo i na starijat forum. Teka da ja protiv prijatelje ne mogu nishta loshe da pishem. Very Happy
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od travelinghope 6th Maj 2011, 12:17 am

a sa si me izneveril, ma vidim ja ima ona dosta pristalice , mora da vi trebe jos vrce po skolutu Very Happy
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od ŠiŠa 6th Maj 2011, 12:30 am

Hehe , da znajesh... more ajde tebe sto sam te izneveril nelo i ja se iznenadi. Ja bi nesto napisal ama nes'm insajder , a drugo tuka na forumat imamo struchni kadrovi pa neka oni pisuju. A na tija nachin ja che si pak budem dob'r s's Sneky i koj znaje moze mi verno zatrebe za neshto si... Very Happy
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od travelinghope 6th Maj 2011, 12:40 am

ma tija strucnite i "'pismenite''oni se kriju ko zmija nodje , nema dji nigde , laprdaju tuka po forumat a ka trebe da se nesta preduzme trt milojka, svi se nabiju u misje rupe...nema idem sama protiv Snezanku , ama ja moram sa celu familiju da umesam , jedino muzatoga ce postedim , i on covek si je vrzal glavu , neje mu lko
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od ŠiŠa 6th Maj 2011, 12:44 am

Hahahaha legenda si...nelo pitam se zakvo si je tvojat muz vrzal glavu ? Dali zbog tebe ili zbog Sneky...hehehe
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od travelinghope 6th Maj 2011, 12:55 am

e da te obradujem stuja informaciju ja sam jos devojca nemam muza , jos nikoj si neje vrzal glavu, i da imas barem malku prestavu ko ja sam i sto sam glava ce te zaboli
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od ŠiŠa 6th Maj 2011, 1:01 am

E sa , sa che se matkamo... Very Happy Ama pravo da ti kazem malko sam se zaraduval deka si joshte devojca. Abe glede , ti koja da si i sto da si ne postoji razlog zasto bi me mene bolela glava ili neshto drugo. Very Happy
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od banskodolcanin 6th Maj 2011, 5:00 pm

travelinghope ::vidim da na tija sajt ima uzrujani za moju temu .... Ja ko sto vidim tova je Caribrocki forum, i svi se usmitaju s
jezici , ces srpsci , cas sopsci , cas bugarsci, ja ka se uclani nigde nepisese koji je jezik shodan za tija sajt , to je mozda i nekoj propust koj ga je pravil , tako da za tvoju informacioju ja govorim 3 jezika pa ti se odluci na koji oces da ti pisemo ,da nebi vredjala tvoj intelektni nivo , a ka smo vec kod nepismenost travelinghope je zensko a ne musko , tako da bi trebalo da se malo ponasas i kavaljerski Smile
Apsolutno nesm mislil na jezici kao govorni termin, nego na pismeno izražavanje, grešiš gospođice u pisuvanje svaku drugu reč, a tova neje dobar predznak za nekoga koj oče da postigne nešta u borbu protiv direktorkutu. Daleko od tova da ja nju branim, naprotiv - mislim da je ona najgolemo zlo i bruka za gimnazijutu i Caribrod uopšte. Dalje, travelinghope neje nićikvo ime, tova je samo engleska kovanica sas značenje ''nekoj koj se nada na putovanje'', teka da se ne znaje unapred dali tova misli ženska ili muška osoba. Glavna premisal s koju sam se uključil u diskusijutu je da iskažem svoj stav da, ako očemo nekog i nešta da promenimo - sas svoje izražavanje, stil i intelekt trebe da pokažemo dovoljnu težinu - da tova koje govorimo i pokušavamo ima respekt. Namera mi ni izdaleka neje bila da pametujem ili vređam nekoga.

banskodolcanin
taze član
taze član

Broj poruka : 13
Points : 17
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od travelinghope 6th Maj 2011, 5:20 pm

dobra neka ostane da sam ja nepismena , ti me poduci molim te da se nebrukam.... ali vidis da je tekvaja situacija nastala i da nepismenite vide kvo se raboti , a tek pismenite lele , a nikoj nista ne preduzima , svi ste nju dali odvrane ruce, i opstina , i ministarstvo , i gradjani , i ucenici , i profesori , tuka na forumat samo dju pljuju i tolko a ona harali hara, zajebala je i hitlera, nikoj nemoze da nju stane na put, cudna rabota
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od banskodolcanin 6th Maj 2011, 5:22 pm

Ne znam kolko če ti znači, al če ga kažem : UDBA iliti DB, pa se ti izbori ako možeš.

banskodolcanin
taze član
taze član

Broj poruka : 13
Points : 17
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od travelinghope 6th Maj 2011, 5:32 pm

ja radim za KOS Smile Ma ti se nesta usmitas ja mislim da vise nepostoji UDBA
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od banskodolcanin 6th Maj 2011, 6:14 pm

He, he, he, vidi se da si uzmlada i neupućena. Razglabal bi ti još ama mora da se sprajam za rabotu, če se čujemo još. pozdrav.

banskodolcanin
taze član
taze član

Broj poruka : 13
Points : 17
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od travelinghope 6th Maj 2011, 7:05 pm

ja ko sto razbra tuka na forumat , coveci primaju plate i neidu na rabotu, ja neznam zakvo se neugledas na tekvija Very Happy
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od lukavica 27th Mart 2017, 11:24 pm

Snežana Simeonova , netačnim informacijama , koje daje FAR-u i TVCaribrodu o uspesima učenika koji se takmiče , iritira profesore i učenike . Kazuje poluistine a ima i laži .

lukavica
član
član

Broj poruka : 58
Points : 68
Datum upisa : 25.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od lukavica 29th April 2017, 2:53 pm

Snezana Simeonova ne silazi sa RT Caribrod i prica kako u Gimnaziji tece med i mleko.

lukavica
član
član

Broj poruka : 58
Points : 68
Datum upisa : 25.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od uzbunjivac 24th Maj 2017, 7:37 pm

Snezana Simeonov se hvali uspesima ucenika vise nego Matematicka gimnazija iz Beograda . Osvojeno 10-to, 15-to 30-to ... mesto !

uzbunjivac
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Points : 18
Datum upisa : 26.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od perakontras 27th Juni 2017, 10:19 pm

Neje loše da se novinari RTC-a malko zapoznaju s titule u gimnazijutu. Naime, tamo nesu profesori, nastavnici su isto ko i tija u osnovnutu školu, samo što su imali sreću da rabote u srednju školu, a ne u osnovnutu. Za titulu profesor trebe da se oguli zadnjica od učenje.

perakontras
taze član
taze član

Broj poruka : 36
Points : 38
Datum upisa : 24.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od lukavica 19th Juli 2018, 7:08 pm

Prolazim pored gimnazije i gledam kako je kapija školskog dvorišta ( konačno ) okačena kako treba. A godinama je visila okačena o jednu kuku. Uveče se ne zatvara... pa dobro, biće i toga jednog dana,

lukavica
član
član

Broj poruka : 58
Points : 68
Datum upisa : 25.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Kvalitet obrazovanja Empty Re: Kvalitet obrazovanja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu