NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

Bratstvo razrešenje

+8
ŠiŠa
bubbby
popaj
banskodolcanin
marina
diskutant
Pametnik
skeleton
12 posters

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od stambolijski 19th Decembar 2011, 12:31 pm

Става ли дума за този човек?
Намерих го в Гугл.

stambolijski
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od bubbby 19th Decembar 2011, 6:25 pm

tacno tija je

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od stambolijski 19th Decembar 2011, 6:43 pm

Това е лош човек. В София не го обичат.
stambolijski
stambolijski
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Points : 24
Datum upisa : 12.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 20th Decembar 2011, 2:14 pm

Stambolijski, nikude ne običaju tija što kradnu, slutu i klavete drug narod.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od bubbby 21st Decembar 2011, 10:14 pm

E diskutante mnogo si grub ,na covekatoga mu je tova radno mesto, mozda su mu uslovi rada tekvija, cim ga dinkic angazuje znaci ce mu trazi del od prevarete...

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od skeleton 23rd Decembar 2011, 5:00 pm

Izleda Marina da si u pravu za spiskove ljudi sa bugarskim tablicama. Danas su me u Nišu dva sata proveravali i maltretirali uz ispitivanje gde mi je registrovan auto, na kojoj sam adresi prijavljen u Sofiji, i još mnogo toga. Znali su sve, neverovatno. Pripazite ako idete sa bugarskim registracijama prema Nišu. Može mnogo da vas košta. ...em ti Čapu, zaštitnika manjine!
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od ŠiŠa 23rd Decembar 2011, 7:09 pm

Na tija nezasticenite trebe vi naprave rezervat na Staru Planinu , i jed'n poligon kude che se vozite sas kolata registrovana na Bugarsce tablice.Pa da budete zasticeni i da vi nikoj ne kontrolishe.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 24th Decembar 2011, 9:29 am

Izvini, a u čemu je problem voziti sa bugarskim tablicama uz uredno dvojno državljanstvo i sa urednim papirima za pomenuti auto? Da li je to razlog za maltretiranje?
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od stambolijski 24th Decembar 2011, 12:54 pm

Вие господине Шишо откъде сте и какъв сте по произход ако
мога да Ви попитам. Вие не сте от Цариброд, вашето мнение намеква че сте от по коравите сърби, така ли е?
stambolijski
stambolijski
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Points : 24
Datum upisa : 12.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 24th Decembar 2011, 2:39 pm

Хе, хе Стамболийски, той е от специялния вид на сърби. Това са желюшки сърби, найголемите почитатели на войводата Шешел
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od marina 24th Decembar 2011, 11:25 pm

Nemojte temu skretati u nacionalizam. Ovo je topik o prevarama i lopovluku gospodina Nebojše Ivanova a ne o srbima i bugarima.
marina
marina
član
član

Broj poruka : 76
Points : 109
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od bubbby 25th Decembar 2011, 12:27 am

Da Marina upravu si samo nekoj pokusava da se ubaci na mesto doticnog gospodina Ivanova(pitaj diskutanta) ,a sto se tice tablica imamo Zdenku pa ona moze da opravi teja rabote nali je u komitetat...

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od bubbby 25th Decembar 2011, 12:33 am

A Capa je iz Zeljusu ,ama neje sledbenik na Seselja, a ti diskutante nebese li pisal da nesi zavrsil izmisljeni ili smesni univerzitet u bugarsku a si zavrsil na BEOGRADSCI UNIVERZITET:::

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 25th Decembar 2011, 3:49 pm

Čapa neje sledbenik na Šešelja ali je sledbenik na Tomu Nikolića, što mu dojde na isto. Da Šišo, završil sam beogradski univerzitet a ne ko pola Caribrod fakultet za blgari v čužbina. Ja jesam bugarin i ponosim se time, medjutim ne opravdavam ovakva smešna sturiranja i diplome "osposoben za rabota v čužbina". Inače bugarsko visokoškolstvo, ono redovno, je najmanje dvaput jače od srpskog. kad bi se tako upisivali i studirali, caribrodsći akademski gradjani ne bi stigli ni do drugu godinu.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od dr house 25th Decembar 2011, 8:50 pm

Vidim da je diskutant upoznat sas sve naše priliće, mislim i na caribrodsće ali prilično znaje kiko idu rabotete i po bugarsku, ama ja nemogu da oćutim a da ne iskažem mnenije po tija v*pros odnosno učenje, diplome i fakulteti. Da kažem pravo ja sam malko studiral i u bugarsku, a sa me nanese gospod i u Srbiju, ama nesm čul nigde kvalifikaciju "osposoben za rabota v čužbina"! Kolko znam dosta naša deca koja su studirala po bugarsku su ostala da rabote gore što me navodi na mnenije da ako su bili bez kvalifikaciju jedva li bi đi nekoj zaposlil, mislim da su dosta otišli i na zapad i tamo su njim priznate diplome! Ja mislim da je tova da kažem "naše" školstvo došlo na najnižu granu u svoju istoriju počevši od osnovno pa do srednje a za visoko i da ne govorimo. Čim ima malko učenici svi se provlače, ako imaju i po 5-6 jedinice nikoj više ne ponavlja, tova važi i za srednje obrazovanje, a čim smo dokarali da imamo i Beogradsći fakultet u Caribrod, i svi koji su se potpisuvali s palac sa imaju diplome od Višu školu a još malko i od Visoku. Tekve su ni našte škole, a ti diskutante može bi si i ti završil Beogradsći fakultet u Caribrod, pa diči se s Diplomu!!

dr house
taze član
taze član

Broj poruka : 40
Points : 44
Datum upisa : 14.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 25th Decembar 2011, 9:25 pm

Prijatelju, ja sam svoj fakultet završio pre ravno 27 godina. Tada Caribrod još uvek nije bio "univerzitetski grad". Inače, slažem se s tobom. Svaka čast izuzecima koji su završili fakultete u Bugarskoj, ali ogromna većina je završila fakultete a potpisuje se palcem i ne ume da sklopi dve proste rečenice. U moje vreme su tako studirali crnci iz Gane. Pun je bio Beograd, pun je bio Patris raznih obojenih studenata sa juga Afrike koji za četiri godine nisu uspeli da savladaju ni Dobhar dan na srpskom, a vraćali su se sa diplomama lekara, inžinjera isl. Tipičan primer poput naših studenata koji studiraju u Bugarskoj. Opet kažem, čast izuzecima.A caribrodske fakultete neću ni da pominjem. Ovakvo nakaradno studiranje i nakardne fakultete normalan čovek ne može ni da zamisli.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od bubbby 25th Decembar 2011, 9:59 pm

Samo diskutante jos jednu sitnicu nekazujes ,crncite po Beograd beose isprateni od njinjete si drzave s njinju stipendiju i si placaose za ispitite i Patris smrdese na nji ama sas pare, a Caribrodzanje koji uce u BG dji stipendira bugarska...i ne njim davu pare da si placu ispitite a samo za zivot..

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od bubbby 25th Decembar 2011, 10:02 pm

A diskutante teka ka proracunam na kolko godine si i kiga si zavrsil ...nesta neti je vrvel fakultetat dobre ..malko povece si ucil..

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od dr house 25th Decembar 2011, 10:11 pm

Otklonjavamo se od temutu, dajte informacije, ali verodostojne u vezi sas Bratstvo, a neje čaršijsće prikazće! Do ka če imamo direktora ili bolje da otvorimo novu temu koja može da glasi naprimer- " Koj ima mnozinstvo v Nacionalnijat savet" .... Kvo mislite?

dr house
taze član
taze član

Broj poruka : 40
Points : 44
Datum upisa : 14.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 25th Decembar 2011, 11:02 pm

To što su crnci bili plaćeni od njihovih države ne opravdava kvalitet studiranja. Ja nisam govorio o finansiranju tih studenata već o načinu obrazovanja i poklanjanju diploma. Ko god da finansira (ili ne finansira) naše kvazi naučnike po Bugarskoj, nema opravdanja za takav način štancovanja "stručnih kadrova".
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od dr house 26th Decembar 2011, 9:19 am

Stvarno se vidi da si odavna studiral, ili pa možda po službenu dužnost mora da blatiš naši studenti u Bugarsku? Uvek je imalo tekvija i nema da me začudi da đi još uvek ima! Nema potrebe da idemo da čistimo pri komšije ka si našjat dvor nesmo očistili! Slučajno sam stalno prisutan na naši, da kažem srpsći fakulteti i mogu da ti kažem da vlada javašluk kao i svugde u sve pore na tova trulo društvo, iskreno ima i pametna deca, normalno, ali sve je otišlo u k..., pa teka i naše obrazovanje, neznam što si se uvatil za Bugarsku ko pijan za plot? Posledni koji su teka blatili studentite beoše Pavković i predsednik opštine Nikola Stojanov u vreme na "Nato agresiju"!!

dr house
taze član
taze član

Broj poruka : 40
Points : 44
Datum upisa : 14.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 26th Decembar 2011, 10:12 am

Mani demagogiju i Pavkovića i Nato i ... Mogu samo da ti ponovim, način na koji studiraju caribrodžanje u Sofiju je tragikomičan. Pogledaj primer, cel autobus učiteljice iz školutu i nekolicina njinji muževe ko ekspresno završiše fakulteti u Staru Zagoru. Išli su samo nekolko vikenda (otidu u petak popodne i vrnu se u nedelju oko podneva.) Nakon pet ili šest vikenda svi su postali diplomirani visokoškolci. Za ovo nije kriv ni Pavković ni NATO ni marsovci. Ne radi se o ničijem blaćenju, jednostavno ovo su činjenice.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od dr house 26th Decembar 2011, 2:09 pm

Pa to neje demagogija, to su činjenice. Možda je išl cel autobus učiteljice u Bugarsku, to su 30-40 čoveka, ali generalizovati da su svi koji su studirali u Bugarsku dobili nakaradne diplome neje prosto istina! Godinama se upisuju deca na studije u BG, možda godišnje po 20-30, a kolko ja pamtim to je praksa unazad skoro 20 godine, pa ti izračunaj kolko je to visokoškolaca, tako da ne može da se generalizuju za svi, što su 20 učiteljice nekako dobile diplome a posle se mi čudimo što nam je prosveta tamo deka je! Ja sam već ubeđen da ti pišeš po službenu dužnost, jer naše visokoškolstvo je ogrezlo u korupciju, otvaraju se fakulteti za partijsći funkcioneri, a to nesmeješ da pomeneš!

dr house
taze član
taze član

Broj poruka : 40
Points : 44
Datum upisa : 14.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 26th Decembar 2011, 2:27 pm

Da, da po službenu dužnost pišem. Ako si zainteresovan mogu do jutre da ti nabrajam deca koja jedva završiše srednje učilište i stanuše naučnici. Ja več reko predi, svaka čast izuzecima koji postoje. Koj si je dobar djak bil, on je dobar djak. I u srednju i na fakultet. I tija če završi sudeka. Ovija drudjiti kvazi naučnici može da završe samo ili u Blgariju ili u Caribrod na našijat Oxford.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od dr house 26th Decembar 2011, 6:07 pm

Zaboravljaš Višu ekonomsku školu iz Leskovac, pa naš republičći parlament je pun sas ekonomisti sas Višu ekonomsku ili poslovnu i oni nesu se školovali po Bugarsku....

dr house
taze član
taze član

Broj poruka : 40
Points : 44
Datum upisa : 14.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 26th Decembar 2011, 8:49 pm

Tako je, ali ja ne govorim za fakulteti u Godeč, Slivnicu i Kostinbrod, nego za fakulteti u Sofiju, Varnu, Staru Zagoru.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje - Page 4 Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu