NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

Vasil Levski

+5
popaj
diskutant
marina
Admin
Pametnik
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od bubbby 14th Mart 2011, 10:04 pm

He he pak problemi za bugarete u Srbiju,vidim da na tija forum ima dosta placeni ljudi da prave propagandu , e sa ja sam malko neobrazovan , nemogu da najdem cirilicutu na kompijuterat ,ama nema veze vi ste po izuceni ( placaju vi dobre pare za obuku i propagandu) nali je teka diskutante, ali kazete mi koj u caribrod je bil ugnjeten od " Srpsci rezim nad malcinstvoto ".Na mene u dokumenti mi pise drzavljanstvo Srpsko ,nacionalnost Bugarska ,ja ne begam od tova ali nemogu da kazem da sam u zivotu osetil da me gledu s drudje oci, a za razliku od tova sa u bugarsku za izborite se bune sto se ljudi pisu teka ko se osecaju ili k´v njim je proizhodat.Caribrodzanje idu na more u BG , ali ka kazes ja sam od zapadnite pokrajnini , oni se cude kvo je tova za prvi put cuju ...........i pak kazem , ka otidete na pazar i si kupite nesta , nezavisno kvo ,svak kaze kupi od bugarete tova ,a od leskovcanjete tova ..................sto teka govorite i karate covecite da se osecaju neprijatno , obelezeni, od drugu stranu ripate i se bijete u grudi ...covek ka se iznervira i ako si je priglup ,nemoze da komentarise normalno pocinje da vredja, ili koristi poslovice da se napravi pametan ali ne vidi da se to odnosi na njega. PS.sluzbete trebe da povedu racun za kadrite si da dji obuce do kraj

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od diskutant 14th Mart 2011, 10:13 pm

Никога не дей да спориш… Лека нощ bubby Mad
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od marina 14th Mart 2011, 10:53 pm

Nemojte da mi nervirate bubija,on je neka vrsta maskote na forumu. Ili klovna, svejedno.
marina
marina
član
član

Broj poruka : 76
Points : 109
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od bubbby 14th Mart 2011, 11:06 pm

E diskutante mnogo brze ti se prispa............ s vali li si legas.............da ti neje dos´l nagosje u Caribrod, e razbiram te.... leka noc

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od bubbby 14th Mart 2011, 11:07 pm

Marince svi smo tekvija na forumat , nekoji su plateni za tova , nekoji od zajebanciju.............

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od bubbby 14th Mart 2011, 11:12 pm

Ja licno si ubivam vreme i se cudim sto se tolko pale.............

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od bubbby 14th Mart 2011, 11:17 pm

E da sa razbra , izvini ja sam malko po glup covek sporo kapiram , ama sa naj nakraj razbra deka ti fali taja banana otdzad ,stvarno izvini ja sam covek sas osmogodisnju samo ,ne se ljuti sa te razbiram deka si trazis nekoj da ti ...............ko bananutu

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od diskutant 14th Mart 2011, 11:19 pm

Браво моето момче! Все повече ни показваш колко си умен!
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od bubbby 15th Mart 2011, 12:39 am

E i ti naj nakraj progovori na majcinija si ezik.......na forumat samo , ama u grad ga negovoris sigurno ,tam nikoj nete kontrolira ko govoris , e ceka me zena da nju okrenem paznju malko , a izmedju ostalog mi rece sto sporis s toja deto si vihri banana i caka niakoi da mu go slozi............. zena mi e bugarka , tja kato te razbra ......kvo datim kaza ......az sam Caribrodzanin i mdobre si ziveem v caribrod , e samo sto nesam obrazovan mnogo i nemogum da najdem cirilicutu na kompa si........ kvo da pravim ,nesi trazim bananutu ko tebe i si priznavam deka sam samo s osnovnu i malko priucen da pritiskam dugmetijata sto mogu da dji poznajem na klavijaturutu.............

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od diskutant 15th Mart 2011, 8:55 am

To što je žena ti bugarka, na žalost, ne može da ti podigne mentalni nivo.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od Mary 15th Mart 2011, 3:43 pm

bubbby ::He he pak problemi za bugarete u Srbiju,vidim da na tija forum ima dosta placeni ljudi da prave propagandu , e sa ja sam malko neobrazovan , nemogu da najdem cirilicutu na kompijuterat ,ama nema veze vi ste po izuceni ( placaju vi dobre pare za obuku i propagandu) nali je teka diskutante, ali kazete mi koj u caribrod je bil ugnjeten od " Srpsci rezim nad malcinstvoto ".Na mene u dokumenti mi pise drzavljanstvo Srpsko ,nacionalnost Bugarska ,ja ne begam od tova ali nemogu da kazem da sam u zivotu osetil da me gledu s drudje oci, a za razliku od tova sa u bugarsku za izborite se bune sto se ljudi pisu teka ko se osecaju ili k´v njim je proizhodat.Caribrodzanje idu na more u BG , ali ka kazes ja sam od zapadnite pokrajnini , oni se cude kvo je tova za prvi put cuju ...........i pak kazem , ka otidete na pazar i si kupite nesta , nezavisno kvo ,svak kaze kupi od bugarete tova ,a od leskovcanjete tova ..................sto teka govorite i karate covecite da se osecaju neprijatno , obelezeni, od drugu stranu ripate i se bijete u grudi ...covek ka se iznervira i ako si je priglup ,nemoze da komentarise normalno pocinje da vredja, ili koristi poslovice da se napravi pametan ali ne vidi da se to odnosi na njega. PS.sluzbete trebe da povedu racun za kadrite si da dji obuce do kraj


И аз съм малко необразована. Не съм израсла в двуезична среда, не съм учила сръбски; не ми е особено лесно да разбирам повечето постинги в този форум, разбирам само донякъде.

Все пак мога да ти кажа например това, че кирилицата не е традиционна само за българския език, била е традиционна и за сръбския чак до времето на събирането на сърби и хървати в една държава през ХХ век и постепенното навлизане на латиницата в по-масова употреба в бившата югославска федерация. Това от една страна. От друга, ако имаш българска националност, ако си т.е. сръбски гражданин с българска етническа принадлежност, по какво въобще може да се оразличи тази принадлежност, когато и расата, и вярата са еднакви при сърби и българи? По какво? Ако и езика, който използваш у дома си примерно и в неформалните си контакти (не в публичните си или служебни контакти, а и в дома си и в неформалните си контакти) не е т.нар. майчин език - то какво те различава, какво те прави с еди каква си националност? (Само това ли, че в едни или други официални документи пише така? Ако е само това, то е различие в идентичността само де юре, едно външно различие.)

Не мисли, впрочем, колкото и лесно да е да се мисли така, че всичко на този свят е пропаганда. Или че писането по разни форуми е вид работа едва ли не, срещу заплащане. Че във всичко обезателно има или трябва да има някаква конспирация, не свободно общуване. Не търси обезателно нещо скрито, нещо подмолно, защото може човек така целия си живот примерно да прекара, а не си струва. (Ако имаш подобни нагласи или очаквания, че някакви твои сънародници от другата страна на границата може да влязат в този форум само за да пропагандират нещо или понеже им се плащало, то причините да имаш подобни нагласи може да нямат нищо общо с тях, а със средата или обстоятелствата, сред които си израсъл.)

Mary
taze član
taze član

Broj poruka : 8
Points : 8
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od diskutant 15th Mart 2011, 4:37 pm

Mary, има ли изопщо някаква полза от опитите ти да просветлиш еднo простичко същество което иска да се нарече сърбин. Освен това той е готов да обижда тези които ползват майчиния си език. Такава примитивна форма на живот не би трябвало изопщо да ни привлича вниманието на форума. И да се обърна за малко към bubby. Да, плащат ни да пишеме тук по форума. Ако искаш да знаеш и сумата, тя е 745 лева на месец + топла закуска + нощен труд (ако пишем на форума след полунощ). Горе доле, искараме аз и Вали по 1350 лева на месец. Болнично се плаща 60 процента от заплатата. Ако искаш да се присъединиш към нас и започнеш да пишеш на майчин език, първата заплата ще ти бъде 480 лева, а ако се стараеш – сумата ще се увеличава.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od bubbby 16th Mart 2011, 12:33 am

E diskutante , covek ka pocinje da vredja sagovornicite si dokazuje svojto nivo na inteligenciju ( ti dosta cesto ga pravis),a mnogo mi je interesno sto ja necu u Caribrod nijednoga da govori na bugarsci ,Strkat po jedno vreme bese teka ama poslednji put si oratese sopsci....Cak i Capa govori na sopsci,mada on nebi trebal....

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od valli 16th Mart 2011, 11:40 am

Ако хората се страхуват да говорят на български език, причината за това не у тях. Ако доносниците веднага ги клеветят в полицията, нормално е да се пазят.
valli
valli
stariji član
stariji član

Broj poruka : 285
Points : 361
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od ŠiŠa 16th Mart 2011, 7:22 pm

Hehehe Valli tova je vic godine , zajebal si kursadzije... Ti kiga ne znajesh kvo da pisujesh teka ga odvalish da jedva ostanesh ziv.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od valli 16th Mart 2011, 9:45 pm

ŠiŠa ::Hehehe Valli tova je vic godine , zajebal si kursadzije... Ti kiga ne znajesh kvo da pisujesh teka ga odvalish da jedva ostanesh ziv.
За тебе виц, а за мене истина.
valli
valli
stariji član
stariji član

Broj poruka : 285
Points : 361
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasil Levski  - Page 2 Empty Re: Vasil Levski

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu