NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

Peace fest 5

+4
pera
Slavica
popaj
Ancika
8 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Peace fest 5 - Page 3 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od ŠiŠa 24th Maj 2011, 8:48 pm

Hehe , ete kolko si me chuval ka neznajesh ni dali sam ŠiŠa ili Siša , i dali sam Milanov ili Milovanov. Pre svega ako ochesh da produbujemo temutu lepo se prestavi koji si Pera , nemoj mi tuva u rebusi pisujesh...
Sigurno mogu da ti kazem da sam ŠiŠa 100%, a tija nadimak mi je dala moja tetka Dushanka itd... Za razliku od tebe od nikoga se ne krijem i svi u Zeljushu znaju koj je ŠiŠa , a kodza me i po Caribrod znaju.Mog'l sam i ja da se upishem s's nick name Djura , kosto si ti Pera , i da matkam tuva narodat... Sto se tice foruma i pojedine teme na koje odgovaramo i pisujemo , ja baremka mislim da tova ne trebe ozbiljno da shvatash. Za mene licno je ovo opushtanje , i jed'n od nachina da kontaktiram s's Caribrodzanje. E sa , ako ti tolko ozbiljno shvatash sam si kriv.A ti dragi Pero ili koj god da si , otvori temu koju god sakash i nije che pisujemo. Ne morash da chekash po dva tri meseca da bi se javil , ako se na nekoga ne svidja temata tija neche da pisuje , ama che pisuje na drugu temu. Tekvija ko sto si ti mi uzasno idu na zivci , ne javljaju se nikiko i titje odjednush im prdne nesto u glavu da napishu neshto. Pa zak'v djavol se tegaj upisuju na forumat , samo da dji ima na spisak...ili ?

A za temutu mi kaži kvo mi odgovoriše forumašite ka pita ko je proš*l PF5. Samo jed*n. Pital sam zatova što nes*m mog*l da budem, a u Caribrod se ćuti. Nikoj ništa ne govori. Pa reko možda ne smeju da govore, pa neka napišu.
Zabovari da ti odgovorim na temutu , glede ja nes'm bil na Peace Fest teka i da sakam da ti napishem neshto ne znam kvo. Pitam se kude zivejesh , imash li telefon , mobilni ?? Ako ti po charshijutu nikoj ne umeje kaze kiko je bilo i kiko se zavrshil PF5 da si izokal Popaja na rabotu on bi ti kazal. Ja verujem da poznavash Popaja , on covek raboti u RTV Caribrod , i ako se ne varam i Popaj je jed'n od organizatorite. Cak i da ga ne dobijesh , nekoj iz RTV Caribrod bi ti kazal kvo je bilo. A tuva na forumat ni ima 30 i od tija 30 dali je nekoj bil tova je pitanje , zatova ti neje nikoj odgovoril.

Aj sa da ne drobim poveche... che se nasrdi nekoj anonimac Very Happy


Poslednji izmenio ŠiŠa dana 25th Maj 2011, 1:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta

ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 3 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od diskutant 24th Maj 2011, 11:25 pm

Šišo svaka čast. cheers
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 3 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od ŠiŠa 25th Maj 2011, 12:39 am

E za kvo svaka cast ? Loshe li sam nesto napisal ? Diskutante i ti poche ko Pera , nemam nameru da vi chitam misli , ili pisujte sve do kraj kvo mislite ili ga zarezite.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 3 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od pera 25th Maj 2011, 10:17 am

Za "travelinghope" informativno, tuja večer je igralo kazalište "JAK" iz Mali Lošinj predstavu "Govori mi o Augusti". I šteta što neznaješ ko se oka najnovata prestava na našeto pozorešte. Neje teka ni približno. Odi dve kulturne manifestacije tuja večer, ti nesi bil ni na jednu. Najverovatnije opravdano. Inače, slažem se s tebe ko si podelil prisutnite na događajite, mada su valjda i na koncertat bili i nekoji kulturni čoveci, koji su došli da čuju rok, a ne samo da se napiju, mada pretpostavljam da su bili poveše pivsćite čoveci tj. mladinjata. Ja sam bil na teatar tuja večer.
A PF5 s*m pital zatova što se ćuti od strane na organizatori, jer su oni njavljuvali "veliki spektak*l", pa sam mislil da forumašite napišu svoji utisci od koncertat. A mnogo dobro znam ŠIŠO koja ti je tetka i koj ti je ujka i poznaval sam deda Todora i baba Micu i smo mnogo živuvali. S ujćuti sam bil kolega, a s ujnuti sam bil školski. Ostavi mi adresu, pa če ti pišem privatno. Inače Pera mi je partizansko ime ili pseudonim, ili umetničko ime ili... samo nikiko rebus. Rebus je nešto drugo. Uostalom traveling. skeleton, pametnik, diskutant... nesu rebusi nego se na čoveci teka sviđa, ili imaju nekik*v razlog i ja tuka ne vidim ništa loše, čak je za mene sasvim OK.
A po tvoju preporuku, pošto pišem retko ka mi "prdne napamet" zatova što me 90% teme ne interesuju, nema da se javljam više, a ti mi daj mail adresu pa da si pišemo privatno. T*gaj če ti objasnim i za "Peru".
Golem pozdrav za tebe ŠiŠo iako me pomalko vređaš, ama si mi draga osoba (ko i cela tvoja familija) pa ti ne zameram.

pera
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Points : 46
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 3 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od travelinghope 25th Maj 2011, 11:59 am

Pero nese srdi , ti mnogo primas srcu , daj ovo trebe da se svati kao vid opustencije , razonode ,znaci da se na nekoju salu nastavi sa salu a ne s karanje videli mojat primer na tuja temu?( ja budala opali nekv dvosmislen komantar , to izleze takvo vredjanje , podeljivanje ,ja ispado da sam grandovka a 5 godine negledam pink....) Mislim da i Sisa neje teka mislil( ega ne me odjebe sa i mene sto govorim umesto njega) njemu su dokurcili nekoji , koji se pojavljuju anonimni , nekoji kao retardirani ( diskuntant) koji ima kompleks manje ili vise vrednosti , samo ceka ka ce nekoj da pogresi neku informaciju ili nekoje slovo e tuka je on glavni da se pokaze kolko je umno momceto , otvorilo jednu temu , nikoj mu nepisuje , pa mu izgleda krivo .... Jos ima nekoji koji si clanovi i samo nemo posmatraju , kao ti sto kazes nezanimajute vecina stvari ,
ti slobodno otvori temu , kvo tebe zanima , evo pak primer ( ja i Sisa smo otvorili putovanja ) i samo mi si pisujemo ispade da je za nas dvojica , ubaci se diskuntantat nali se bez njega nemoze , izbrojini greske , cisto nali da ga ima svuda , pamentno to dete nase, nego nemoj da me lose svatis pa da postanes ko njega Smile
Tako i ti pero ostani veran clan ovome sajtu , pisi na kvo ti je interesno i nemoj da primas sve licno

ps. onuja noc tacnije 7 maja sam bila u oazu , imao 5 godine od mature:)
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 3 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od diskutant 25th Maj 2011, 12:26 pm

travelinghope ::ja ispado da sam grandovka a 5 godine negledam pink....)
cheers Bravo! lol!
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 3 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od ŠiŠa 25th Maj 2011, 3:50 pm

pera ::Za "travelinghope" informativno, tuja večer je igralo kazalište "JAK" iz Mali Lošinj predstavu "Govori mi o Augusti". I šteta što neznaješ ko se oka najnovata prestava na našeto pozorešte. Neje teka ni približno. Odi dve kulturne manifestacije tuja večer, ti nesi bil ni na jednu. Najverovatnije opravdano. Inače, slažem se s tebe ko si podelil prisutnite na događajite, mada su valjda i na koncertat bili i nekoji kulturni čoveci, koji su došli da čuju rok, a ne samo da se napiju, mada pretpostavljam da su bili poveše pivsćite čoveci tj. mladinjata. Ja sam bil na teatar tuja večer.
A PF5 s*m pital zatova što se ćuti od strane na organizatori, jer su oni njavljuvali "veliki spektak*l", pa sam mislil da forumašite napišu svoji utisci od koncertat. A mnogo dobro znam ŠIŠO koja ti je tetka i koj ti je ujka i poznaval sam deda Todora i baba Micu i smo mnogo živuvali. S ujćuti sam bil kolega, a s ujnuti sam bil školski. Ostavi mi adresu, pa če ti pišem privatno. Inače Pera mi je partizansko ime ili pseudonim, ili umetničko ime ili... samo nikiko rebus. Rebus je nešto drugo. Uostalom traveling. skeleton, pametnik, diskutant... nesu rebusi nego se na čoveci teka sviđa, ili imaju nekik*v razlog i ja tuka ne vidim ništa loše, čak je za mene sasvim OK.
A po tvoju preporuku, pošto pišem retko ka mi "prdne napamet" zatova što me 90% teme ne interesuju, nema da se javljam više, a ti mi daj mail adresu pa da si pišemo privatno. T*gaj če ti objasnim i za "Peru".
Golem pozdrav za tebe ŠiŠo iako me pomalko vređaš, ama si mi draga osoba (ko i cela tvoja familija) pa ti ne zameram.

Ete sa ja pak ispado kriv , ti be Pero ako me tolko dobro poznavash sto se nesi odma javil ka si se registroval tuva na forumat. I da si odma trazil e-mail adresu da mi se javish i da mi napishesh koji si. Ov'ka moze bilo koj i s's bilo koji nik da se registruje tuva na forumat i da me matka , ujcu mi poznavaju kodza po Caribrod i po Zeljushu , deda Todora i babu Micu isto , mene takodje itd... I sa ti meni kazi kako ja da znam dali si stvarno nekoj poznat ili me nekoj zeza, tako da nes'm mog'l nikiko da te uvredim cak i da sam sakal.
Da si pri mojite izokal i da si pital sestru mi kiko da stupish u kontakt s's mene ona bi ti pomogla... Teka ispade da sam te vredjal i da sam tek'v i onak'v , a ja josh uvek ne znam koj si. Tuka na forumat isto mozes privatnu poruku da mi posaljes , ako ne znajesh kiko mog'l si da pitash i ja bi ti kazal kiko se shalje. Za svaci slucaj eve ti moja e-mail adresa: [You must be registered and logged in to see this link.] , a ja che ti sa ispratim privatnu poruku tuva na forumat pa mi ti odgovori. Ne vidim razlog sto se nebi vishemka javljal na forumat , ako te nekoje teme ne zanimaju ti otvori novu temu pa che pisujemo. Ili predlozi nesto pa che nekoj otvori , ov'ka bas bez veze ispade...
Veliki pozdrav od mene Pero.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 3 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od Ancika 16th Juni 2011, 9:29 am

E, Shisho, ja ne vido ni jedno rastreseno i s masnu kosu odi tija shto pijeoshe po ulicete...

Ancika
član
član

Broj poruka : 113
Points : 147
Datum upisa : 11.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 3 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu