NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

Peace fest 5

+4
pera
Slavica
popaj
Ancika
8 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od diskutant 21st Maj 2011, 12:53 pm

Gospodjo svetski putniče, cela opština Caribrod ima 10 000 s's svata sela naokolo, samo grad't ima okolo 8000. Omrze mi više da te edukujem. To da si obikolila svet odma se vidi po pisanjeto. Mojinci, Mazgoš, Smilovci, Prtopopinci, na li?

diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od travelinghope 21st Maj 2011, 6:48 pm

e vidis netrebe ja ovakva seljanka , glupa i nepismena , celu zemaljsku kuglu obikolila a vi pismeni i gradzani s kulturu camite u Caribrod , golema je razlika xa xa xa xa
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od diskutant 21st Maj 2011, 8:35 pm

Samo ti nastavi da obikaljaš...
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od Slavica 22nd Maj 2011, 1:38 am

travelinghope ::e vidis netrebe ja ovakva seljanka , glupa i nepismena , celu zemaljsku kuglu obikolila a vi pismeni i gradzani s kulturu camite u Caribrod , golema je razlika xa xa xa xa

Hope, to je zaista ispod nivo. Umesto da se vachash na svaku udicu i ulazish ur sukob, otvori nov posting i pochni da ni pisheshs za uspomene kude si bila, i kakvi utisci imash ot tamo.

Poslednja dva tri postinga zapoche da liche na komshijka kuchishta ka se razdjavkaju, a ti pokaza silan humoristichki stil ka se pojavi na ekranat. Shto ne prodaljish po seriozno, ko od predi. Pishe za tvojat putovanja, da nakaramo direktorkutu da zasili Obshtinutu pa da izvadi nekoje pare da ti trgne po petete, kude josh neje bila.

By the way, tvoje korisnichko ime 'travelling hope', 'banskokolchaninat' mu dade nepravilan prevod. Onaj koji se nada da putuje je 'hoppingtotravel', a 'travellinghope', je putujutja nada. Pa prema tome pishi nam malo o tvojim neostvarenim nadama, kudee josh jelish da putujes, i zashto, kvo nesi josh videla, i nesi ostvarila.
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od diskutant 22nd Maj 2011, 1:11 pm

J amislim da je vreme da prekratimo tuja bezveznu raspraviju. Nek si sluša koj kvo običa.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od travelinghope 22nd Maj 2011, 9:20 pm

E Cale hvala ,da jedina ti ubode pravilan prevod , do sa imase dva bisera , a mislila sam da ce budu povece Smile.... sto se tice diskusije nemogu ja da do skocim na gradzane i falkutetski obrazovene , a ovo za putovanja , ovo mi je prvi put da sam ja otvoreno i javno rekla da putujem , to se znaje nali, ali nikad neoratim na tuja temu , jednostavno tekv sam tip , a i coveci koji su tuka na forumat i koji lepo znaju koja sam znaju da ja neotvaram teja teme.

ps. hvala na toplim recima
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od Slavica 22nd Maj 2011, 10:17 pm

Pa dobro, lepo je da si nam rekla da putujesh, sa produi gde, kako, i tako dalje da bi svi proputovali tvojij utiscima.

Recimo shta vide u Tazmaniju, shto je harakterno tamo, koga vide u Antarktiku, s koga predstavnika na koju ekspediciju se sastanu tamo.

Ajde chekamo!
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od travelinghope 22nd Maj 2011, 11:20 pm

Ti se izgleda od jednuska kazano nerazbiras , ajde ja ce ti pak ponovim , ovako o mom privatnom i poslovnom zivotu nema mesta na forum , drugo tema nema veze s putovanje , znaci niti je vreme niti mesto , a posto vidim da te bas zanima strpi se jos 15 dana , doodim u caribrod pa ce te oknem na kave , i natenane ima ti oratim ako sakas 3 dana , jos imas i slice , i suveniri , video zapisi , taman da ti docarm moje ekspedicije i avanture Smile
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od Slavica 23rd Maj 2011, 2:32 am

Hvala na ponudi, ama za tri dana ja nema da sam u Caribrod. Ja sam preko okeanat u Canadu.

Prijatan provod u grad.

Pishi ka stignesh.
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od skeleton 23rd Maj 2011, 9:23 am

Onda pozovi mene kad dodješ. Da mi ispričaš "Kakijeh sve čuda ima po bijelom svijetu" (sopyright by "Volim i ja nerandže no trpim")
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od travelinghope 23rd Maj 2011, 11:16 am

pa mogla bi ti meni da dades broj , pa da te ja posetim , ionako sam tamo cesto.
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od skeleton 23rd Maj 2011, 4:09 pm

+268 622 8747239
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od travelinghope 23rd Maj 2011, 4:24 pm

a koga da trazim?
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od skeleton 23rd Maj 2011, 4:44 pm

Mene naravno tongue Pošto utvrdi da sam žensko, verovatno me i poznavaš, na li?
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od travelinghope 23rd Maj 2011, 4:51 pm

ne nemam bas predstavu, a izgleda da si ti mene skapirala koja sam ?
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od diskutant 23rd Maj 2011, 6:55 pm

Da probam ja. Milka Jestina?
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od Slavica 23rd Maj 2011, 10:03 pm

Ti se izgleda od jednuska kazano nerazbiras , ajde ja ce ti pak ponovim , ovako o mom privatnom i poslovnom zivotu nema mesta na forum , drugo tema nema veze s putovanje , znaci niti je vreme niti mesto

Ti izgleda ne prochete ubavo shto ti pishem. Ne te pitam o 'poslovnom zivotu', a o privatnim utiscima za daleki svet.

A u pravu si tema nema nishta veze s ovaj posting, i tova pitnje beshe nepravilno postavljeno od moju milost, pa da se doizjasnim. Otvori nov posting, i tamo pishi za celi svet, ne za tebe, nego za tova shto ti se dopalo, i ne dopalo kude si bila, ko shto reko da proputuju i drugi preko tvoite uspomene.

I ne turaj mi dume u usta, ne zanima me ama bash nishto o tvom slujenom jivotu. Jednostavno daj nov pravac na taj Forum s neshto pozitivno shto ne postoji do sada.

Recimo mojta cherka ka beshe u Vijetnam mi pisa deka je bila u podzemnite tuneli izkopatni prez voijnutu s Amerikancite, i kaje da su neverovatno tesni. Kaje mama ti znash da sam ja slaba, al zamisli i ja nisam mogla da lazim mnogo tamo. ... ona je bila dole u podzemlju (s nekakvu oficijalnu turistichku grupu) po tunelite za protiv bombaridirovanje. ... eto tako, sa ti ja nishto ne pishem ko je ona, i shta je tamo radila zvanichno, samo ti dajem primer ko da spolelish s nas neshto nevidelo.

Poslve ni pisa da je bila u ratnijat muzej kude ima slike na narod od cel svet koji su davali dobrovoljno krv za pomosth na ranenite u Vijetnam. Ka pojede bashta nju reche, stho sam ja krv daval za tija Vejetnam ko vojnik, a ona mu pishe, sorri tate nemashe te na ni jednu sliiku.

... e teka ni napishi, pa shta znam mojda i direktoricata da ti ni se pridruji s nekoje 'svobodno sachinenie' od njonata putovanja ta da se realizira tija forum na kulturno nivo. ... ok, tova poslednjoto beshe halucinacija.
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od ŠiŠa 24th Maj 2011, 1:12 am

Eve ja otvori novu temu [You must be registered and logged in to see this link.]
sa hope pisuj i ture slice da vidimo i nije Very Happy
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od travelinghope 24th Maj 2011, 1:25 am

neznam kolko ce bude aktuela taja mojta tema , ali ce pokusam , mada i ovija forum je za caribrod ali ajde , mozda i ubodem nesta interesantno
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od ŠiŠa 24th Maj 2011, 2:00 am

Forumat je za Caribrod i za Caribrodzanje , znaci mozemo da pisujemo i kude smo putovali , mozemo da turamo slice da vide i drudji itd...
Moze se na nekoga arekshe nekude kude si ti bila pa che kaze , e tuka che idem i ja...
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od pera 24th Maj 2011, 8:38 am

Mene interesuje kako je prošao PF5 kao događaj. Kakva svirka, kolko ljudi, kava atmosfera. Ne interesuju me vaša prepucavanja, i ne pišite ovde to, nego otovrite temu recimo "muzičko obrazovanje i dokazivanje ko je veći seljak" pa se tamo prepucavajte. Kad pogledam sve teme na forumu, jedni i jadni te isti. Sve znaju, a ili nisu bili u Caribrodu za vreme nekog događaja, ili uopšte ne žive u njemu.
Ako nisi gledao PF5 onda se ne javljaj, a ja ipak znam da izračunam 4%, ako ne proporcijom, onda ima dugme "%" na digitronu.

pera
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Points : 46
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od skeleton 24th Maj 2011, 9:44 am

"Svega toga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju..."
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od ŠiŠa 24th Maj 2011, 1:51 pm

Pero ako trebe che otvorimo josh trista teme , i che pishe koj kvo si saka. A da su poveche tekvija ko tebe na forumat nebi se nikiko otvarale teme , mutav si ko riba , od Februar si tuka na forumat i neumejesh dumu da napishesh .Ti ako smatrash da tija koji ne ziveju u Caribrod nesmeju da pisuju tuva na forumat , tegaj che trebe Adminat josh jed'n forum da napraji.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od pera 24th Maj 2011, 6:00 pm

Ma Pera je izlez*l iz policiju i nema više veze s nju. Ka se nešto citira obično trebe da ima nekikvu vrsku s događaj,a ne samo imeto.

A ti ŠiŠo popol*ka. Oladi malko. Ja sam te malko i čuval ka beše klinac, poneže mi beše u komšil*k, a i zemljaci smo. Nadam se da je teka, zatova što mislim da si Milovanov (ili Milanov???) na Snežu. Mislim da si 99% tija Siša (a ne ŠiŠa). Ako si onija 1%, onda se stvarno izvinjavam što sam se prepoznal.
A za temutu mi kaži kvo mi odgovoriše forumašite ka pita ko je proš*l PF5. Samo jed*n. Pital sam zatova što nes*m mog*l da budem, a u Caribrod se ćuti. Nikoj ništa ne govori. Pa reko možda ne smeju da govore, pa neka napišu. Ostalo su lekcije za Grand, računanje procenata... Ne kažem da i tova ne trebe da se piše. Čak mislim da trebe da se otvori stvarno nova tema za Grand, Kursadžije, Velikog brata i ostale Kasandre i tursće serije i da se zapitamo što ima malko narod na jed*n rok koncert i ostale kulturne manifestacije u grad (ostali koncerti, koncert ozbiljne muzike na muzičku školu, folklorni nastupi, teatar...). Izgeda da je TV jako zatupljujuća mašinerija.
Daleko od tova da vie naši čoveci koji ne živejete u Caribrod ne trebe da pisujete. Naprotiv što se više javljate, znači se interesujete iz svoju "rodnu grudu" da ne kažem Dragovitu moj Sišo. A tova dali sam mutav, možda i jesam, ama ka se bez veze vređate ili ka iznosite nekoje maltene private stvari (dali se nekoj napil ili tekova nešto) ja nema kvo da odgovaram. Ili kvo da odgovaram na Valija Klintona (te mu razlog da napiše nešto za nas bugarete ko smo ugnjeteni i ko če ni oni pomognu) ka je njemu svaka tema politika. Za sa Sišo tolko, da vidiš deka umejem da napišem nekoju dumu. Nes*m nepismen. Redovno pratim porućete i prosto nes*m naš*l razlog da pišem "nekoju dumu" za Snežu direktorkutu, za Čapu... Ja đi nji sigurno bolje poznavam nego li ti (čak i da sam mutav). Pglede kolko posta ima za sport, za kulturu... Ali obećavam, tebi uvek če odgovorim i ti dadem, ako mogu, informaciju za kvo se interesuješ.

pera
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Points : 46
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od travelinghope 24th Maj 2011, 8:32 pm

ti pero si zapel ko mutav , ko su se proveli , pa ko? , od 8000 dusi ili 10000 sa sve selata , mada je i Pirot bliska al ga nema racunamo su izlezli 400 , i ko mislis tija 400 coveka da su se proveli????? exstra , po iznapili su se , ako je imalo i trava da se po iznapuse i tolko ..... a prav i kulturan narod je tuja noc išal na predstavu, bila je prestava , tacno neynam ko se oka ali mislim da je nesta naziv bil LELE BATO, mozda i gresim, ali nesta priblizno je
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od ŠiŠa 24th Maj 2011, 8:48 pm

Hehe , ete kolko si me chuval ka neznajesh ni dali sam ŠiŠa ili Siša , i dali sam Milanov ili Milovanov. Pre svega ako ochesh da produbujemo temutu lepo se prestavi koji si Pera , nemoj mi tuva u rebusi pisujesh...
Sigurno mogu da ti kazem da sam ŠiŠa 100%, a tija nadimak mi je dala moja tetka Dushanka itd... Za razliku od tebe od nikoga se ne krijem i svi u Zeljushu znaju koj je ŠiŠa , a kodza me i po Caribrod znaju.Mog'l sam i ja da se upishem s's nick name Djura , kosto si ti Pera , i da matkam tuva narodat... Sto se tice foruma i pojedine teme na koje odgovaramo i pisujemo , ja baremka mislim da tova ne trebe ozbiljno da shvatash. Za mene licno je ovo opushtanje , i jed'n od nachina da kontaktiram s's Caribrodzanje. E sa , ako ti tolko ozbiljno shvatash sam si kriv.A ti dragi Pero ili koj god da si , otvori temu koju god sakash i nije che pisujemo. Ne morash da chekash po dva tri meseca da bi se javil , ako se na nekoga ne svidja temata tija neche da pisuje , ama che pisuje na drugu temu. Tekvija ko sto si ti mi uzasno idu na zivci , ne javljaju se nikiko i titje odjednush im prdne nesto u glavu da napishu neshto. Pa zak'v djavol se tegaj upisuju na forumat , samo da dji ima na spisak...ili ?

A za temutu mi kaži kvo mi odgovoriše forumašite ka pita ko je proš*l PF5. Samo jed*n. Pital sam zatova što nes*m mog*l da budem, a u Caribrod se ćuti. Nikoj ništa ne govori. Pa reko možda ne smeju da govore, pa neka napišu.
Zabovari da ti odgovorim na temutu , glede ja nes'm bil na Peace Fest teka i da sakam da ti napishem neshto ne znam kvo. Pitam se kude zivejesh , imash li telefon , mobilni ?? Ako ti po charshijutu nikoj ne umeje kaze kiko je bilo i kiko se zavrshil PF5 da si izokal Popaja na rabotu on bi ti kazal. Ja verujem da poznavash Popaja , on covek raboti u RTV Caribrod , i ako se ne varam i Popaj je jed'n od organizatorite. Cak i da ga ne dobijesh , nekoj iz RTV Caribrod bi ti kazal kvo je bilo. A tuva na forumat ni ima 30 i od tija 30 dali je nekoj bil tova je pitanje , zatova ti neje nikoj odgovoril.

Aj sa da ne drobim poveche... che se nasrdi nekoj anonimac Very Happy


Poslednji izmenio ŠiŠa dana 25th Maj 2011, 1:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peace fest 5 - Page 2 Empty Re: Peace fest 5

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu