NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

+10
popaj
Maksa
Admin
Pametnik
smurflander
Slavica
ŠiŠa
banskodolcanin
marina
diskutant
14 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od diskutant 13th Februar 2011, 11:13 pm

Ma nikoj ne spori na Opstinutu da ukine forumat. Mogu da ukinu i sajtat, a najbolje da ukinu i sami sebe. Radi se o tome da ukidaju demokratske tekovine koje ima svaki grad. Za nase vlasteline Bosilegrad je na primer, pojam demokratije. Evo njihovog foruma koji je naravno deo opstinskog sajta.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Medjutim nemoguce je danas ukinuti protok informacija i raylicitih misljenja. To nije uspeo da shvati ni Milosevic, a izgleda ne shvataju i nasi mali Milosevici (Velinovici).

diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Slavica 13th Februar 2011, 11:56 pm

A sada jedno novo pitanje: Ko pritejava copy rights na taj Forum, mislim stari Dimitrovgradski. Shta mi smemo, a shta ne smemo da radimo dalje sa sadarjinom toga bivshega Foruma.

Ajde pojurite, to me proganja celu notj, pa ne mogu na spavane dok ne razreshim dal sam i ja kriminalac, ili ne u vezi prekarshaja zakonitosti toga Foruma.

Netju da osamnem Tug!

d
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Admin 14th Februar 2011, 12:01 am

Tova ti može kaže samo admin od starijat forum. mada ja mislim da copy rights ne pritežava nikoj.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 131
Points : 201
Datum upisa : 08.02.2011

https://caribrod.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Slavica 14th Februar 2011, 12:05 am

Kod:
Za nase vlasteline Bosilegrad je na primer, pojam demokratije. Evo njihovog foruma koji je naravno deo opstinskog sajta.


Ma on bil i bi-lingual bre, kef ti Balgarski, zapoviadai, kef ti Srbki skreni ovamo.

A shto praimo ni, mlatimo praznu slamu po Shopski samo.

Ja se upregnete u rabotu, da ga opraijimo vija Forum na krasnorechije.

Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Slavica 14th Februar 2011, 12:11 am

Kod:
Tova ti može kaže samo admin od starijat forum. mada ja mislim da copy rights ne pritežava nikoj.

Pa Opshtinata bi znala obavezno, samo ako me pitash mene che ti kaju sve shto je sagradjeno na drjavno mesto, pripada drjavi. A to moje da se odnosi i na cyber space, pa pojurite na brod ako moramo biti pirati.
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Admin 14th Februar 2011, 12:14 am

Ne su tolko itri, ne sekire se Razz
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 131
Points : 201
Datum upisa : 08.02.2011

https://caribrod.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od slobodan 14th Februar 2011, 12:29 am

Ами , как гледам , всички искат BECK'S ! Форумът не е селска збирщина !
BECK'S-магнат съм аз !

slobodan
član
član

Broj poruka : 57
Points : 81
Datum upisa : 10.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Slavica 14th Februar 2011, 2:31 am

Pozdrav DIMITROVGRADSKOM Forumu, nashoj staroj ljubavi


[You must be registered and logged in to see this link.]
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od ŠiŠa 14th Februar 2011, 3:50 am

smurflander ::A bre Sisko. Sto ce ni BIA brate ti me provali bolje od nji Wink. Mani da me reklamiras po net u konteks ko ti tebe odgovara. Pocinjam da se osecam ko nekv estradni umetnik. Iskreno starijat forum je nastal na moju licnu, pa ne mogu da kazem inicijativu, nego vise kao legitimni prekrsaj. Neje forum uopste po ugovor bil planiran da ide na Opstinscijat sajt, nego sam ja to odbrabotil cisto samoinicijativno u cilj da te i Caribrod u onova vreme dobije svoj forum. POsto je vlasnik na sajtat Opstina ona moze da pravi sas njega kvo saka pa i da ga ugasi, a forumat pak tek jer nigde se u ugovor neje pominjal explicitno forum. Mada odi drugu stranu pustili su forumat da postoji jer su i oni mozda videli da od tova sve moze da bude samo korisno. E sa trajalo je tova mozda eve skoro 5g i koj znaje mozda ce nastavi pak Smile ali na to samo oni imaju pravo i nikoj drug. Bar na njinijat host.

Poz od bivseg Admina Wink

" POsto je vlasnik na sajtat Opstina ona moze da pravi sas njega kvo saka pa i da ga ugasi, a forumat pak tek jer nigde se u ugovor neje pominjal explicitno forum. "

Ja neznam kikvi ugovori se u Srbiju prave za hosting , i dali pa za hosteratoga igra nekvu ulogu dali che ti na serverat pored prezentacije da napravish i forum.Ja beo zakupil dva servera istovremeno kod dve razlichite kompanije , jed'nijat plachujeo godinu dana unapred 1548 evra, a drudjijat 109 evra mesecno.Na serverite ulazeo preko Remote Desktop (znaci nesu bili ftp serveri ) i mog'l sam da pravim i instalirujem kvo sakam i nikoj me neje pituval zakvo che mi server i kvo che pravim.Jedino pravilo je bilo da je sve legalno , a poshto nebeshe teka ...posle tri godine puche sve. Ochu da kazem deka do sa nes'm chul da postoji tek'v ugovor kude je navedeno da che na serverat da bude i forum.Forum je legalan , tako da nema razloga da se tova navodi i extra upisuje. U sushtini nikoj tova nezahteva i nikoj te nishta i nepita , sve dok redovno plachash i dok je sve legalno.Opstina Dimitrovgrad verovatno ima FTP server na koji se adminat konektuje preko fajelzilu(filezilla) ili windows total commander recimo , a da bi mog'l da se konektujesh trebe ti username i password.Znaci i da ste bili dvojica pak ste u neku ruku morali baremka malko da saradjujete. Ti kiko celo vreme ovdeva pisujesh ispada da si ti odrzaval forumat , a drudjijat admin je bil zaduzen za drudje rabote. Da ga ne duzim mnogo...po meni samo adminat je mog'l da izbrishe prezentacijutu(sajtat) , ama ko izgleda ili mu Ti (Admin foruma) nesi omogucil teka sto si nakon instalacije phpbb softvera izbrisal folderite /install i /contrib ,ili neje umejal sve da izbrishe ili pa neje sakal. I teka da su ostali svite delovi od bivshijat forum na serverat . Da ti kazem iskreno da se nerazbiram bash neshto mnogo u phpbb , a neje me nikigash tolko ni interesovalo, samo je interesantno kiko je sve ovova ispadlo.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od ŠiŠa 14th Februar 2011, 4:13 am

[You must be registered and logged in to see this link.]


Ako imash volju napravi novu prezentaciju Opstine Dimitrovgrad , ubaci URL-Link odi ovuja adresu(forumat) , i ko da nishta neje ni bilo... Wink
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od smurflander 14th Februar 2011, 9:33 am

Sisko lose se razbiramo Smile. Ugovorat se ne odnosi na hosting nego na izradu na sajtat. Ja i kolega mi smo pravili sajtat za opstinutu i za tija ugovor ti oratim a ne za ugovori za hosting ali ok nema problema Smile. Ako nesi znajal i opstinata ima zaposleni ljudi koji se razbiraju oko web teka da su oni jedno nakon dve godine od ka sajtat postoji jednostavno preuzeli sve oko sajtat (sifre za pristup su promenili naravno) a meni ADMIN mi je ostalo da vodim forumat jer sam to mogl preko admin panelat na phpbb2. Bilo kv upgrejd na sajtat ili na forumat ne sm mogl da radim. Razbramo li se sa? Smile

smurflander
taze član
taze član

Broj poruka : 31
Points : 37
Datum upisa : 10.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od smurflander 14th Februar 2011, 9:38 am

U planu smo da napravimo posebnu prezentaciju za DG, vise nalik na nekv portal, sas multimedijalni sadrzaji etc. Normalno i starijat forum tam ce postavimo i jos mnogo mnogo povece ali ce trebe vreme za tova ako ocemo da ga odradimo ksfetno. Uzel sam paket u Nis pri exe-net teka da cim mi odobre hostingat ce vrnem forumat privremeno da si ziveje dok ne bude novijat gradsi sajt.

smurflander
taze član
taze član

Broj poruka : 31
Points : 37
Datum upisa : 10.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Slavica 14th Februar 2011, 3:38 pm

Kod:
U planu smo da napravimo posebnu prezentaciju za DG, vise nalik na nekv portal, sas multimedijalni sadrzaji etc.

Bosilegradchaneje, gledam, formurirali/forumirali su svoj Forum na Bugarski, i Srpski i josh im dlaka nije pala od glavu. Ajde da naprimo i nije nashijat teka, da ni se ne smeju dalje.
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od smurflander 14th Februar 2011, 4:37 pm

Pa i nasijat je imal i jezik i varijantu na Bugarsci

smurflander
taze član
taze član

Broj poruka : 31
Points : 37
Datum upisa : 10.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Slavica 14th Februar 2011, 4:52 pm

Ma nekako ne bije u ochi ko pri Bosiljegradchanje, ja ga ne pamtim.
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od diskutant 16th Februar 2011, 6:03 pm

smurflander ::Pa i nasijat je imal i jezik i varijantu na Bugarsci
Pa neje baš teka. Imal je samo prevedeni naslovi na grupe. AKTUELNO/АКТУАЛНО, Politika i društvo || Политика и общество, Turizam | Туризъм i sl.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od ŠiŠa 16th Februar 2011, 11:17 pm

Slavica ::
Kod:
U planu smo da napravimo posebnu prezentaciju za DG, vise nalik na nekv portal, sas multimedijalni sadrzaji etc.

Bosilegradchaneje, gledam, formurirali/forumirali su svoj Forum na Bugarski, i Srpski i josh im dlaka nije pala od glavu. Ajde da naprimo i nije nashijat teka, da ni se ne smeju dalje.

De Slavice ne b'lskaj , tebe ti se smeju , i na svite se pa smeju. Ja nechu i nevido do s'ga da se nekoj smeje.I ne bije ti pa u ochi , tebe josh neshto trebe da ti bije...
Admine da ni se nesmeju nikiko i nikoj vishem ti ga napraji da je sve na Bugarsci , i t'gaj da vidimo dali che nekoj bekne...
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Admin 16th Februar 2011, 11:22 pm

Če naprajimo i tova samo mir da je. Basketball
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 131
Points : 201
Datum upisa : 08.02.2011

https://caribrod.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od smurflander 16th Februar 2011, 11:39 pm

Novi strai forum opet zivi. Joste trebe da se doteruje ali ce ga bude. Vazno da je pak ziv. Ka ispravim bazutu ce pokusam da dju menjam i za phpbb3 verziju.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Poslednji izmenio smurflander dana 17th Februar 2011, 1:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

smurflander
taze član
taze član

Broj poruka : 31
Points : 37
Datum upisa : 10.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od ŠiŠa 17th Februar 2011, 1:21 pm

Ma ovija novijat forum je bombona bre. Samo daj Slavici ona da ga napraji do kraj kiko trebe , da njoj poveche bije u ochi i tekveja rabote...
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od travelinghope 27th April 2011, 9:57 pm

ja mislim da je red sa da se zatvori, ne forum ali gimnazijata , i dok se nesmeni direktorkata da se ne otvara
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 3 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu