NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

+10
popaj
Maksa
Admin
Pametnik
smurflander
Slavica
ŠiŠa
banskodolcanin
marina
diskutant
14 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od popaj 11th Februar 2011, 9:24 am

Otkril sam interesnu rabotu. Valjda još negde po serverite stoju delovi na forumat. na primer upište eu google Caribrodski forum Aktuelno i dobijete dosta stranice i tekstovi koje se može sačuvaju. Valjda može i za drudjete teme. Ajde neka proba nekoj koj po ima vreme.

popaj
član
član

Broj poruka : 183
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od dey 11th Februar 2011, 9:45 am

Pametnik ::
dey ::Kve li posledice ce ima posle? affraid
Ma koj be.Direktorkata, Slobodan, ja, Popaj, Šiša ili proizvodstvoto na bira Bex.
Znam samo da su na onija Forum ostali mnogo interesni tekstove i teme, koje neznam ko če vrnemo! Mad

Pa po Beck's-at Question
dey
dey
taze član
taze član

Broj poruka : 19
Points : 21
Datum upisa : 10.02.2011
Godina : 43
Lokacija : Caribrod

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od dey 11th Februar 2011, 9:48 am

popaj ::Otkril sam interesnu rabotu. Valjda još negde po serverite stoju delovi na forumat. na primer upište eu google Caribrodski forum Aktuelno i dobijete dosta stranice i tekstovi koje se može sačuvaju. Valjda može i za drudjete teme. Ajde neka proba nekoj koj po ima vreme.

Ja jos snoska nesta trazi i vido da ima ostaci odi starijat forum,e sa kolko moze da se vrne je pitanje.
[You must be registered and logged in to see this link.]
dey
dey
taze član
taze član

Broj poruka : 19
Points : 21
Datum upisa : 10.02.2011
Godina : 43
Lokacija : Caribrod

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od popaj 11th Februar 2011, 9:51 am

Može li admin od prethodnijat forum da spasi teka kvo može da se sturi i da ga u dogovor s ovoga admina ubaci kvo može?
popaj
popaj
član
član

Broj poruka : 183
Points : 221
Datum upisa : 09.02.2011
Godina : 61
Lokacija : Caribrod

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Dey milosti molim

Počalji od Pametnik 11th Februar 2011, 10:27 am

Dey:Pa po Beck's-at ?
Molim Ti se imaj milos.Slobodan pada u alkoholnu epsilepsiju bez Bex, još ako mora da odrabočuje pri Čučuk direktorkutu bez kasi i kasi Bex če istrovimo čoveka! affraid

A on bi trebal da se konačno obadi.

Zatova Vasa milosti ako ne može od pri vas otidi pri nekoga i mi odgovori na tova što Te ubiždam i direktorkutu de ... samo ime da ti vidimo i da imamo černo na belo da si živ i kolko tolko pod vaser vagu. A ako nema za Bex još če se zaborčim. Ako može za Internet može i za Bex i samo Slobodane da znaješ mnogo loše govore čoveci za tebe. Jedn prijatelj mi kazuva deka si ti piješ Bex u šiše a na njega davaš Zaječarsko u plastiku od pet ćila. Mini si i Ti na Zaječarsko em če spestiš em če preyebeš jetrutu s Bexat, a mislim i da je domaće najbolje.

I samo da vi potsetim umerl Mića Majmun - [You must be registered and logged in to see this link.] i Rekonstruše se čaršijata i pičite dalje na Gugl se može dosta najde - [You must be registered and logged in to see this link.]
Pametnik
Pametnik
član
član

Broj poruka : 95
Points : 115
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Ancika 11th Februar 2011, 1:14 pm

Eve me i mene. Ne znam shto je forumat ukinut, ali hvala Bogu pa ni tova ne smita da se dalje virtuelno druzimo.

Ancika
član
član

Broj poruka : 113
Points : 147
Datum upisa : 11.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od popaj 11th Februar 2011, 1:52 pm

Кој си требе черпи?
popaj
popaj
član
član

Broj poruka : 183
Points : 221
Datum upisa : 09.02.2011
Godina : 61
Lokacija : Caribrod

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od smurflander 11th Februar 2011, 5:04 pm

Baza backapovana Wink . Cim dobijem profakturu za hosting ide stari forum opet online again Smile

Slicka sa localhost masine.

[You must be registered and logged in to see this link.]

smurflander
taze član
taze član

Broj poruka : 31
Points : 37
Datum upisa : 10.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od diskutant 11th Februar 2011, 5:44 pm

Bolje sve prebaci ovamo da ni ne voze više opštinsći moćnici. Ujedno tija mi se forum po dopada i ima više mogućnosti. sunny
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od smurflander 11th Februar 2011, 7:22 pm

diskutant1 ::Bolje sve prebaci ovamo da ni ne voze više opštinsći moćnici. Ujedno tija mi se forum po dopada i ima više mogućnosti. sunny

Epa bazata neje za phpbb verziju 3 kvo da se praji. Drugo ja da sam imal mogucnost da pristupim na fajlovite odavna bi updejtoval forumat na zadnju verziju ali...

smurflander
taze član
taze član

Broj poruka : 31
Points : 37
Datum upisa : 10.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Maksa 11th Februar 2011, 9:13 pm

Ma bitno bar negde da ima sačuvane nekoje teme...stare fotografije, nove fotografije, rekonstrukcija ulice, razglednice, tekstovi i priče na šopsći, ...
malo blago!

Maksa
taze član
taze član

Broj poruka : 27
Points : 33
Datum upisa : 09.02.2011
Lokacija : Niš, Željuša

http://www.paradoksija.blogspot.com

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od slobodan 11th Februar 2011, 9:53 pm

Снимките съм сложил на две бири ; нямаше време за повече , г-н Паметник

slobodan
član
član

Broj poruka : 57
Points : 81
Datum upisa : 10.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od dey 11th Februar 2011, 11:38 pm

Super sto je napraven backup na starijat forum Very Happy.Ali tija mi se nekiko povece areksuje,neznam sto?Volel bi da si ostane i tija.Tova je moje licno misljenje.
dey
dey
taze član
taze član

Broj poruka : 19
Points : 21
Datum upisa : 10.02.2011
Godina : 43
Lokacija : Caribrod

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od ŠiŠa 12th Februar 2011, 3:15 am

smurflander ::
diskutant1 ::Bolje sve prebaci ovamo da ni ne voze više opštinsći moćnici. Ujedno tija mi se forum po dopada i ima više mogućnosti. sunny

Epa bazata neje za phpbb verziju 3 kvo da se praji. Drugo ja da sam imal mogucnost da pristupim na fajlovite odavna bi updejtoval forumat na zadnju verziju ali...

" Super sto je napraven backup na starijat forum .Ali tija mi se nekiko povece areksuje,neznam sto?Volel bi da si ostane i tija.Tova je moje licno misljenje.. "

Ako ste napravili backup sto ne probate da napravite update i ako uspeje da uklopite sve u jedno. Samo neznam , mozda greshim ali ko mi se chini da che kodza imaju problem s's ovija (novijat) forum , mislim posebno na ovija koji imaju po stari kompjuteri. Ja licno proba (imam jednu drtinu cuvam ga za nekoje si rabote Pentium 3) s's po star kompjauter , i mogu vi kazem deka mnogo tesko otvara , cak i ka promenim rezoluciju. A veliku ulogu igra i grafichkata. Kiko ga napravite teka che je , imate moju podrshku i ako neshto trebe tu sam da vam pomognem kolko mogu i kolko umejem....
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Mojti ne ulaze

Počalji od Pametnik 12th Februar 2011, 9:34 am

Ja nikigo nemogu da uleznem na Caribrod moj dom. Proba i sas star i sas nov ama neče.Kažete mi ko da uleznem da cvirnem a da ne bude s Mekintos ili pajser. Ja se stvarno izvinjavam ama s drugu nemam kvo a stvarno bi običal jednu konekciju s Caribrod moj dom i domaćice! What a Face
Pametnik
Pametnik
član
član

Broj poruka : 95
Points : 115
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Admin 12th Februar 2011, 11:00 am

Kvo ti je tova Caribrod moj dom? Inace poodimo od pretpostavku deka vise nema narod s Pentium I ili II i s prastare graficke kartice. Ima sigurno, ama tija ne idu na forumi.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 131
Points : 201
Datum upisa : 08.02.2011

https://caribrod.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Tova je Dimitrovgrad.rs

Počalji od Pametnik 12th Februar 2011, 11:39 am

Tova je Dimitrovgrad.rs i tam nemogu da uleznem a čoveci pišu ko su ulazili i ko neje ubavo naprajeno. Inače do skora a može da može i sa imaše nešto keširano ispod a tova je ustvari starijat sajt. Sa vidim na Google, deka nema više Dimiitrovgrad.rs nego Caribrod My Home.
Pametnik
Pametnik
član
član

Broj poruka : 95
Points : 115
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Slavica 13th Februar 2011, 2:53 am

Pa dobro, izborimo se za Carobrod da bude zvanichno prijavljen u Cyberat. Chekajte da ga podrede tija Caribrodski dom pa uleznemo posle na gosje.

Ama tuka, i men mi se sedi poveche tuva u novutu Shopsku stolicu, na tuja crnilku, kod cyber girls shto me podsetjaju ka beo i mlada, i vitka.

... ma deka otidoshe one bre?
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Slavica 13th Februar 2011, 2:58 am

A dobro sa, shta je to?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sve mi se chini da imam pochast da sam stavila poslednji posting.

Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od ŠiŠa 13th Februar 2011, 4:18 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ja poglede pak Slavice. Shocked
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od ŠiŠa 13th Februar 2011, 5:06 am

Izvolte..

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ima josh... mrzi me da ubacujem poveche.




popaj ::Otkril sam interesnu rabotu. Valjda još negde po serverite stoju delovi na forumat. na primer upište eu google Caribrodski forum Aktuelno i dobijete dosta stranice i tekstovi koje se može sačuvaju. Valjda može i za drudjete teme. Ajde neka proba nekoj koj po ima vreme.

Ono je verno interesno Popaje , samo sto su delovite na jed'n server na tija deka su si bili. Jer da su " po serverite " neznam ko bi mog'l forumat da funkcionishe.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od ŠiŠa 13th Februar 2011, 8:04 am

popaj ::Može li admin od prethodnijat forum da spasi teka kvo može da se sturi i da ga u dogovor s ovoga admina ubaci kvo može?

Nego neshto me kopka , sa neznam da li je sve teka ko shto pisujete , ako je teka i ako adminat od predhodnijat forum (ko shto vi kazete) saradjuje s's adminatoga od novijat forum zashto se ne dogovorite da ubaci tam na sajtat [You must be registered and logged in to see this link.] novutu adresu od forumat. Teka che se najbrze prochuje novata adresa.
Neznam kvu ulogu je igral tija Sashko Tashkov na onija forum , uglavnom od njega ili bolje recheno od njegovutu e-mail adresu stizaoshe poruce na registrovanite korisnici. Sa dali dji je on prachal ili neje , ili je tova nekoj umesto njega rabotil...ja neznam . Ako je on bil zaduzen za nekoje rabote...t'gaj nes'm kodza ni pogreshil ka beo napisal da je direktorkata ugasila struju...

[You must be registered and logged in to see this link.] ===>> direktorkata mu je prijatelj flower lol!
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Eve još

Počalji od Pametnik 13th Februar 2011, 9:27 am

Te još malko od star Forum - [You must be registered and logged in to see this link.]
Pametnik
Pametnik
član
član

Broj poruka : 95
Points : 115
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od popaj 13th Februar 2011, 10:28 am

E verno sam se olupil. Medjutim, tova sam napisal uopsteno "po serverite", slazem se da je na jedn server.
popaj
popaj
član
član

Broj poruka : 183
Points : 221
Datum upisa : 09.02.2011
Godina : 61
Lokacija : Caribrod

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od smurflander 13th Februar 2011, 8:23 pm

A bre Sisko. Sto ce ni BIA brate ti me provali bolje od nji Wink. Mani da me reklamiras po net u konteks ko ti tebe odgovara. Pocinjam da se osecam ko nekv estradni umetnik. Iskreno starijat forum je nastal na moju licnu, pa ne mogu da kazem inicijativu, nego vise kao legitimni prekrsaj. Neje forum uopste po ugovor bil planiran da ide na Opstinscijat sajt, nego sam ja to odbrabotil cisto samoinicijativno u cilj da te i Caribrod u onova vreme dobije svoj forum. POsto je vlasnik na sajtat Opstina ona moze da pravi sas njega kvo saka pa i da ga ugasi, a forumat pak tek jer nigde se u ugovor neje pominjal explicitno forum. Mada odi drugu stranu pustili su forumat da postoji jer su i oni mozda videli da od tova sve moze da bude samo korisno. E sa trajalo je tova mozda eve skoro 5g i koj znaje mozda ce nastavi pak Smile ali na to samo oni imaju pravo i nikoj drug. Bar na njinijat host.

Poz od bivseg Admina Wink

smurflander
taze član
taze član

Broj poruka : 31
Points : 37
Datum upisa : 10.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od diskutant 13th Februar 2011, 11:13 pm

Ma nikoj ne spori na Opstinutu da ukine forumat. Mogu da ukinu i sajtat, a najbolje da ukinu i sami sebe. Radi se o tome da ukidaju demokratske tekovine koje ima svaki grad. Za nase vlasteline Bosilegrad je na primer, pojam demokratije. Evo njihovog foruma koji je naravno deo opstinskog sajta.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Medjutim nemoguce je danas ukinuti protok informacija i raylicitih misljenja. To nije uspeo da shvati ni Milosevic, a izgleda ne shvataju i nasi mali Milosevici (Velinovici).
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA? - Page 2 Empty Re: ŠTA JE UZROK ZATVARANJA FORUMA?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu