NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

Bratstvo razrešenje

+8
ŠiŠa
bubbby
popaj
banskodolcanin
marina
diskutant
Pametnik
skeleton
12 posters

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Bratstvo razrešenje

Počalji od skeleton 27th Februar 2011, 10:29 pm

Doksle se stiglo sa sredjivanjem stanja u Bratstvu. Hoće li neuki direktor sa "dva mladeža i tri padeža" najzad biti smenjen?
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Razresenje ili gasenje

Počalji od Pametnik 28th Februar 2011, 10:28 am

Neznam dali če bude razrešenje ili gasenje. Ono ako čemo pravo gospodin Ivanov, zvani Čapa je delil plate i šakom i kapom a teško da je i sebe zabovaril, ama ne smo zaslužili da ostanemo bez glasilo. Tuk bi trajbavalo da izlezne njakoj od Naci saveta i da se postaraje da se tova posle 55 godine ne ugasi, a v slučaja e do kolkoto az znaja tova e gospodin poznat pod "nickname" Joca Kukata ili pak može i prjako Zoran Petrov. Inače, Bradić se sam nema seti a i teško da ima vreme, pone od ustnove kulture ne rabote ni Narodni muzej ni Narodna biblioteka, a najčitaniji list u Srbiju je Kurir!Ono i gospodin Čapa je pokazal kvo je znajal i za kvo je daden a tova nee informirane a mi po priliča na dalaveri.

I za kraj na kvo se nadamo ka imamo tekvija direktore i direktorće na za nas važne institucije i tekova neaktivno ponašanje na Naci saveta pa i lokalnete bugarsće samporave u Srbiju. Da ne mlatim praznu slamu dokazetelstvo je Narodna biblioteka Detko Petrov. I tam ima direktor za koga ko da nesmo čuli a ako uleznete če vidite ko bi trebalo da izgleda u Gimanziju, Bratstvo, Opštinutu i sude kude se nešto praji u naše ime. Znači ima lek, samo trebe pošten čovek!


Poslednji put izmenio Pametnik dana 28th Februar 2011, 11:09 am, izmenio ukupno 2 puta
Pametnik
Pametnik
član
član

Broj poruka : 95
Points : 115
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 28th Februar 2011, 11:07 am

Misliš živeo Čapa i njegova borba protiv zdravog razuma? lol!
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od Pametnik 28th Februar 2011, 11:13 am

A be da budemo iskreni Čapa se nikigaš neje pozival na zdrav razum.On ima mnogo po profinjeni ideali, sšto kakto i gospoža direktotorša na Smetenoto učilište narečeno Gimanazija Sv.Sv Kirilo i Metodi. Embarassed
Pametnik
Pametnik
član
član

Broj poruka : 95
Points : 115
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 28th Februar 2011, 4:45 pm

S tija "profinjeni ideali" (čitaj: pljačku) u normalne države se vuku bukagije decenijama.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od marina 28th Februar 2011, 5:04 pm

Dotičnog gospodina direktora ne poznajem lično. Medjutim gledajući njegove javne nastupe, pogotovu na sednicama caribrodske skupštine, mogu reći da se ne odlikuje jakim intelektom. Takodje užasan mu je bugarski jezik (ili koji je već, meni nerazumljiv jezik), a u srpskom koristi zaista tri padeža. Užasava me pomisao da se takva osoba kao direktor novinske ustanove sreće sa piscima, književnicima, ministrom kulture!!! Postavljanje takvih ljudi na elitna mesta koja reprezentuju nacionalnu manjinu i njeno kulturno stvaralaštvo predstavlja šamar u lice bugarskoj nacionalnoj manjini.
marina
marina
član
član

Broj poruka : 76
Points : 109
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od banskodolcanin 28th Februar 2011, 11:29 pm

Ja se slagam sas sve što ste kazali. Ama imam i nekoja pitanja, ili, bolje rečeno - glasno razmišljam: koja firma s visokoobrazovani direktori radi (osim opština, kude uglavnom izbegaše svi oni). Ako su bili tolko obrazovani i sposobni - što upropastiše caribrodsće perjanice ''GID'', ''Svobodu'', ''Cile''? Sram me ka gn. Ivanov govori b`lgarsći, al me još po sram ka ga govori (ili samo probuje) predsednik Naionalnog saveta bugarske manjine i ostali članovi. Mlogo me sram ka čujem da se sastanak na tija savet vodi na srpsći jezik (!). Čak mi i smešno. Mislim da je tova mlogo po golem šamar na nacionalnu manjinu. Ko što je šamar i oratenje na b`lgarsći jezik na profesorite iz b`lgarskata odelenja u gimnazijutu. Ako ni ovakav Nac. savet i ovakvi profesori reprezentuju i pomagaju da se održi b`lgarsći jezik i kultura - bolje da si počnemo učimo svahili.

banskodolcanin
taze član
taze član

Broj poruka : 13
Points : 17
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od marina 28th Februar 2011, 11:38 pm

U pravu si. Trebalo bi uvesti ispit iz maternjeg jezika za sve one koji se nameću da vode manjinu i pogotovo za one koji nam obučavaju decu na pomenutom svahiliju.
marina
marina
član
član

Broj poruka : 76
Points : 109
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 1st Mart 2011, 10:29 am

A bre braćo! Slušali li ste vi Čapu i doktor Anija??? Onova neje ni bugarsći ni svahili ni jebem li ga koj jezik. Tova što oni govore je ili marsovsći ili venerijansći ne s'm siguran. Daskaljete ne su krivi što ne znaju, njim je i nametnuto da predavaju na b'lgarsći (čast izuzetcima koji potvrdjuju pravilo). Ama tija što se trte da su predstavnici manjine a ne umeju da opepele majčin ezik nego blskaju ta nji se narod smeje, e z anji trebe ispit i proverka. Čapa i Ani nema da poluče ni 2- što dumaše Vaceto.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od marina 1st Mart 2011, 11:44 am

Poznajem neke ljude koji rade u Bratstvu u Nišu i oni tvrde da je Nebojša Ivanov naplatio enormne sume na ime dnevnica i nepostojećih putnih troškova. Suma prevazilazi dva miliona dinara. Kolubarci su izgleda sitna boranija.
marina
marina
član
član

Broj poruka : 76
Points : 109
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 13th Juni 2011, 4:11 pm

Redakcija Bratstva sačinila je krivičnu prijavu protiv direktora Nebojše Ivanova za proneveru ličnih dohodaka zapošljenih. To će biti još jedna u nizu krivičnih prijava protiv ove osobe koje završavaju u fijokama predstavnika BIA. Ovog puta redakcija će kopiju dostaviti i ministarstvu informisanja, ministarstvu za ljuzdska i manjinska prava, agenciji za bugare u rasejanju i vladi republike Bugarske.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od Pametnik 13th Juni 2011, 7:40 pm

Radakcija "Bratstva" nema da smeni Čapu jer ga neje ni postavljala. To če učini Bezbednosno inforamativna agencija ili nekoj iz Ministerstvoto koj je zadužen za informisanje takozavanih manjina u takozvanoj zemlji Srbiji. Pa može li nekoj da veruje da o "Bratstvu" ne misle "tamo neki drugovi". Teka bilo 1947. teka i sa!


Poslednji put izmenio Pametnik dana 13th Juni 2011, 7:43 pm, izmenio ukupno 4 puta (Razlog : Pa če si pitate vi tamo neke drugove i Pametnik du poen.)
Pametnik
Pametnik
član
član

Broj poruka : 95
Points : 115
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od popaj 13th Juni 2011, 10:30 pm

Добре дошло моето момче!
popaj
popaj
član
član

Broj poruka : 183
Points : 221
Datum upisa : 09.02.2011
Godina : 60
Lokacija : Caribrod

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od bubbby 13th Juni 2011, 10:59 pm

E pametnice nesi prav ,Capa i Ani i Zdenka i Sukarov su postavljena lica ali ne samo od BIA ,DANS s`sto je u igrutu ,a stvarno skoro gleda jednu emisiju na skat gosti Sukarev i Zdenka , e Sukarev stvarno bruka, dve dume na BG. nemoze da kaze , a golem patriot .... zloto e v Belgrad...sramota intelektualac neznaje da govori majcinijat si ezik a se bori za pravata na horata,a zenamu je naj skupa zubarka u grad a sve moze da ide preko KIC-at ako je patriota ko se iskazuje ,sve je to upleteno nese znaje koj za koga raboti i za kvi interesi , pare su u pitanju i ovcarite dji uzimu da paze ovcete ida nji svire da dji slusaju....

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od bubbby 13th Juni 2011, 11:18 pm

A da ne govorimo za naj golemite disidenti u Caribrod , recimo Zdenka , bastanju cel zivot bese direktor sudeka i ona je bila nacionalno ugrozena hahahahahha. ......

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od skeleton 14th Juni 2011, 7:48 am

A sviti ka dji zberes na kup, nesu kradli kolko Velina iz opstinu. I d*n den*ska nijena rabota ne moze da mine a da se on ne uklopi. Ka bi imali zakon, njega bi osudili na 10458 godine bez prava zalbe. Da ne postoje Velin, Capa i Kokoskata, ovija grad bi bil daleko po napred i daleko po bogat.
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 17th Juni 2011, 12:40 pm

Ne zaboravimo o još strašnije stvari. Npr. veliki borac za manjinska prava dr Angle Josifov i njegova "sklomost" ka mladjim ženama, u zavijenoj formi kako je to sve zbog toga da "blgarkite ne se strahuvat"! Ne znaš šta je gore od tolike zaštite prava bugara, jedan krade, drugi spopada mlade žene. Mislim stvarno je dno.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od skeleton 17th Juni 2011, 4:06 pm

Žalosno je ali istiniro, izgleda da je danas velika prednost ne izjašnjavati se kao bugarin da vas ne bi na bilo koji način povezivali sa ovim ljudima koji su se obogatili na takozvanoj odbrani manjine.
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 17th Juni 2011, 4:50 pm

Kolaju razne priče gradom, o ljubavnom gnezdu koje koristi za susrete sa mladjim ženama i devojkama. čak su u priči i neke profesorke gimnazije umešane. Ali to su samo glasine.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od skeleton 19th Juni 2011, 7:25 pm

He, he, glasine. More znam i koje su od postenete zene u tova gnezdo, a znam tacno i deka je. Kompletno rukovodstvo na smesnutu bugarsku partiju ide tam. Bruka i sram. I oni ce me zastitavaju od srbite. Po daleko od mene i Capa i Josifov i jos par lokalna mufljuza koji su demek zastitnici.
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 20th Juni 2011, 9:13 am

Ma baš me briga ko koga ... i kakve su moralne vrednosti pomenutog borca za prava bugara, brine me ovaj drugi koji krade.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od skeleton 20th Juni 2011, 12:12 pm

Da te samo dopunim. Krao je dosta sredinom osamdesetih i početkom devedesetih društvena sredstva. Poslednjih desetak godinama intenzivno se pod plaštom saradnje sa Bugarskom i zaštitom manjinskih prava bavio švercom cigareta zajedno sa svojim šurakom, lokalnim prevarantom i švercerom Zoranom Kokoškom.
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od marina 20th Juni 2011, 12:20 pm

Zalosno je dragi sugradjani da uopste postoji partija sa ovakvim liderima kojima je mesto u zatvoru a ne na politickoj sceni. Odkad sam dosla u vas grad, ne mogu da se nacudim ko je uopste clan kod pomenutog gospodina Ivanova? Taj covek je uvreda za zdrav razum, a slusajuci njegove nastupe i isprazne govore, normalan covek moze samo da zakljuci da je ovaj covek sa vrlo niskim koeficijentom inteligencije posto nije u stanju da sklopi dve suvisle recenice. Ja sam srpkinja pa mozete pogresno da me shvatite, ali ovom coveku ne bi trebalo poveriti ni kucni savet a kamoli partiju koja se bori za prava manjina.
marina
marina
član
član

Broj poruka : 76
Points : 109
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od diskutant 20th Juni 2011, 2:17 pm

Zaključak je jedan jedini. Ovaj UDBAŠ je sve ovo radio zato što je pokrivan i štićen od strane državne bezbednosti. To je čovek koji se bavi špijunažom a ne zaštitom prava bugara.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od ŠiŠa 30th Juni 2011, 3:23 am

skeleton ::He, he, glasine. More znam i koje su od postenete zene u tova gnezdo, a znam tacno i deka je. Kompletno rukovodstvo na smesnutu bugarsku partiju ide tam. Bruka i sram. I oni ce me zastitavaju od srbite. Po daleko od mene i Capa i Josifov i jos par lokalna mufljuza koji su demek zastitnici.

"I oni ce me zastitavaju od srbite." E kikva zaštita ti trebe od Srbite, bije li te nekoj , maltretira li te nekoj ? Kiko pojedinci tuva na forumat pisuju ispada da živejete u nekik*v rezervat , ili nacionalni park za retke i ugrožene životinje.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bratstvo razrešenje Empty Re: Bratstvo razrešenje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu