NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

+6
dr house
prevel77
bubbby
diskutant
freecaribrod
skeleton
10 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 3 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od skeleton 25th Januar 2012, 2:06 pm

He, he, počinje predizborna kampanja i navala na naprednjaci i regionalisti. Čapa ne umeje da piše na kompjuter inače bi se i on umešal. Razz

skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 3 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od freecaribrod 25th Januar 2012, 2:31 pm

Vise bih volio da ti odgovorim u cetiri oka,pa ipak:

1. Ja vest "da je u Caribrod uslo 300 000 hiljada Eura", dozivljavam kao totalno ispiranje mozga.
Samo u vreme u komunizma pare cu 'necije' ili 'nicije'.
2. Valjda poljoprivreda treba da se subvencionise zbog toga sto nam je to stratesko opredelenje, a ne zbog toga sto dobro stojimo sa Ministrom poljoprivrede.

3. Jel znas da su junice placene 2400 Eura, preko beogradske firme bivseg Slobovog pionira ,Percevica.Ja jos nisam cuo za takvu cenu i mogli smo za te 'nicije' pare kupiti skoro duplo vise junica, da je bilo reda ili mogucnosti da uticemo /kao gradjani/.
Jos prosle godine smo Farmi Cvetkov placali junice mnogo manje od navedene cene.

4. Duboko sam ubedjen da ova akcija , realizovana na ovaj nacin, ne moze dati ozbiljniji doprinos razvoju poljoprivrede i jedino sluzi promociji
vladajuce koalicije.

5. Radujem se sto su junice dosle u ruke malih pljoprivrednika, a ne u ruke farmera Cvetkova,mada je i on uspeo da dobije dve.
Da su se pitali Vasko i Velin, oni bi sve te "nicije" pare uplatili velefarmeru Cvetkovu.


Nadam se da si shvatio sta sam hteo da kazem svojim komentarom.

Znaci, nisam citirao TV Caribrod, nego sam htio da prokomentarisem kako to izgleda kad se na televiziji pustaju samo izjave politicara vladajuce koalicije.

Vasko,Velin,Zoran mi privatno apsolutno nista ne znace, ali
me njihovi postupci bas iritiraju.

Na kraju, budi pristojan i ne obracaj mi se licno, jer sam ja na ovom forumu da slobodno pisem svoje komentare.

Kad me bude interesovalo samo tvoje misljenje ja cu te na ulici zaustaviti da te to i pitam.

freecaribrod
član
član

Broj poruka : 67
Points : 69
Datum upisa : 05.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 3 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od popaj 25th Januar 2012, 6:27 pm

1. Kad pomnožiš broj krava sa njihovom cenom dobiješ sumu koju smo mi objavili. Kako to ti doživljavaš, možda zanima tvoje prijatelje i porodicu.
2. Kako god da su krave dobijene, što se mene tiče, za Caribrod je dobro. Ako dobro stojimo sa ministrom poljoprivrede - još bolje.
3. Nisam čuo da su krave kupljene preko Perčevića. Verujem da su mogle da se kupe i jeftinije krave. (Na primer ima po našta sela jedne grčave, nićikve može se najdu i za 700, 800 evra. E sa kolko mleko davaju, tova je druga rabota.)
4. Pozdravljam što si duboko ubedjen i nemam ništa protiv
5. I jsa se radujem što su junice došle u ruke malih poljoprivrednika.

p.s. i dalje nisam shvatio šta si hteo da kažeš svojim komentarom "duhovitim" citiranjem TV Caribrod. Nadam se da gledaš TV Caribrod, (daleko se vidimo). Uzgred, s ljudima polemišem lično. Dozvolićeš valjda i nama drugima da na forumu iznosimo svoja mišljenja iako nas nisi sreo da nas pitaš za mišljenje.
p.s.2 Ima takvih krava po Vojvodini. Cijena? Sitnica.
popaj
popaj
član
član

Broj poruka : 183
Points : 221
Datum upisa : 09.02.2011
Godina : 60
Lokacija : Caribrod

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 3 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od diskutant 25th Januar 2012, 6:45 pm

freecaribrod ::

Znaci, nisam citirao TV Caribrod, nego sam htio da prokomentarisem kako to izgleda kad se na televiziji pustaju samo izjave politicara vladajuce koalicije.


Capo, ti li si?! Laughing Laughing Laughing
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 3 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od prevel77 25th Januar 2012, 8:58 pm

da i to je bilo na RTVC i to pola sat reportaza ko da dele ne znam kvo MILKA KRAVE

prevel77
taze član
taze član

Broj poruka : 22
Points : 22
Datum upisa : 16.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 3 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od prevel77 25th Januar 2012, 9:02 pm

Ti POPAJE KOGOD SI CEL ZIVOT CUVAL KRAVE PA ZNAJES KOLKO JE CENA NA KRAVE....STO SE TICE LOKALNE VLASTI NADAM SE DA CE SVI DA NAPIPAJU ZATVORSKU CELIJU TO BI BILA PRAVDA JEDINO PO MENI I DA SE VIDI SVA GOVEDA UNAZAD 20 GODINE STO SU VLADEALA U CARIBROD DA IM JA IZNATITKAM

prevel77
taze član
taze član

Broj poruka : 22
Points : 22
Datum upisa : 16.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 3 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od prevel77 25th Januar 2012, 9:03 pm

A RADIO TELEVIZIJA CARIBROD JE UGLAVNOM PUNA OD NEPISMENI NOVINARI

prevel77
taze član
taze član

Broj poruka : 22
Points : 22
Datum upisa : 16.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 3 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od popaj 25th Januar 2012, 9:39 pm

Valjda "nepismenih novinara". Koga, čega, čiji...
popaj
popaj
član
član

Broj poruka : 183
Points : 221
Datum upisa : 09.02.2011
Godina : 60
Lokacija : Caribrod

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 3 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od diskutant 25th Januar 2012, 9:47 pm

Evo još partijskih vojnika. Bitka se rasplamsava.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 3 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od Admin 25th Januar 2012, 9:52 pm

... i onda su dugo i srećno živeli.
Tako se završava priča o kravama, Vasku, Velinu, TV Caribrod, pismenim i nepismenim...
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 131
Points : 201
Datum upisa : 08.02.2011

https://caribrod.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 3 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu