NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

+6
dr house
prevel77
bubbby
diskutant
freecaribrod
skeleton
10 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od dr house 18th Januar 2012, 10:23 pm

Da budem iskren, a pošto govorimo o lokalu, ja ne vidim nekoga iz Napredno a niti iz Preokret da može nešto da preokrene ili da ni unapredi! Možda na nekom višem nivou ali tija opštinsći odbori lično moj glas nemogu da privleču iz konkretni razlozi kao što su nedostatak kvalitetnog ili bilo kakvog kadra prvenstveno mislim na SNS, a što se tiče LDP mislim da oni imaju kadar ali neiskusan i neafirmisan u odnosu na ovija vlastodršci, a mislim i da nemaju interes. Teka ko da ga obrnemo mislim da če ovi isti sa malim izmenama da imaju i dalje vlast kolko mi i da se busamo i da me ne shvatite pogrešno- NE đi podržavam ali ne vidim alternativu...

dr house
taze član
taze član

Broj poruka : 40
Datum upisa : 14.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od freecaribrod 18th Januar 2012, 10:57 pm

Naravno da je lokalna ALTERNATIVA ogroman problem.
To sto mi obicni gradjani vidimo je katastrofa.
Da ima alernative, ne bi ova nepismena i korumpirana vlast sastavila ni mesec dana.
Kompletna opozicija ima tridesetak aktivista.
DS im ima isto toliko,od kojih je 29 poltrona.
Svi ostali clanovi i pozicije i opozicije su 'samo na papiru'
I to su sve politicke strukture u gradu.
Tome treba dodati da gradjanske opcije ne mogu nametnuti
ni najmanji deo potrebnih inicijativa, a glavni urednici televizije su Vasko,
Velin i Zoran ./A svi zajedno ,uzgred,za celi mandat jos nisu javno izgovorili ispravnu recenicu ni na bugarskom ni na srpskom./

Caribrodu treba hitno nekoliko gradjanskih opcija koje jedino pomoci nasem gradicu,u svakom smislu.

freecaribrod
član
član

Broj poruka : 67
Points : 69
Datum upisa : 05.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od skeleton 19th Januar 2012, 7:54 am

Evo ga mladi LDP fan u akciji. Koje su to "gradjanske opcije" potrebne. Onaj rošavi taksista što često dolazi u Caribrod ili neko drugi?
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od freecaribrod 19th Januar 2012, 8:18 am

Kad mislim gradjanske,mislim na bilo koju lokalnu grupaciju ili partiju, kojoj ce u centar intersovanja biti Caribrod, a ne beogradska centrala partije.
LDP je ocigledan primer da i dobar program nije doivoljno dobar jer je isuvise beogradski.,odnosno,jos u nismo culi da se caribrodkski LDP oglasio o nekom lokalnom problemu.

freecaribrod
član
član

Broj poruka : 67
Points : 69
Datum upisa : 05.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od skeleton 19th Januar 2012, 7:27 pm

Nemoj samo s lokalnim partijama. Bila je jedna pre nekoliko godina gde se sakupilo s koca i konopca, pa su čak bili i na vlasti. Bože me sačuvaj više takvih "kadrova" i "lokal patriota". Tada se stvarno kralo na veliko. Posećanja radi, čuveni podpresednik partije i lokalni preduzimač sa dva radnika, tri lopate i jednim kolicima, je naplaćivao enormne sume od opštine za trivijalne radove. Primera radi, jedna seoska česma za koju je bilo potrebno dva do tri džaka cementa i pola kubika šodera, naplaćena je od opštine 25.000 maraka. Lokalne "gradjanske opcije" su gore od Velina i Čapu zajedno.
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od dr house 19th Januar 2012, 7:32 pm

Ma da se ja pitam baš me briga dal nekoj pravilno govori na bugarsći ili na srpsći, mada je i to znak neke opšte kulture i obrazovanja valjda, ali da se vratim na pređašnju misao- nemora taj naš lokalni politik da bude naj pismen ali neje loše da bude barem malko pošten i častan, da bude domaćin, da se vidi da je za njegov život nešto postigal, a ono ka pogledaš čim izlezne iz školsku klupum odma u politiku, cel staž mu je političći! Samo nekoj koj je Domaćin može i domaćinsći da se ponaša i sas budžet i s druđi resursi i znaje da može da troši to što je zaradil a ne samo da se zadužuje a posle pređi brigo na drugoga! Ako ima tekvija imaju moj glas ali da se ne ponavljam ja tekvija u Caribrodsku politiku trenutno ne vidim!

dr house
taze član
taze član

Broj poruka : 40
Points : 44
Datum upisa : 14.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od freecaribrod 19th Januar 2012, 8:01 pm

Slazem se da ipak sve mora krenuti od postenja , pa sve drugo koliko moze..

freecaribrod
član
član

Broj poruka : 67
Points : 69
Datum upisa : 05.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od bubbby 19th Januar 2012, 11:39 pm

E ima tekvija coveci u Caribrod samo sto nece da se zanimavu s tova, jer ka poglednu kvo trebe sve da se izcisti iz opstinu...gube volju.

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od diskutant 20th Januar 2012, 8:26 pm

O, tova li su nekoji visoki intelektualci koji ne žele da prljaju ruke? Odi tekvija da ti se prijede...
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od bubbby 21st Januar 2012, 12:02 am

E diskutante neznam kvo ce ti se prijede ama eto ti prilika da se dokazes...ce glasamo za tebe

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od bubbby 21st Januar 2012, 12:06 am

ili ce produzimo da cetimo na forumat tvoje intelektualne sposobnosti a u realnom zivotu ti si del na zacaranijat krug...

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od dr house 21st Januar 2012, 10:16 am

Ja, pošto lično ne poznavam nikoga od forumat, nemogu da se izjašnjavam po pitanju političke pripadnosti ali mogu da kažem da 2000 godinu ka beoše takozvane promene svi tija intelektualce nesu smejali da provire iz rupu da đi slučajno ne vide iz DB pa da izgube rabotu, što je sasvim normalno da se brinu za svoju egzistenciju, ali ka posle sve minu, svi se nabutaše po DS, G17 i DSS i se samoproglasiše ZA NAJVEĆE DEMOKRATE i borce protiv režima! Svi stanuše politici i nabutaše se po opštinu, jedino mogu da kažem da je intelektualac koji je bil u prvi redovi bil Mihailča i to znaju svi! U to vreme nesu mogli da najdu kandidata za odbornika ko sa žiranta!!!! Zatova su bili odbornici sve neškolovani ali moramo da priznamo da su imali mu...!!!! Zatova ja mnogo i ne zameram na Poslanikatoga, u to vreme je imalo mnogo školovani ali nikoj neje smejal da se afira!! E sa su minule deset godine od tegaje, mnogo rabote su se promenile i nadam se da je doš"l ak"l i na nekoji sas školicu (molim samo da neje Visoka Caribrodska jer se ona ravnja na osnovnu Smilovsku), pa da se pojavi kao kandidat odbornik za sledeći izbori, da nema nekoju političku karijeru iza sebe (tipa bil član na sve ostale partije) pa možda i razmislim i dadem mu moj glas! Do tegaje nisam zainteresiran!!!!

dr house
taze član
taze član

Broj poruka : 40
Points : 44
Datum upisa : 14.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od dr house 21st Januar 2012, 10:18 am

Umalo da zaboravim, pa ovo je tema razvoj poljoprivrede a ne izbori!!!!

dr house
taze član
taze član

Broj poruka : 40
Points : 44
Datum upisa : 14.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od diskutant 21st Januar 2012, 1:29 pm

dr house ::Ja, pošto lično ne poznavam nikoga od forumat, nemogu da se izjašnjavam po pitanju političke pripadnosti ali mogu da kažem da 2000 godinu ka beoše takozvane promene svi tija intelektualce nesu smejali da provire iz rupu da đi slučajno ne vide iz DB pa da izgube rabotu, što je sasvim normalno da se brinu za svoju egzistenciju, ali ka posle sve minu, svi se nabutaše po DS, G17 i DSS i se samoproglasiše ZA NAJVEĆE DEMOKRATE i borce protiv režima! Svi stanuše politici i nabutaše se po opštinu, jedino mogu da kažem da je intelektualac koji je bil u prvi redovi bil Mihailča i to znaju svi! U to vreme nesu mogli da najdu kandidata za odbornika ko sa žiranta!!!! Zatova su bili odbornici sve neškolovani ali moramo da priznamo da su imali mu...!!!! Zatova ja mnogo i ne zameram na Poslanikatoga, u to vreme je imalo mnogo školovani ali nikoj neje smejal da se afira!! E sa su minule deset godine od tegaje, mnogo rabote su se promenile i nadam se da je doš"l ak"l i na nekoji sas školicu (molim samo da neje Visoka Caribrodska jer se ona ravnja na osnovnu Smilovsku), pa da se pojavi kao kandidat odbornik za sledeći izbori, da nema nekoju političku karijeru iza sebe (tipa bil član na sve ostale partije) pa možda i razmislim i dadem mu moj glas! Do tegaje nisam zainteresiran!!!!
Mogu samo da se potpišem ispod ovog teksta dr house-a. Samo da dodam jednu sitnicu za Mihailču. Pre "prvih borbenih redova" bio je član i odbornik Saveza Komunista Pokreta za Jugoslaviju u caribrodsku skupštinu.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od bubbby 22nd Januar 2012, 12:14 am

Ja garantujem da si i ti bil isto ko i Velin i Vasko i jos mnogo ostali...

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od dr house 22nd Januar 2012, 10:01 am

Neznam dali misliš na diskutanta ili mene ali nema ni veze, nali smo sa DEMOKRATIJA svakome je dozvoljeno da misli kvo saka i da ga tumači kiko mu odgovara ta ga zatova i dokaramo dodeka smo ga dokarali!!!

dr house
taze član
taze član

Broj poruka : 40
Points : 44
Datum upisa : 14.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od valli 22nd Januar 2012, 11:48 am

dr house :: Ma da se ja pitam baš me briga dal nekoj pravilno govori na bugarsći ili na srpsći, mada je i to znak neke opšte kulture i obrazovanja valjda,
Ами нали знаеш, че не е добре да се говори добре български. В Сърбия българите трябва да говорят някакъв селски шопски диалект,и в никакъв случай да не пишат на кирилица. Въобще в говорът им да има добавени повече сръбски думи, че да се доближи до сръбския език и да се отдалечи от българския. Да се оправдае присъствието на сърбите по поречието на река Южна/Българска/ Морава и в Македония. Да се докаже, че това са си сръбски територии със сръбско население, което се е объркало като говорило български език и се е сметало за българско.
valli
valli
stariji član
stariji član

Broj poruka : 285
Points : 361
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od diskutant 22nd Januar 2012, 1:57 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] ne sekiraj, bubby je opterećen mojom ličnošću, ali nije relevantan sagovornik. Inače tačno je da je demokratija pravo da svako slobodno misli i da tumači stvari na svoj način. Medjutim ne treba zaboraviti jednu stvar. Bez obzira šta ko mislio, demokratija je ipak ponašanje po strogo utvrdjenim pravilima koja su jednaka za sve. Kod nas se, nažalost, demokratija tumači kao pravo da svako radi šta god hoće, a to je u stvari anarhija.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od Ancika 23rd Januar 2012, 5:50 pm

Ma ka su delili krave? Ja u sred Zeljushu, pa ne vido...

Ancika
član
član

Broj poruka : 113
Points : 147
Datum upisa : 11.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od bubbby 24th Januar 2012, 1:29 am

Pa sigurno se je radilo iza ledja na demokratski nacin..

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od skeleton 24th Januar 2012, 7:16 am

Ancika ::Ma ka su delili krave? Ja u sred Zeljushu, pa ne vido...

E svaka ti cast ako ne si videla. Tek*v s*bor u Zeljusu neje bil joste odi srestete. Cel d*n tuka kudi Alpinu ispod rasadnikat na vrloto bese jedno cudo narod, traktori, kamioncetija, krave...
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od freecaribrod 24th Januar 2012, 9:24 pm

Vasko,Velin i Petrov izvadili po 100 000 Eura iz svog dzepa,kupili 120 krava i poklonoili narodu.

Tako javio TV Caribrod.

freecaribrod
član
član

Broj poruka : 67
Points : 69
Datum upisa : 05.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od popaj 25th Januar 2012, 9:33 am

Ne lupaj.
popaj
popaj
član
član

Broj poruka : 183
Points : 221
Datum upisa : 09.02.2011
Godina : 60
Lokacija : Caribrod

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od freecaribrod 25th Januar 2012, 1:24 pm

Naravno da ne lupam.
Blago pokusavam da objasnim kako to izgleda sa aspekta bivsih komunista,a ne mog.

Naravno, da ti to razumes, ne bi skidao teme po nalogu Velina
/Smilovska jezera/ sa starog foruma...

freecaribrod
član
član

Broj poruka : 67
Points : 69
Datum upisa : 05.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od popaj 25th Januar 2012, 1:41 pm

Lupaš itekako. Navedi kada je ta vest emitovana i čiji je prilog. Kako to izgleda sa aspekta bivših komunista??? Ne znam i ne zanima me. Laganje sa komunizmom nema nikakve veze. Reci mi da li sanjaš Vaska, Velina, Zorana? Opsednut si njima.
Još jednom, kada je ta vest emitovana, na radiju ili televiziji i čiji je prilog?
p.s. Ako želiš da polemišemo ozbiljnije na bilo koju temu, stisni onu stvar i predstavi se. Lako je podjebavati sa "freecaribrod". Da se registrujem i ja kao "freebeleš" na primer i da razglabamo onda?
popaj
popaj
član
član

Broj poruka : 183
Points : 221
Datum upisa : 09.02.2011
Godina : 60
Lokacija : Caribrod

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od skeleton 25th Januar 2012, 2:06 pm

He, he, počinje predizborna kampanja i navala na naprednjaci i regionalisti. Čapa ne umeje da piše na kompjuter inače bi se i on umešal. Razz
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD - Page 2 Empty Re: RAZVOJ POLJOPRIVREDE U CARIBROD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu