NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

A da ga seftoshem

4 posters

Ići dole

A da ga seftoshem Empty A da ga seftoshem

Počalji od Slavica 25th April 2011, 4:00 am

!


Poslednji izmenio Slavica dana 25th April 2011, 10:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

A da ga seftoshem Empty Re: A da ga seftoshem

Počalji od Pametnik 25th April 2011, 8:50 am

Slavice,

Ma stvrarno li se nemožeš setiš koj je tova, a bil Ti je komšija.Tova je Pera Denkov, i živeje sreštu dedu Ti Gošu. Ka si ti bila u Caribrod, rabotil je u Ambulantutu. Imal je ženu Andjelinu, a od deca Irenu, koja je nešto po mlada od tebe i Danaila, koga smo tgi okali Šipata a sa ga okaju Djani. Da te potsetim još po točno. Ka pojdeš od Vasila Banbondžijutu i baba Lenu, ne svrneš odma pri Bodeto i Duruza, nego ulazneš na sledvaštutu kapiju kmto Banatoga. Tam živeje Pera Denkicata ko ga još okaju. Pera Denkicata je nad 85. godine! Neka ni je živ i zdrav još tolko. Razz
Pametnik
Pametnik
član
član

Broj poruka : 95
Points : 115
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

A da ga seftoshem Empty Re: A da ga seftoshem

Počalji od Admin 25th April 2011, 9:59 am

A bre Slavice, ma Pera Denkica li je za deponiju? Tam'n mu krajat! Nego pošto si ti pokrenula temutu, slagaš li se da dju prebacimo u rubriku Kultura, poneže baš i neje za aktuelno?
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 131
Points : 201
Datum upisa : 08.02.2011

https://caribrod.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

A da ga seftoshem Empty Re: A da ga seftoshem

Počalji od Slavica 25th April 2011, 2:10 pm

A ja se beo oplashila deka mojte postove se ne chetu, tova beshe samo testl

'Pametniche', od svi shto spominjash samo pamtim 'Bodeto', deka li je sega, chujem da bil po Skoplje, doktor? Ma chekaj, i Vasila bonbodjijutu, baba Lenu, ja im beo naj-dobrijat mushterija!

A Pametniche, teb da te vidim na ulicutu, che te zaminem dva puti bez da te poznajem. A ega me poznaje mene nekoj ka svarnem. ... kiga li che je.

A nemashe li tamo po teja kapije jedan obushtar, karpach? Shto obuche od izlizane podmetje mi spasi.

Admine, imash zeleno svetlo .
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

A da ga seftoshem Empty Re: A da ga seftoshem

Počalji od Pametnik 26th April 2011, 6:48 am

Kake,

Ne se bespokoj. Minule su se četirese i nesto godine i svak bi za tova vreme zabovaril.Odma da Ti napisem da si za Bodeto u pravu. Teka je. Lekar je u Skopje. Ima vecim i unuci. Cerka mu je farmaceut u Skopje a sinat mu je inzener i je negde po bel svet.

Za carsijutu moram da te po potsetim. Od tuja stranu deka je Denkicata je imalo trojica obustare. Rada Gojinsci, Kolja na Karadzutu basta i Asen Kurta, koga je nasledil sin mu Emil. A za tebe se ne seciraj. Ko cete na poznajem posle onova sto prajimo u grsnicete!

I za grsnicete Ti davam jednu zadacu. Da se setis vicat koj se otnasja na deda Naku Nevljanskoga, bastu na cica Sokola i Banatoga, tvoji prvi komsije od srestu tebe! Ako nemozes ja ce ti Ga ispratim na PP..... mislim vicat de ...nali se secas. Wink
Pametnik
Pametnik
član
član

Broj poruka : 95
Points : 115
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

A da ga seftoshem Empty Re: A da ga seftoshem

Počalji od Slavica 27th April 2011, 2:41 am

Beo redovan gost pri Radu obushtaratoga, s dedu beoshe dobri prijatelje ta me tamo prachase ka se izlizu podmetjete.

Deda Naka je bil mojda prvijat Caribrodchanin shto je stupil u Novijat Svet u Ameriku. Sa vicove za njega ne znam, ako ga pomnim mnogo dorbe, u tetka Mitku mi beshe vtori dom.

Znam samo da je rabotil po fabrikete kude mu neje bilo mestoto, pa se varnul obratno na vreme.

Sega poshteno kazano ne znam shto znachi 'deponija' ta zatova se obruka s Peru Denkov, a ne besheh umisleno.

Moje li nekoj da mi pojasni tija pojam bez mnogo da se izhrachi.

... Shisho, 'dumam ti kerko, sechaj se snao'.

A 'Bodeto', i 'Dragan' i ja, i sestra mi odrastomo ko bratovchedi ka beomo balechki, ama mislim malechki predi uchilishte. Marcheto beshe bivsha sauchenichka na maiku, ta ka ona ideshe na raboto nji gi praachashe pri nas u dvorat da se igramo u pesakat. A deda mi, hitar starec svako leto doneseshe kola pasak od Nishavu da ni ne traji po komshjskite dvorove, ta teka oni doodeoshe pri nash i praveomo tuneli od pesak. Pitaj 'Bodeto' ka je prv put bil injinjer po tuneli!
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

A da ga seftoshem Empty Re: A da ga seftoshem

Počalji od Admin 27th April 2011, 10:15 am

Депонија представља место, локалитет, за одлагање отпадних материјала. А и сликата је канта за ђубре.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 131
Points : 201
Datum upisa : 08.02.2011

https://caribrod.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

A da ga seftoshem Empty Re: A da ga seftoshem

Počalji od ŠiŠa 27th April 2011, 5:02 pm

Slavice nemoj se ljutish , ama kiko mi se cini ti obichash da si pinesh retjijicu.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

A da ga seftoshem Empty Re: A da ga seftoshem

Počalji od Slavica 28th April 2011, 1:58 am

Admin ::Депонија представља место, локалитет, за одлагање отпадних материјала. А и сликата је канта за ђубре.

Epa onda dobro sam se usrala!
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

A da ga seftoshem Empty Re: A da ga seftoshem

Počalji od ŠiŠa 28th April 2011, 2:17 am

Ma nesi kodza , malkacko... Very Happy
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

A da ga seftoshem Empty Re: A da ga seftoshem

Počalji od Slavica 29th April 2011, 2:56 am

Choveshko je da se greshi, a ako se priznaje greshkata ne ostava greh na dushutu.
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

A da ga seftoshem Empty Re: A da ga seftoshem

Počalji od ŠiŠa 29th April 2011, 3:39 am

Abe teka si je Slavice , i ako ti je mnogo mlchno che si otidesh pri Popatoga tamo pri vas da te okadi malkachko i da te prsne s's vodichku. I nemoj se kodza snavadzash da te Popat ne opali s's kandiloto kude netrebe.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

A da ga seftoshem Empty Re: A da ga seftoshem

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu