NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

KO VI NEJE SRAM!

+3
insajder
skeleton
otpor
7 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

KO VI NEJE SRAM! - Page 2 Empty Re: KO VI NEJE SRAM!

Počalji od antigona 4th Novembar 2015, 1:28 pm

Sigurno da privlačenje pažnje mora da ima nekakvu pozadinu, slažem se...
To je čisto moje viđenje stvari, što a priori ne znači da je ispravno Wink

antigona
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 11.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

KO VI NEJE SRAM! - Page 2 Empty Re: KO VI NEJE SRAM!

Počalji od nikad preletac 4th Novembar 2015, 1:38 pm

A ja baš hoću da komentarišem za političke dresove jer nisam rekao da su odgovarali dok su bili u jednoj partiji. NE NISU. Nisu odgovarali tada, ne odgovaraju sada i neće odgovarati nikada. Jer ljudi takvim ljudskim (ne)kvalitetima ne mogu i ne smeju biti na pozicijama na kojima se nalaze.
nikad preletac
nikad preletac
taze član
taze član

Broj poruka : 44
Points : 44
Datum upisa : 22.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

KO VI NEJE SRAM! - Page 2 Empty Re: KO VI NEJE SRAM!

Počalji od aca 4th Novembar 2015, 1:52 pm

Antigona, sto se tice vaseg komentara da vam je isto toliko cudna i situacija oko ostavke na mestu direktora DZ-a dr Bojana, ocigledno ste vi upuceni u neke stvari za koje ja prvi put cujem, a pratim situacije koje se dogadjaju koliko mogu, medjutim o tome nisam cuo da je bilo reci.

aca
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Points : 16
Datum upisa : 27.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

KO VI NEJE SRAM! - Page 2 Empty Re: KO VI NEJE SRAM!

Počalji od antigona 4th Novembar 2015, 5:29 pm

Evo vam ekskluziva stara skoro dve godine, koja vam je očigledno promakla. Question Cool

antigona
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Points : 16
Datum upisa : 11.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

KO VI NEJE SRAM! - Page 2 Empty Re: KO VI NEJE SRAM!

Počalji od aca 5th Novembar 2015, 10:15 am

Ne bih rekao da mi je promakla nego da nisam bio toliko obavesten kao vi Wink I sta vi mislite, naravno ako je to tako kao sto ste rekli, zasto je hteo da da ostavku i zasto je ostao da bude direktor ako nije hteo.

Vidim da ste vise na strani sadasnjeg direktora i to je u redu, ja samo mislim da je dr Bojan kao direktor uradio dosta toga za DZ i nikako mu ne mozemo to osporiti, a i njega kao i njegove izvestaje o radu uvek je hvalila i pozicija i opozicija. Ne znam da li je dr Bojan u nekoj politickoj opciji, bar ja nisam video da nekog trenutno javno podrzava, i zasmetalo mi je to, ako je naravno imalo zakonskog osnova posto mi o tome mozemo samo da nagadjamo, onda ne vidim razlog zasto mu ne bi dozvolili ponovnu kandidaturu. Mozda zato sto nije pristao na poravnanje?... Sve u svemu mi smo tu da razmenimo stavove i komentare, a o sprovodjenju zakona nisam bas siguran da ga primenjuju kako treba, imali smo i konkretan primer sa zamenikom predsednika opstine, gde tada nisu znali kako da ispostuju zakon Smile


Poslednji izmenio aca dana 5th Novembar 2015, 12:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

aca
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Points : 16
Datum upisa : 27.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

KO VI NEJE SRAM! - Page 2 Empty Re: KO VI NEJE SRAM!

Počalji od antigona 5th Novembar 2015, 11:00 am

Ponovo ste pobrkali lončiće ili svesno menjate teze.
Da li sam ja dobro obavešten ili je vama promaklo, pošto kako ste sami rekli pomno pratite dešavanja u gradu, dođe mu na isto. Pa na samoj skupštinskoj govornici je bilo reči o tome i sa time je upoznata i pozicija i opozicija. Postoje zapisnici o tome i na UO i to je fakat. Zahtevom za slobodan pristup informacijama od javnog značaja, možete saznati mnoge stvari Wink

Moje objašnjenje ili tumačenje, (pravno) koje se poklapa sa odlukom da se ne prihvati kandidatura dr. Bojana, je celo vreme bilo fokusirano na zakon i pravni osnov i metodološkom pristupu ka tumačenju normi Zakona o zdravstvenj zaštiti. study
Kao što sam i prethodno rekao, to što trenutno zakon nekome ide na ruku, a nekome ograničava nešto, je sasvim druga stvar i prosto je samo pogodnost trenutka.
Nijednom rečju nisam pomenuo dr. Davitkov Bojana u negativnom kontekstu, niti kao stručnjaka u oblasti medicine, niti kao rukovodioca DZD-a. Naprotiv mislim da je bio i jeste uspešan u svom poslu i referatu koji obavlja.
Pošto mi je već postalo dosadno da pišem na ovu temu ajd da budem direktan - ako mislite da sam simpatizer SNS-a, grešite. Naprotiv. Ali je problem što vi Aca, gledate na sve to previše politički profilisano i ponekad može da se desi da imate iskrivljenu sliku nečega iako je ustvari ispravno, samo zato što dolazi sa drugog izvora kojii eto vama ne odgovora. Subjektivizam može da predstavlja otežavajuću okolnost kada nešto  treba realno da se sagldea.
Pozdrav i zahvaljujem na konstruktivnoj diskusiji.
Over and out. Sleep

antigona
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Points : 16
Datum upisa : 11.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

KO VI NEJE SRAM! - Page 2 Empty Re: KO VI NEJE SRAM!

Počalji od aca 5th Novembar 2015, 11:44 am

Niti svesno menjam teze, niti sam pobrkao loncice, prvo nisam rekao da pomno pratim vec da pratim koliko mogu, drugo nisam ni rekao da ste vi pomenuli dr Bojana u losem kontekstru, to je bila samo moja konstatacija, trece uopste ne znam zasto se sami pravdate da niste clan ili ti simpatizer SNS-a kada ja to u nasoj diskusiji niti u jednom trenutku nisam pomenuo pa sad ne znam ko brka loncice. Ustvari ste vi prvi sada pomenuli kako ja gledam na stvari previse politicki profilisano i subjektivno, mogu da vam kazem da je objektivnost vasa jaca strana u ovoj diskusiji Wink Ako mislite da branim neciju politicku stranu- ne, ako vam nesto znaci, nezaposlen sam i to vam je dovoljan dokaz da ne branim politicki nikoga, samo sagledavam stvari sa strane kao obican laik. 
Ni jednog trenutka nisam mislio da ste clan  SNS-a, posto ne verujem da bi sa njima mogao da vodim jednu kako ste rekli konstruktivnu diskusiju (kada sam rekao da mi se cini da ste na strani sadasnjeg direktora, mozda vam je on npr. rodjak ili prijatelj pa ste na njegovoj strani i da to nije nista lose Smile).

Pozdrav i hvala vama na konstruktivnoj diskusiji.

aca
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Points : 16
Datum upisa : 27.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

KO VI NEJE SRAM! - Page 2 Empty Re: KO VI NEJE SRAM!

Počalji od aca 30th Decembar 2015, 9:46 am

Ljudi sta se desava u Dimitrovgrad, cujem da premijer dolazi u Belu palanku da otvara autoput i naredjeno je svima da napuste svoja radna mesta i pravac Bela palanka. Ljudi iz straha koji su vezani ugovor na po mesec, dva dana moraju da idu ili ce u suprotnom mozda ostati bez posla.....pa dokle viseeee, ovo je sramota

aca
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Points : 16
Datum upisa : 27.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

KO VI NEJE SRAM! - Page 2 Empty Re: KO VI NEJE SRAM!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu