NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI

+2
Ancika
radejna
6 posters

Ići dole

KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI Empty KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI

Počalji od radejna 21st Juni 2014, 2:08 pm

Kako je moguće da privatni ugostitelj uzurpira prostor STROČENE ČEŠME ! ?
radejna
radejna
član
član

Broj poruka : 145
Points : 184
Datum upisa : 04.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI Empty Re: KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI

Počalji od Ancika 23rd Juni 2014, 12:46 pm

I ja se to pitam. Onija suncobrani se ich ne uklapaju tam. Mogl je bar da smisli neshto shto che ubavo da izgleda i da se uklapa u ambijentat, a ne onaja grozotija od suncobrani. Koj mu je dal dozvolu teka da naruzi mestoto?

Ancika
član
član

Broj poruka : 113
Points : 147
Datum upisa : 11.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI Empty Re: KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI

Počalji od otpor 23rd Juni 2014, 1:33 pm

Capa i Zoran, koji su i uzeli reket da se oskrnavi Strosena cesma.
otpor
otpor
član
član

Broj poruka : 197
Points : 216
Datum upisa : 20.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI Empty Re: KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI

Počalji od Ancika 23rd Juni 2014, 1:41 pm

Vodata dju oskrnavi, nema shto poveche da se skrnavi...

Ancika
član
član

Broj poruka : 113
Points : 147
Datum upisa : 11.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI Empty Re: KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI

Počalji od radejna 26th Juni 2014, 3:56 am

Na platou kič-kafane STROŠENA ČEŠMA se služi piće i roštijl sa prašinom . Prašina ne ulazi u cenu .
radejna
radejna
član
član

Broj poruka : 145
Points : 184
Datum upisa : 04.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI Empty Re: KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI

Počalji od pera 1st Juli 2014, 11:50 pm

Otočka izlezo da prošetam po gradsće ulice, i od sa ne propuštam večer. Ono mnogo interesno. Nes*m  se otklonil od temutu, ama nes*m stig*l do Strošenu češmu. Idem podi prugutu i kude kantonat vidim autobus PRESTO iz Beograd vrti a napred, a nazad da pojde u obavezan smer k*mto parkat. Ja se približavam i tam*n da kažem ko je šoferat smotan, pošto može da mine, on manevriše još jednuš nazad. A ono kvo bilo. Znakat kude kapijutu na Tošu Mladenova tolko iskriven da tablata izletela na ulicutu jedno 30 cm.  Idemo dalje. Reko ajde da otidem do tuja čuvenu kavenu da vidim večernji ambijent (preko d*n sam videl). Sedu dve grupice i gledaju utakmicu, razokali se, ja ne smeja da pogledam piju li nešta, nego do češmutu obikoli pa da se vrčam. Vido kvo vido. Jed*n poče da svirka i tova nekolko puti i da oka. Ja reko kvo sa napraji, nes*m đi ni pogledal. Ka od preko put izlazi čovek iz kavenčeto i oka "sa če dojde be". Oni okali konobaratoga. I poodim od mosleto prema grad ka vidim nešto nenerovatno. Ajde što kukate za češmutu, za prostorat ko neje za tuja rabotu (sve se slažem), ama vidim produžni kabl iz sred kafanutu pa preko trotoarite i preko ulicutu, pa preko barutu, ta do televizorat. E tova ne beo videl nigde. Pa čoveci ka režu drva, pa uzimaju trofaznu od komšiju od istutu stranu, a ovova neje nekoja zabutana ulica, nego baš frekventna. Zastanu, kola minjuju preko kablat, ama nema strašno, gumeni točkove ako je odgolen kablat. Interesno mi beše mnogo. Pojdo i do pljeskavičarutu na Dragana stoji džip upalen s otvorena vozačeva vrata, ama na levutu kontra stranu. Jed*n s kola se malko zbuni (možda neje otuka), jed*n motorista poprikoči, ka ono Kokoškata čeka pljeskavicu valjda, a džip u kontra smer. Kvo se pa ja čudim za njega. Pa njemu na granicu otvaraju rampu koja zardžavela. Samo da ne čeka. Tova jednuš objašnjava. Posle minu iz grad zabranjenom ulicom, kude ne minuše mnogo vozila, samo dve. Nigde ne vido milicajca, jer oni gledaoše u hotelat utakmicu. Valjda im je tova dužnost da, ako nastane nered na nekoj brazilsći stadion, mogu odma pravovremeno da intervenišu. Izvinjavam se što ima i malko od druđe teme, ama se sve svodi na rabotu komunalne strukture i policiju. I za znakat, i za kafanutu, i za kablat, i za nepropisno stojanje i za vožnju po zabranjenu ulicu. I kvo nije očemo. Tova si je napravo selo s mesnu kancelariju i poštu na sred selo, i po nekoju birtiju. Od 10.07. ni banku nema da imamo.

pera
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Points : 46
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI Empty Re: KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI

Počalji od skeleton 2nd Juli 2014, 9:25 am

Pero sve si u pravu. Tova do Strošenu češmu je tekvaja prostotija dostojna samo lokalne vlasti u Caribrod na koji je momčeto platilo da mu dadu dozvolu. A Kokoškata je druga tema, opština mu samo upumpava milioni (koji dele s Čapu), a on se starno ponaša koka je oslobodil Caribrod. Tekvija razbojnici zatrriše Caribrod
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI Empty Re: KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI

Počalji od radejna 6th Avgust 2014, 9:56 am

Ka puštitš seljaci na vlast i dozvoliš nji da uredžuju grad, dobiješ te tova

KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI Fnsa3b
radejna
radejna
član
član

Broj poruka : 145
Points : 184
Datum upisa : 04.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI Empty Re: KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI

Počalji od Evropejac 6th Avgust 2014, 8:43 pm

Dozvolu za ovo skrnavljenje najstarijeg i najpoznatijeg dela Caribroda, izdao je komunalni inspektor Cenko Čarapan, a potpisao - naravno, Velin. Ovo le užas, njih treba odmah uhapsiti, a ovu skaradnost u Strošenoj česmi ukloniti, milom ili silom.

Evropejac
taze član
taze član

Broj poruka : 3
Points : 3
Datum upisa : 08.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI Empty Re: KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI

Počalji od Evropejac 6th Avgust 2014, 8:46 pm

Pitam se samo, da li takozvana Turistička organizacija Dimitrovgrada i njeni čelnici - dupelisci, smeju da reaguju na ovo ruženje istorije i središta grada?

Evropejac
taze član
taze član

Broj poruka : 3
Points : 3
Datum upisa : 08.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI Empty Re: KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI

Počalji od pera 6th Avgust 2014, 8:53 pm

Ne smeju, zatova što šefovete na sportsko turističko preduzeće su po staroto imali i po 60-70.000 platu, a plus tova kvo može jed*n mašinsći inžinjer, ako se ne varam, da se razbira u turizam. Pa oni prodavaju čašu s amblem opštine 300 dinara, a ti odnesi u Pirot tekvuja šolju od 0,2, u štamparijutu če ti izlezne 100 dinara, na veliko 70 dinara.

pera
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Points : 46
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI Empty Re: KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI

Počalji od pera 6th Avgust 2014, 9:47 pm

Nes*m sakal da uvredim mašinci ko struku, samo mislim da je Zoran završil mašinsći u Niš. Ako je moja greška, a on je tehnolog, isti mu đavol za turistu. Svi su na pravim mestima.

pera
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Points : 46
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI Empty Re: KIČ U STROŠENOJ ČEŠMI

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu