NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

Rasulo je počelo

+19
abrakadabra
čakec
radenko
Admin
pera
antigona
lukavica
Ancika
MarinF
radejna
paskasija
Gradinje
otpor
Botev
freecaribrod
bubbby
skeleton
komunalac
diskutant
23 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od pera 9th Juli 2014, 2:21 pm

Hahahahaaaa!!!! Dobar si. Pa da znaješ i liči si.

pera
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od pera 9th Juli 2014, 7:30 pm

More ovija če rasporedim, ama savetničćete ne mogu. Ne pratim dovoljno, a ka počnju da mi đi objašnjavaju, sve anonimna lica za tiija grad. Niti su bile po "foklor", ni po politiku do sa, ko poznata nam Dragica, ni po sport, ni po pozorište...

pera
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Points : 46
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od freecaribrod 9th Juli 2014, 11:40 pm

Ponavljam se ,ali moram.

Caribrodjani tacno znaju kome od odbornika reci Mese Selimovica najbolje odgovaraju:

Ulizice – to su za mene najgori ljudi na svijetu, najštetniji, najpokvareniji.

Oni podržavaju svaku vlast, oni i jesu vlast, oni siju strah bez milosti, bez ikakvog obzira, hladni kao led, oštri kao nož, kao psi vjerni svakoj državi, kao kurve nevjerni svakom pojedincu, najmanje ljudi od svih ljudi.

Dok njih bude nema sreće na svijetu, jer će uništiti sve što je istinska ljudska vrijednost.


Poslednji izmenio freecaribrod dana 10th Juli 2014, 2:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

freecaribrod
član
član

Broj poruka : 67
Points : 69
Datum upisa : 05.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od bubbby 10th Juli 2014, 12:30 am

problem na Caribrod nesu Capa i Cortproblemat je Велин Николов

  • Рођен 01.10.1948. године у Каменици, Димитровград.
  • Дипломирао на Правном факултету у Нишу 1972. године.
  • Има положен стручни испит за рад у органима управе, као и радно искуство на различитим пословима у струци од преко 30 година.tako sposoban covek aunazadi Caribrod ...


bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od bubbby 10th Juli 2014, 12:45 am

Suruje s Capu jos 80-tih godina zajedno kradnu ,zajeba jednog investitora za bezcarinsku zonu i posle unisti stocar i sve dade na kokosa,tj.stocarsku imovinu pokloni na njega i sa si dele pare...

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od Admin 10th Juli 2014, 8:36 am

Danas je jos jedan moderator foruma prijavio pretnje što će i biti prijavljeno. Molim vas da u svojim komentarima ne iznosite uvrede i ne mešate privatni zivot javnih licnosti o kojima je reč.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 131
Points : 201
Datum upisa : 08.02.2011

https://caribrod.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od radejna 10th Juli 2014, 9:05 am

Velin je dobro ukorenjen korov . Moze mu se !?
radejna
radejna
član
član

Broj poruka : 145
Points : 184
Datum upisa : 04.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od freecaribrod 10th Juli 2014, 2:20 pm

Admin ::Danas je jos jedan moderator foruma prijavio pretnje što će i biti prijavljeno. Molim vas da u svojim komentarima ne iznosite uvrede i ne mešate privatni zivot javnih licnosti o kojima je reč.
Bi bi lepo da javno objavite ko vam je pretio.
Onda ce ovaj forum biti pravi.
Meni se cini da lokalni politicari zamisljaju da mogu da cenzurisu forume.
Pa to ni Vucic nije uspio.
Inace, kad napreduju i ostvaruju licnu korist,APSOLUTNO
na podanickim i poltronskim osnovama,onda im je lepo.
A kad ukapiraju da su ulizice i poltroni,onda im krivo.

A kome trebaju poltroni i ulizice.
Pa naravno,nesposobnim liderima.
Oni nemaju  i ,zbog svoje nesposobnosti,nikad nece ni imati rezultate.
Poltroni im trebaju da im aplaudiraju i drze ih na vlasti.

freecaribrod
član
član

Broj poruka : 67
Points : 69
Datum upisa : 05.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od radenko 10th Juli 2014, 6:52 pm

Imase komentar da su nekoji povarkali u SPS ,istina li je tova  koji su tija.

radenko
taze član
taze član

Broj poruka : 1
Points : 1
Datum upisa : 08.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od MarinF 11th Juli 2014, 11:31 am

Zbog toga su već pozvane sve moguće inspekcije da bi malo pretresli ovo pokvareno stvorenje. Vreme je da plati za sva (ne)dela  cheers  cheers

MarinF
taze član
taze član

Broj poruka : 34
Points : 66
Datum upisa : 25.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od komunalac 11th Juli 2014, 2:41 pm

Na jedni namaljuju platete a na opstinarete davase kome 10 kome 20 iljade, a na Velina 40 ozgore!

komunalac
član
član

Broj poruka : 76
Points : 98
Datum upisa : 05.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od skeleton 11th Juli 2014, 4:37 pm

More otide sve pri Kokoškutu, i plate i budžet i sve živo
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od Botev 12th Juli 2014, 10:47 am

Narodat trebe sam da izrine ovaja lajna iz opstinu dok ne su sve upropastili
Botev
Botev
član
član

Broj poruka : 120
Points : 152
Datum upisa : 13.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od čakec 13th Juli 2014, 10:27 pm

Pero, pretpostavljam koj si, ali nema veze. Moja ideja je bila još ka otido u penziju da radimo dečje predstave s deca i postari glumci. Naravno koj oče. Tija predlog se očigledno nekomu ne sviđa. Uostalom svi predlozi, ili gotovo svi na mene i na još jednoga obično na savet se prihvate, ama u Dom kulture nekomu ne odgovara. Mnogo loša organizacija je u pozorišteto, nikoj od vlastu ne pita i ne gleda pozorište, niti ga interesuje, sem Velina, koji u toja rabotu sakaše da učini nešta, ama koka je odustal. Vidim da ga pljujete za drugo, možda s pravom. Za 125. godišnjicu nijedn neje bil, sem Velina. Na svi u budžet povećavaju, na nas ne davaju i oneja pare koje stignu iz republiku, koje su namensće. Sa sam s jednoga bivšeg kolegu iz Merošinu, interesuje se i Prokuplje, koje je napravilo novo pozorište od stari glumci (valjda njim je pisnulo) pooratil za saradnju i on me pita kvi su uslovi. Ja reko da plati prevoz i večeru posle predstavutu ili dnevnicu. On se oduševi. Ja reko tova u Domat, pa če vidimo ujesen dali če se još jedn moj predlog odbije. Tova za Crcu ne bi komentarisal teka javno, jer smo ipak koleđe na nekoj način, a tačno je. Zatova se i gžvimo, mada ponašanje na njegovu okolinu zaslužava, ama mir da je. Ima koj trebe da ga prijavi, a ujedno i njega da si prijavi, jer je minulo dva meseca. Sa ka vidim ko uzimaju pare savetnici, pomoćnici, projektanti (to su tija što napišu projekt, uznu pare, a nit ima predstava, niti ima nekoja aktivnost, da vidi grad, da se razonodi malko. A goleme pare uzne nekoj (od500 do 2.000 i više evra, ne dinari. I ako se nešto napravi tova je ubi bože. Inače nijedna vlast se ne interesuje za kulturu, jer nema pare za aktivnost, a kamo li za pranje. Zatova se pare butaju u Balkansći. Fudbalerite uzimaju celu godinu hranarinu, i trebe, pa ja ka razmislim može i da otidem na razgovor za honorarni posao. Okoolo nedelju dna nesm bil u Caribrod, sa se pribiram, pa može da je rabota več završena. Tgaj pošto sam radil u MVR če tražim od brata Nebojšu na mu budem savetnik za bezbednost, za istete pare. Možda ču tuka budem po iskoristen, oču da kaem če imam poveče rabotu. Izvni Pero i svi ostali malko udavi, a čak možda neje za tuja temu ama sa vido deka za kulturu nikoj ne piše u onija TOPIK (teka sa valjda kaže).
Jad zdravo Pero, pa če se vidimo jutre ti li si tija. Imam tri kandidata za Peru.

čakec
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Points : 18
Datum upisa : 10.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od abrakadabra 14th Juli 2014, 7:10 am

E cakec, cakec,

a sto uze Septembarsku nagradu od nji? Tgja ti beose dobri, a sa ne valjaju. Kolko znam jos jedan tvoj imenjak je bil predlozen za tuja nagradu ali dju je odbil iz moralnih razloga. Kvo tova orati za drudji? Da si uspejal da uletis u cekmedzeto i ti bi si cutal i 'razvival kulturu' ali su te odbili pa ti krivo.

abrakadabra
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Points : 46
Datum upisa : 09.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od komunalac 14th Juli 2014, 12:50 pm

Podrzavam, ne zasluzuje Djindjic da ga ljidje uyzimaju u usta.

komunalac
član
član

Broj poruka : 76
Points : 98
Datum upisa : 05.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od čakec 14th Juli 2014, 6:56 pm

Abrakadabra, septembarsku nagradu sam dobil 2009. godinu zaradi 30 godine moga rada u pozorište. Tova je predložil kolektiv na glumcite deka nema nijedn političar ni sadašnji, ni bivši. Predlogat je jedva prošl, ama tgaj odi tija nijedn neje bil na vlasta. Ni Nebojša, ni ministarka za kulturu našu, Predsednik je bil Vesa iz staru DS, a zamenik Vasko Velčev iz SPS. Dobil je i Slobodan Aleksić, pokojni Saško Zlatanov, sa skoro Nina Rančeva. Ja sam mislil da je tova čast jer nekoj smatra da sam dal nešto za grad, a ti ako smatraš da nesm zaslužil, predloži ko da đu kude i na koga vrnem. Inače tova je ukoričen papir i ništa više, a ti kaži u koju si oblast, pa ču te ja lično predložim za septembarsku. Nesm u čekmedžeto, ama te još igrajem. Sa je 35. godina ko se bavim s pozorište u ovija grad. A imenjakat što se otkazal je sa u upravni odbor Doma kulture. Inače mislim sve najbolje o njemu, ipak mi je drugar teka da za drugara ne bi komentarisal o moralu i se nadam da nema veze s koga i protiv koga je (si), samo da se bori za pozorište. Inače da te obavetim, možda na tvoju radost, da planiram za 35. godinu da spremim nešto za završetak  za moju "karijeru" teka da neču više da ti smitam ili da me gledaš, ako imaš nešto protiv mene. Ipak nekoji priznavaju moj rad, za razliku od nekoji i tova je normalno, ko što tebe, i svakoga, nekoj ceni, a nekoj te ne ceni. Tova ti je teka u životu. Samo u S.Koreju ovogova svi cene.

čakec
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Points : 18
Datum upisa : 10.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od skeleton 14th Juli 2014, 10:26 pm

Grešiš abrakadabra. Čakec je glumac koj je dobil nagradutu zbog svoj trud a ne zbog politiku. E imenjakat je drudjikav, on je uz vlastu i zatova ga i turaju po upravni odbori.
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od abrakadabra 14th Juli 2014, 10:41 pm

Ne kazem ja da cakec neje zasluzil nagradutu nego da ne trebe pljuje onija koji su mu dju dali. A tova su tija istite, promenjeni su nekoji pijuni (da ne kazem nebite figure) a onija koji stvarno upravljaju se ne menjaju sas godine. Vesa i Vasko su se t'gaj pituvali kolko Sika i Boza s'ga, zatova kazem da je garniturata ista.

I jos nesto: ne bi trebalo da pises karijera pod navodnici ako si dobil nagradu za nju  Very Happy  Nadam se na predstavu i za 40. godine rabotu u pozoriste, verujem da je rano za otkazuvanje.

abrakadabra
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Points : 46
Datum upisa : 09.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od abrakadabra 14th Juli 2014, 10:47 pm

A sa da kazem nesto i na Nadezdu,

ne diraj Acka jer neje ubavo teka da rabotis. Mi koji pratimo RTVC se secamo ko SADA ISTAKNUTI CLANOVI Srpske napredne stranke idose na parastos na Djindjica, a nekoji od nji i setase po Beograd. I kvo ce pravimo s tova? Sto tuja godinu ne idose na parastos (tija iz SNS)? A ka se rascepise imase dve 'liturdjije' u crkvutu: jedna na iskreni sledbenici na Djindjica a drugata na pravi sledbenici na Djindjica. I kome covek sa da veruje? I koj ni garantuje ko ce dune vet'rat jutre?

abrakadabra
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Points : 46
Datum upisa : 09.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od pera 14th Juli 2014, 11:46 pm

Čakec ništa loše nes*m mislil.

pera
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Points : 46
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od čakec 15th Juli 2014, 1:49 pm

Skeletonu, fala ti za mišljenje za moju nagradu. Za tekvuja publiku smo ja i mnogo druđi koleđe igrali sas zadovoljstvo. Samo da te ispravim, imenjakat neje uz vlastu, on je uvek protiv bilo koju vlast, tekv je znam ga odi dete, zajedno smo od peto odelenie osnovne. Zatova i odbi nagradutu, nema tuka nikikv moral i nemoral, jer ispada da sam ja nemoralan. 
 Za tebe Abrakadabra  pročite mi koga sam od vlastu pljuval u svite moji komentari, nesu mnogo jer sam se registroval 10.07. pa sam bil van Caribroda teka da sam prvu poruku napisal u nedelju. Tija što su mi dali nagradutu sam samo nabrojil, a navodim ponovo da me je kolektiv gžna pozorišteto ptedložil). Najviše sam kritikuval, ne pljuval, domcite i "projektantite". Karijeru sam napisal pod navodnici zatova što mi tova neje profesija, ko recimo novinar ili penzioner ko što sam ja ili možda ti. U ovakvo stanje u domat i tretiranje na pozorišteto od strane na opštinsko rukovodstvo, neje rano za otkazuvanje. Znam da znaješ tova, jer si u toku. Za medat i fiokutu za sebe, imenjakatoga i još nekolko "gllumca" (ponovo navodnici- objasnil sam što) sam siguran da nesu brcali, a za domcite i par koleđe znam siguran i to samo po proekti iz kulturu. Tuka sam u toku. Ostali projekti kažu da su mnogo po jaći i oni se sprovode u opštinu, mada i od kulturnite projekti zakači nekoj većnik ili funkcioner. Ima par koleđe uzoše dobre pare (teka li je kaži), a direktorat ni luk jel ni luk mirisal i on nametnu nekoliko stotina eurića, samo ne znam za predsednika UO Dom kulture, kvo stanu natezaše se idoše na večeru s veterinara člana u UO za kulturu,a na nas glumcite dadoše po 4.000 ( ne ispadajte v prebrzana radost) dinara, za probe i igranje za jednu predstavu, koja beše skarabudžena da bi se uzele pare, a nije se malko poobrukamozatova što đu skarabudžimo zbog evropsći rokove, jer ne razbramo da je cilj da se opere parata, a ne predstavata.

 A ti pa Nadeždo si potpuno prava. Njegovite kadrove su glavni i mašina za odžavanje na vlast, a i oni razvivaju kulturu, sport, komunalac... Pa i tija što su sposobni (recimo domsćijat diša, on se rastrese ka nije pitamo nešto što je opasno. Inače drugar mi je, dlgo ga poznavam i tvrdim da je sposoban) oni od njega ne smeju da rabote ko što znaju. Doduše nema đi mnogo. Predi malko pogleda temete za kulturu, pisano koj znaje ka i one polovin za KIC-at, dali je političći, pa se sa izvinjavam što pišem tuka za kulturu, ama tamo neče da ima mnogo komentari. Inače sviti komentari su maltene na mestu. Za preletači, presretači, ko da smo avijacija. Ja ka vidim savetnici anonimusi u sve grane i delatnosti, evo jutre idem pri brata Nešu da ga pitam za mesto savetnika za bezbednost, ili da rabotim s dečju scenu. Sa tova pišem i mislim stvarno da napravim, a vi če čujete rezultatat. Ja oču, ama oni neče. Za savetnikato ga je majtapim, mada sam kvalifikovan (imam kurs za policajca), ovam za rad s deca imam iskustvo. Godinu i polovina menja u jedno selo daskalicu odavna,na pozorišne daske imam iskustvo nekvo, pa če vidimo. Izvinjavajte, ja sam penzioner, zaludan, još sa ka smanje penzijete, 10% če budem po zaludan, što vi udavi tolkova. Nema više da pišem.

čakec
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Points : 18
Datum upisa : 10.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od skeleton 15th Juli 2014, 3:02 pm

More piši i poveče, ti koka dosta rabote znaješ  What a Face
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od otpor 16th Juli 2014, 2:09 pm

Sprema se golema pljacka s nadujeni troskovi na turnirat i s nagradete. Dvojac bez kormilara planira da se dobre omrsi.
otpor
otpor
član
član

Broj poruka : 197
Points : 216
Datum upisa : 20.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od čakec 16th Juli 2014, 8:39 pm

Jadujem ka vidim kve se pare uzimaju za golemo  NIŠTA, jadujem ka u Domat zaposliše sve čoveci, koji nesu ulezli u Domat, a kamo li doprineli za kulturu. Eve kaži sem Delču, koj je igral u predstavu. Žulija ne račune, jer ja iimenjakat molimo Slobodana Aleksića da ga uzne u predstavu, zato što ni srete i reče deka trebe da ga prime, pa te da se vidi na scenutu. Odigra nekolko ulođe i gotovo. Šteta je zatva što on može da igraje, ama stanu diša i za kvo čemu. Kaži nekoga drugoga, ili iz njegovu porodicu da je prošl. I Vasko Aleksov je sviril, ama on je tamo zatova što nema deka, a ekonomista. Nije po dva i i više meseca probujemo dn izdn (pred kraj i nedeljom) za nekoj bedni honorar, a domciote si uzimaju po 20-30% ko nagradu za predstavutu, a i ne znaju kvo se sprema. Čak nekoji i ne gledaju. Inače za honorarite se ratrzamo po polovin godinu i oni posle otidu, ka otidemo na turneje za troškove, a nije smo dužni da igrajemo sve dok domat ugovara. Eve "Nišanat" igrajemo preko 30 puti. Ja ka sm radil uzimal sam od godišnji odmor,ko sa što uzimaju tija što rabote drugde, a domcite jednuš idoše u Surdulicu i njim ispod žito dadoše po dnevnicu, a nije nesmo radnici i ne može da dobijemo. Pa ja čat pat igrajem u Pirotskoto pozorište, nesm njihov radik, pa ka pojdemo negde ide i za mene dnevnica.Čak jednuš igramo u Caribrod i tgaj mi dadoše pola dnevnicu. E zatova ne mogu da ćutim. Snoška beše predstava na Crcu, i svaka mu čast za trudat i gledljiva predstava, a ministarkata na kulturu održa govor i ni reče kiko može i bez pare da se napravi. Da moše, ama za radno mesto u Domat, tova ispušti da kaže. Neču sa da govorim da je skroz bez pare. Opštinata neje dala, to sigurno, ama Nacionalnijat savet i oni su pravili predstavu i išli na takmičenje ko pozorište iz Gornu Orjahovicu iz Bugarsku. Ja ga pitam snoška u šalu, ka če nije sa gostujemo u Gornju Orjahovicu, pošto oni doodiše sga. Teka da jadujem, ne za čekmedžeto nego za postupakat i odnosat prema pojedinci. Samo problemat je što svaka vlast je tekvaja, mada mi nekoj odgovori da od 2001. eve jedn rukovodi, dali u obliku Neše, Vladice, Vese... Iskreno da ti kaže, pozorišteto imaše najbolji tretman (ne honorari tgaj nemaše) za Nikolino i vreme Gerova. Koj mrzi SPS, mrzi, ama teka beše. Pa i Velin ka beše izvršni imaomo poštovanje, pa ni ukaza čest jer beomo treći ili druđi na SAVEZNU SMOTRUu SRJ. EVE DVE GODINE ZARED IDEMO NA REPUBLIČKU MEĐU 8 POZORIŠTA IZ CELU SRBIJU. Da neje Vojvodina, bili bi medž tri. E vlasta se s tova vali predi strani gosti, ko imamo tekova pozorište, 126 godine, ala bala... i tgaj ni ministarkata zamaže. Samo mene i ostali koleđe, nadam se, čoveci če pamte jedni ko dobri jedni ko loši glumci, edni poveče edni pomalko. E sa če počnju da pamte i političarite, jer ni udariše oštru konkurenciju na planu komedija i tragedija. Če padnemo u zaborav, ili mora po žestoko da rabotimo. Oni ni be može smatraju za konkurenciju, zatova se odnose teka. Sve je moguće.

čakec
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Points : 18
Datum upisa : 10.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od abrakadabra 16th Juli 2014, 11:33 pm

Nekoj bese rek'l: ko poce da se druzim sas coveci sve povece uvazavam zivotinjete. I prav je. Ce dojde vreme da molimo da ni se vrne SPS, kolko god da ga nekoji ne obicaju.

Cakec, sto bi ti rek'l, delimicno si u pravu. Gledam na RTVC radnici ko ne primaju nekolko d'na platu i ne mogu da se presmejem na "kolektiv" i "sindikat". Pa nikoj od tija koji sa "nemaju za leb" ne se pobuni ka zbiraose coveci od ulicu, udaraose dji po dupe i nji dumaose: od den'ska rabotis u domat. Svi se prave/pravimo na udreni ka dovode svakakav narod po nasete firme i posle ni krivo ka nema ni za nas ni za nji. Ka su "radnici" upumpavani u domat nes'm primetil da se nekoj pobuni. A sa ni krivo. Zatova cakec tebi zamiram. "Mozda" je trebalo da kazes nesto ka pojedinci rabote malko tuka, malko u B'lgariju, pa se vrnu ponovo tuka, a radnoto mesto si dji ceka. Cas trebe novinar, cas ne trebe, pa posle ponovo trebe. Isto i za glumcite: nema za vas jer mora da ima za novoprimenite, oni "doprinose i stvaraju novu vrednost".

I nadezda je delimicno u pravu. Acika je dobil sve jos ka se je rodil, nema tova mnogo sas DS, DS je samo posledica. Da je ziva i zdrava granicata kao nepresusni izvor energije, a ovo ostalo je sve sporedno. Posto je cakec SPS-ovac, sigurno znaje da su Ackovite bili istaknuti clanovi SPS-a na vremeto, ko sto ce sas vreme da postanu istaknuti clanovi SNS-a, ili neke nove snage na politickoj sceni.

Cakec si je od kraj u SPS i zato mu skidam kapu!

abrakadabra
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Points : 46
Datum upisa : 09.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Rasulo je počelo - Page 5 Empty Re: Rasulo je počelo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu