NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

Наште братя българи

+2
Slavica
POTEMKIN
6 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Наште братя българи - Page 2 Empty Re: Наште братя българи

Počalji od POTEMKIN 12th Juni 2012, 5:32 pm

Не знам какво ти означава :
> Нали се хвалеше, че си завършил висше образование в София, но май е било преди много време.<

Не ми е ясно. Имам завршено високо филологическо образование и точно е че е било преди много време, но никога съм казвал че съм следвал в София. Лошо си запомнил.
На едно място казах че съм отивал София да купувам руски учебници и книги, защото по време на Бай Тошо, русските книги в България бяха по ефтини отколкото в Руссия.
Това беше свярзано със случая когато бях жертва на тортура от страна на българските митничари.

А по отношение на твоето чудене :
> Не знам кой може да избере такъв кмет, като го гледа да се търкаля пиян на обществени места. <,
сети сам че : > всеки народ има точно такава власт , председател или кмет , каквато си заслужва или какв е и самия народ. <
Кмета са избрали хората од Босилеград а не Цариброджањето.

POTEMKIN
član
član

Broj poruka : 117
Datum upisa : 12.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Наште братя българи - Page 2 Empty Re: Наште братя българи

Počalji od valli 12th Juni 2012, 9:41 pm

Добре говориш за Босилеград, а я кажи кого избраха Цариброджањето и какъв е по народност, по професия и може ли да му се има доверие.


Poslednji izmenio valli dana 12th Juni 2012, 10:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
valli
valli
stariji član
stariji član

Broj poruka : 285
Points : 361
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Наште братя българи - Page 2 Empty Re: Наште братя българи

Počalji od POTEMKIN 12th Juni 2012, 10:54 pm

И за моите Цариброджање важи същтото правило :
: >> всеки народ има точно такава власт , председател или кмет , каквато си заслужва или какв е и самия народ. <<

Разликата е само в това че в Цариброд победиха проевропейските ориентирани партии, които нямат нищо опщо с ултрадесничарските партиии като ДСС и СНС и гдин тома диплома, и мисля, но несъм стопроцентно сигурен, че в в градският парламент има поне един представител от ДСБ или партия с подобна ориентация. Хората от този форум които живеят в Цариброд, това точно го знаят и ще кажат ако несъм прав.

А колко се касае за царибродския кмет, човека не го знам и не го познавам, не зная : >>какъв е по народност, по професия и може ли да му се има доверие<<, но на YouTube не може да се намери видео където царибродския кмет : >> се търкаля пиян на обществени места. <<

Пак се сети за правилото : >> всеки народ има точно такава власт , председател или кмет , каквато си заслужва или какв е и самия народ. <<
POTEMKIN
POTEMKIN
član
član

Broj poruka : 117
Points : 134
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 107

Nazad na vrh Ići dole

Наште братя българи - Page 2 Empty Re: Наште братя българи

Počalji od diskutant 12th Juni 2012, 11:34 pm

А да нямаш в предвид босилеградския кмет? Той се търкаля пиян на обществени места. Царибродския е лекар и не ми се вярва че прави такива глупости.

diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Наште братя българи - Page 2 Empty Re: Наште братя българи

Počalji od valli 13th Juni 2012, 8:16 am

А как му е името на царибродския кмет?
valli
valli
stariji član
stariji član

Broj poruka : 285
Points : 361
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Наште братя българи - Page 2 Empty Re: Наште братя българи

Počalji od diskutant 13th Juni 2012, 9:12 am

Име на царибродския кмет е ВЛАДИЦА ДИМИТРОВ а на
босилеградски ВЛАДИМИР ЗАХАТИЕВ. Пиян се търкаля на обществени места кмета на Босилеград - ВЛАДИМИР.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Наште братя българи - Page 2 Empty Re: Наште братя българи

Počalji od valli 13th Juni 2012, 8:02 pm

diskutant ::Име на царибродския кмет е ВЛАДИЦА ДИМИТРОВ ...ЗАХАТИЕВ. Пиян се търкаля на обществени места кмета на Босилеград - ВЛАДИМИР.
Много ти хареса това "Пиян се търкаля на обществени места". Ако ти се струва много тежко можеш да го приемеш и като "Пиян се търкаля в кръчмата".
valli
valli
stariji član
stariji član

Broj poruka : 285
Points : 361
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Наште братя българи - Page 2 Empty Re: Наште братя българи

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu