NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

Konkurs za direktora

+7
skeleton
Ancika
prevel77
dr house
bubbby
ŠiŠa
diskutant
11 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od bubbby 12th Februar 2012, 10:54 pm

skeleton ::Ancika bravo za komentar. I mene je profesor Ratko predaval fiziku i mogu da kažem da je to jedn od retko dobri profesori koji je taja Gimnazija imala. To što bubby mlati je najblaže rečeno plitkoumno i tova je razmišljanje na bivši učenici koji ne umejeoše ni vola u dupe da ubodu a kamoli da nauče fiziku ili matematiku.
Ako si kazujes misljenje za nekojega profesora neznaci da neznajes tija predmet...vidim ti dobro se opravljas s volovete i kravete ,dobre si savladal skolutu..

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od skeleton 13th Februar 2012, 11:40 am

Pošto ne deluješ baš bistro, raspitaj se kod naših sugradjana koji su završili fakultete prirodnih nauka kakav je profesor Ratko Mančev. I ne lupetaj više.
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od prevel77 13th Februar 2012, 3:56 pm

JA OCU DA BUDEM DIREKTOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prevel77
taze član
taze član

Broj poruka : 22
Points : 22
Datum upisa : 16.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od prevel77 13th Februar 2012, 3:57 pm

ZAMOLIL BI TOGOVA KOJ UREDJUJE OVIJA FORUM DA MI SE VIDE PORUCETE A NE DA DJI SAKRIVA...

prevel77
taze član
taze član

Broj poruka : 22
Points : 22
Datum upisa : 16.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od Admin 13th Februar 2012, 4:52 pm

???????? Ja uredjujem tija forum. I koja ti se poruka ne vidi?
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 131
Points : 201
Datum upisa : 08.02.2011

https://caribrod.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od bubbby 13th Februar 2012, 11:08 pm

skeleton ::Pošto ne deluješ baš bistro, raspitaj se kod naših sugradjana koji su završili fakultete prirodnih nauka kakav je profesor Ratko Mančev. I ne lupetaj više.
Daj mi negoga za primer koga mogu da pitam

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od diskutant 15th Februar 2012, 4:24 pm

Šiša.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od bubbby 16th Februar 2012, 12:39 am

a deka ti je skeleton

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od skeleton 16th Februar 2012, 2:56 pm

I od mene - Shisha. Basketball
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od bubbby 25th Februar 2012, 1:41 am

I sa kvo stanu s konkursat koj ce bude novi direktor?

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od ŠiŠa 25th Februar 2012, 1:54 am

Pa Vali , koj che drug , on covekat neli objasnjava kiko da se naprave paralelce itd... te po Bugarscijat princip . Ama ni ne reche kolko paralelce imaju Turcite po Bulgariju ?
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od valli 27th Februar 2012, 8:31 pm

Снежанка не ви харесваше, а сега няма кой да я замести. После да не й се молите да остане директор.
valli
valli
stariji član
stariji član

Broj poruka : 285
Points : 361
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od bubbby 27th Februar 2012, 11:45 pm

Valli gresis mnogo,razbiram te tova ti je zadacata da ni pokazes ko smo zle , ama eto ti ni pokazujes Zdenku po skat ,neka ona da stane direktorka cenastavi tradicijutu na bastu nju on si bese cel zivot direktor i udbadzija...neka da je ona da ni prosveti i da ni otvori ocite da se osaznaemo

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od POTEMKIN 1st Mart 2012, 12:23 am

bubbby ::I sa kvo stanu s konkursat koj ce bude novi direktor?

Кво год да стане никигаш свите човеци нема да буду задовољни. Пошто у д'ншњо време никој се без голему муку не навача да буде директор у некоје училиште, било средње или основно. Или требе да је остал без часове, или је толко политичћи ангажован да че га најуре од работу ако дојде за директора некој из другу некоју странку па затова мора он да постане директор, или си сам има некоју неостварену амбицију. Фора је било да будеш директор у Титово или у Милошевићево време, т'гај си бил Бог и батина, а са? Са да будеш директор у некоје училиште значи да будеш слуга на свите, и на учениците наравно, и то за никикве паре. Директорат има 20 процента по голему плату од професорите или само 16 процента по голему плату од онија професори што су оделењске старешине. Директорат не одлучује кога че да запосли него мора узне оногова кога му прате, а прачују му само онија који су заслужили работното си место по начин да су политичћи активни и подобни или да су роднине на правите ућеве. Оно истина директорат не мора да послуша, пише у законат, али јутре требе да иде да тражи паре од тија човеци из општину чијога убавенка неје запослил....

Че добије ....

Не мора само да га притискају овија што давају парете, притискају га и овија из школскуту управу, мсм да је цариброд под нишкуту школску управу, нес'м сигуран, и њи исто не смеје да ђи наљути од њи зависи дали че му јутре одобре 2 или три паралелће или нов профил у гимназијуту или да му прогледу крзпрсти ка требе да направи одељење само с 23 или 24 деца....
Значи и њи ђи не смеје љути.

А после и једните и друђите траже " Квалитет наставе". Па ако од мене тражиш квалитет наставе пушти ме ја да изаберем тимат с кој чу играм.

И т'гај се човек најде у небрано грозје. И најбоља варијанта буде по онују руску пословицу ( имам ђу преведну на српсћи ) Каже : "Вежи коња где ти газда каже, па макар цркли и коњ и газда" Very Happy Very Happy

Е, тува је проблемат, свакој човек кој нема голему муку и умеје да с'бере 2 и 2, и неје загрижен по политикуту уопште несе навача с тују функцију.

Проф. Манчева познавам, неје ми предавал (ја мислим да он поче да ради ка сам ја бил 4. или 3. година у гимназијуту, мене ми је Чеда предавал) ама не ми личи да че се навати с једну текву незахвалну работу. И оваја госпожа Снежана што ђу спомењујете ( њу ђу уопште не познавам) има само две в'зможности или да се уклопи и да слуша кво вој се каже, или да си узне дневникат у шаће, па ка д'рне звончето..... ћао одо си ја, мене ми звонило а ви си трљајте главу ...

Ама има и онова " Да би зло победило довољно је добри људи само да не ураде ништа " е исто и за това свите паметни и који си немају муку ( тј. не њим се сманјују часовете), мрдају и бегају од текво место и праве в'зможност на некоји друђи човеци да дојду на теква места, па после ни не ваља овија или онија...

Што каже нашјат народ " После ..... нема кајање" No silent
POTEMKIN
POTEMKIN
član
član

Broj poruka : 117
Points : 134
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 108

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od diskutant 1st Mart 2012, 3:55 pm

Neče da je baš teka. De mi kaži koj je na Snežanu pratil onija silni pirotsći kadar ss po dva tri časa, pa zatim Arsu, koj vrsku nema s obrazovanje i slični? Partija? Neće biti. To je sada najčvršća glasačka mašinerija na Snežanu.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od bubbby 1st Mart 2012, 11:03 pm

Pa daj da turimo Ratka za direktora ce ima silnu podrzku

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od POTEMKIN 2nd Mart 2012, 12:40 am

diskutant ::Neče da je baš teka. De mi kaži koj je na Snežanu pratil onija silni pirotsći kadar ss po dva tri časa, pa zatim Arsu, koj vrsku nema s obrazovanje i slični? Partija? Neće biti. To je sada najčvršća glasačka mašinerija na Snežanu.

Това ти не могу кажем, не знам. Нити познавам Арсу ни Снежану. Нити ми је позната подробно ситуацијата у гимназијуту у Цариброд. Ја само покушавам да кажем онова за које сигурно знам. У некоје друђе школе истото се десилу ко у Цариброд. У задњете 2-3 године, пошто је министрат донел одлуку да се без његову дозволу не може расписују конкурси за нова радна места, ослободената или новоотворената радна места углавном се попуњавају с технолошћи вишкове, тј. с онија наставници и професори који су остали без часове.
Кажем углавном, затова што неје увек тека врло често школсћете управе манипулишу с системат и прогурају повише онија што несу технолошћи вишак.
То је овују шкоску годину бил најчест начин на запошљаванје у школете. Наравно ка некој отиде у пензију и ослободи 100 % радно време они уместо једног испрате петорицу с по 20 % радно време. И сви су у ћар, и директорат (у праву си , свите радници који је он запослил у 90% случајева су нјегова гласачка машина) и школсћете управе зато што су "учинили на петорица" и партијете преко које су се тија петорица запослили, а на тија начин су добиле агитатори и гласачи. Од преди неколко године на професорите иде цел радни стаж и доприноси за пензију чак и ако имају само 10 посто радно време, тека да се у мнође школе бројката на запослени повећала и до 50 посто а сваку годину има све помалко и помалко деца .
А и сам знајеш, редовну и колко толко сигурну плату, добивају просвета, здравство, војска , полиција....
И сви гледају да се тука угурају. Пирочањето изгледа иају боље везе у школскуту управу у Ниш или у локалнуту самоуправу у Цариброд, а можда и при директоркуту, чим су се толко намножили у гимназијуту. Ви у Цариброд това мож боље да процените.

Не знам дали ти је позната процедурата за избор директора, али крајњу и неприкосновену одлуку има министар просвете. Дешавало се је да он постави за директора човека кој неје добил већину гласова ни од наставниците ни од Школсћијат одбор, једноставно то је политичка одлука од локалнуту самоуправу и он ( министрат) послуша предлогат кој му даду из локалнуту самоуправу његовите коалициони партнери или његовта странка. тека да директорката ако се је нешто змерила на "онија што пуштају ћишу" из општинскуту власт, не мож ђу спаси колективат и ако гласа 100% за њу.
POTEMKIN
POTEMKIN
član
član

Broj poruka : 117
Points : 134
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 108

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od bubbby 2nd Mart 2012, 1:44 am

zeleno svetlo za Ratka

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od POTEMKIN 13th Mart 2012, 12:07 am

Кво става с директоскуту функцију у Гимназијуту ? Кога избраше ? Никој ништа не коментарише!
POTEMKIN
POTEMKIN
član
član

Broj poruka : 117
Points : 134
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 108

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od bubbby 18th Mart 2012, 12:58 am

Kandidati su Sneza, Icko i Slobodan 32-oca ali on je otpadal jer je zavrsil odbranu a u caribrod ga nema tija predmet...Znaci ostaju samo dvojicata i eventualno u semu moze da se ubaci Brigita na Oliveru uciteljcutu cerka iliti na bivseg predsednika opstine Veselina zena.
.

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od POTEMKIN 20th Mart 2012, 11:20 am

O, значи че буде интересно.
Хавала ти за овеја вести, б'ш ме интересује кво че стане.
Л'ко се мож деси и да пониште конкурсат, да туре ВД (вршилац дужности), и да одложе именовањето додека се после изборите не формира новата власт и постави нов министар просвете.
Да не испадне да с'гшњите поставлљају директора, а овија новите ( ако се промене ) да га мењају у септембар.
POTEMKIN
POTEMKIN
član
član

Broj poruka : 117
Points : 134
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 108

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od Slavica 26th Mart 2012, 3:12 am

Ja josh ne razbra koji su kandidatite. Valjda mora de budu vishe nego jedan?

... a manete se od prepucavanje, molim vi, pa da se chujemo pak po aktuelnete teme.
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od POTEMKIN 15th April 2012, 12:24 am

Bubbi ,
a kvo stanu s konkursat za direktoratoga u gimnazijutu, ništa ne javljaš ?
POTEMKIN
POTEMKIN
član
član

Broj poruka : 117
Points : 134
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 108

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od bubbby 15th April 2012, 9:12 pm

A ostaje si Sneza,ama neznam dali posle izborite nema dju smene mada neverujem

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora - Page 2 Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu