NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

Predsednik podneo ostavku

+3
bubbby
ŠiŠa
diskutant
7 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Predsednik podneo ostavku - Page 2 Empty Re: Predsednik podneo ostavku

Počalji od dr house 26th Decembar 2011, 6:15 pm

Ma sve je teka Ančika ja se slagam u načelo što bi rekli u parlamentat ama ka se nekoj postavlja na tekveje funkcije obično ima dosta toga urađenog iza sebe, postigal je nekvi profesionalni rezultati, dokazal se i kao profesionalac i domaćin barem ja teka shvatam tuja funkciju, a neje samo potrebno da si član na vodeću partiju, između ostalog, ja jednostavno NE VERUJEM na čoveci koji iznad svega gledaju lični interes i menjaju partije ka više nema kvo da UZNU!!! Mada to teka pri nas funkcioniše kiko je svinja opašku izkrivila i teka če si bude! Daj Bože da nesm u pravu i da bude najbolji predsednik koga smo imali, da nam teče med i maslo pa može i ni od tova maslo da se zablažimo, li ni teka obećavaju eve treća godina kiko če smo oaza u Evropu deka je kriza samo ni če imamo korist i teka natam.......

dr house
taze član
taze član

Broj poruka : 40
Datum upisa : 14.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Predsednik podneo ostavku - Page 2 Empty Re: Predsednik podneo ostavku

Počalji od Ancika 26th Decembar 2011, 8:07 pm

Ako se to nama ne svidja- shto nekoji mozda gledaju lichni interes pre opshteg, onda, opet kazem, trebe neshto da se raboti, a ne samo da komentarishemo an net. Nali smo mi stanovnici opshtine Dimitrovgrad- valjda se neshto pitamo, a, a ko se ne pitamo, trebe da se potrudimo da postanemo vazni na tija shto su na vlasttu.

Ancika
član
član

Broj poruka : 113
Points : 147
Datum upisa : 11.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Predsednik podneo ostavku - Page 2 Empty Re: Predsednik podneo ostavku

Počalji od Ancika 26th Decembar 2011, 8:17 pm

Aktivizam, nishta drugo ni ne spashava. Ja se najiskrenije nadam da u Caribrod postoji narod koji bi se boril vishe za narodat, a manje za sebe, ili bar pola- pola, ako je ovo prvoto nemoguce. Ono shto meni lichno smita je to shto nas na razni nachini ubeduju da smo zavisni od DS. Chist primer: Predi izvesno vreme sam dobila opshtinsku stipendiju. Ne sporim- ne dobiva dju svak. Takodje, opshtina mi je dala pare za nostrifikaciju diplome. Hvala im od srca na tome. To shto tej pare trenutno sedu u fioku i shto josh nesm zavrshila rabotutu- moj problem, ne sakam da pishem za tova. Otprilice u tova vreme ja na bivshijat zvanichni forum na opshtinu Caribrod beo izjavila da nechu da glasam za nacionalni savet, jer mi nikoj neje predstavil svoj plan i program i nechu da glasam ka ne znam za koga da glasam. I onda sam indirektno dobila poruku da je moja karijera u Caribrod zavrshena. A evo kva je istinata: ja, makar na internet (za sa), si ne drzim jezikat za zubite. Ka mislim da trebe da se pohvali vlastta- valim dji, ka mislim da neshto greshe- ponovo govorim, ali nikako nemam nameru da pljujem nikoga. Mnogo chesto su se mojete rechi na onija forum shvatale preoshtro. Doodilo e do toga da, od strane na choveci koji nesu u partiju i koji ne rade u opshtinu, budem savetovana da cutim. Zakvo da cutim? Imam ideje, koje ochu da podelim s drudji i zakvo da cutim?

Ancika
član
član

Broj poruka : 113
Points : 147
Datum upisa : 11.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Predsednik podneo ostavku - Page 2 Empty Re: Predsednik podneo ostavku

Počalji od dr house 26th Decembar 2011, 9:37 pm

Ma nema mi ga jed* odgovor ali da ne budem lenj če ga povtorim. Ančika sa če postanemo mnogo bitni i za sve če se pitamo, denska slušam kiko če da ni asfaltiraju ulicutu i to baš predi tvojat dvor i nema više da nosiš čižme ka izlaziš do zadrugu, če budemo važni još mesec dva a posle če devalviramo ko evro!!!

dr house
taze član
taze član

Broj poruka : 40
Points : 44
Datum upisa : 14.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Predsednik podneo ostavku - Page 2 Empty Re: Predsednik podneo ostavku

Počalji od Ancika 27th Decembar 2011, 1:34 am

Jasno mi je mene tova da che mozda da bude i teka, ali, poshto vech imamo tova na um, mislim da ne trebe da dozvolimo teka neshto.

Ancika
član
član

Broj poruka : 113
Points : 147
Datum upisa : 11.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Predsednik podneo ostavku - Page 2 Empty Re: Predsednik podneo ostavku

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu