NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

Untouchable

+3
banskodolcanin
ŠiŠa
diskutant
7 posters

Ići dole

Untouchable Empty Untouchable

Počalji od diskutant 28th April 2011, 4:29 pm

I pored zahteva komnpletne redakcije da Nebojša Ivanov bude smenjen sa mesta direktora, on je i dalje direktor, uprkos tome što firma propada. Naravno,iako sene pojavljuje na poslu, uredno prima platu a u ustanovu dolazi samo da naplati enormne dnevnice i nepostojeće putne troškove. Da li je državna bezbednost još uvek toliko jaka da se podsmevaju u lice zapošljenim novinarima koji ne dobijaju platu?
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od ŠiŠa 6th Maj 2011, 12:13 am

Pa dobro on kvo da praji chovekat, od neshta mora da ziveje...Ti be Ivane dushu nemash , jes da si Nebojsha napraji ubavu i golemu kucu ama i za nju si ima troshkovi.I tova je sitnica ka uporedimo s's prevarutu u rudniku uglja Kolubara.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od diskutant 6th Maj 2011, 11:30 am

E da, prav si, a pa ka uporedimo njegovutu kradžu s rashodi za [You must be registered and logged in to see this link.] zgradu, Čaša verno neje ukradal nešto mnogo.
p.s. Siso izvini, ko mi bese prezimeto?
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od ŠiŠa 6th Maj 2011, 3:40 pm

Nemam pojma ko se prezivash , ti bi valjda trebal da znajesh. Epa kvo je Nebojsha ukradal , ti kazesh da si uredno prima platu, naplacuje enormne dnevnice i putne troshkove.Znaci neje nishta ni ukradal , oni si mu davaju.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od banskodolcanin 6th Maj 2011, 4:42 pm

Ja kolko znam ''Bratstvo'' je sa pod ingerenciju na Nacionalnijat savet i on ga plača, a znamo i koj je predsedatelj na tija savet...znači... I ajde da budemo principijelni, Čapa ima kiću, ne baš tolko mnogo golemu kolko vi pišete, verovatno je pravena sas sumnjive pare, ali ajde pomislite kolko ima po Caribrod i okolinu tri puti pogoleme kuće od njigovutu i kažite ko su one napravene, s kradžu ili s poštene pare. Ja mislim s kradžu.

banskodolcanin
taze član
taze član

Broj poruka : 13
Points : 17
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od travelinghope 6th Maj 2011, 5:31 pm

lelelelele bosce mili kvo se tuka pisuje .... stanite po leko , posto sam ja novi clan de mi kazete citali tova nekoj od opstinutu ??? i zakvo ste napravili tija forum , napravo da si izaberete novog javnog tuzioca , ida dji tuzite , ama trebe nov i sudija a mene ako moze da me munete u porotu , i napravo da dji sjebemo Smile ja tuka se kuce prave s kradzu , primaju se plate bez rabotu , ide se na skolsku ekskurziju i ako nesi ucenik , pa znajete li tova ako razbere svetat svi ce sakaju u caribrod da ziveju....
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od Slavica 7th Maj 2011, 3:40 am

ja tuka se kuce prave s kradzu , primaju se plate bez rabotu , ide se na skolsku ekskurziju i ako nesi ucenik , pa znajete li tova ako razbere svetat svi ce sakaju u caribrod da ziveju....

Caribrod je do skoro bil na prvo mesto po samoubistva u Srbiju, ako neje josh. ... neka povarkaju
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od skeleton 7th Maj 2011, 9:18 am

Mislim da imaš netačnu informaciju. Zadnjih trideset i kusur godina po broju samoubistava ubedljivo prednjači Subotica
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od diskutant 12th Maj 2011, 10:38 am

Uskoro sledi krivična prijava protiv gospodina Ivanova za proneveru više od 10 miliona dinara sa žiro računa novinske ustanove Bratstvo.
Pravda je spora, ali dostižna.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od ŠiŠa 12th Maj 2011, 4:23 pm

Ma manete be covekatoga , neje si zavrshil kodza rabote u kucutu i pokre kucutu... Desete miliona dinara tova su 10 iljadi evra , ako se nes'm preracunal. I kvo moze s teja pare da napraji , moze si je kupil nov namestaj , nov televizor , i povece neje mog'l . I vi ste nekvi, neste fer , trebali ste da ga pushtite josh malkacko covek da se oruza koshto mu prilichi...da mu se ne sheguje narod, pa t'gaj da mu sudite.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od diskutant 12th Maj 2011, 6:16 pm

10 miliona dinara = 100.000 evra.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od ŠiŠa 12th Maj 2011, 9:21 pm

Pa nesu malko pare , ama kiko za koga , a za Chapu nesu ni kodza. Moze si je planiral da praji bazenche , ili pa da ulaga u razni biznisi. I sa ga pretupaste chovek si ne moze zavrshi kodza rabote.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od diskutant 12th Maj 2011, 9:35 pm

Ima u Leskovac ubavi bazeni. A ima i šušpe za branje.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od travelinghope 12th Maj 2011, 9:57 pm

moguli ja da mu zauzmem radno mesto ? da ga menjam dok je sezona na suspe? i meni trebu pare , ali za stan , ja sam skromna , necu ni bazeni , ni djakuzi , nista..
travelinghope
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Points : 134
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od ŠiŠa 13th Maj 2011, 12:29 am

Hope za 10 miliona dinara kolkav stan mozes da kupis? Mozda che redakcijata na Bratstvoto za tebe da izdvoji povecheche pare , pa da si uznesh i kola. Very Happy Nelo zabovari da pitam nesto , diskutante za kolko vreme je Nebojsha uzel teja pare?
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od bubbby 13th Maj 2011, 12:35 am

E tova neje nadobre pak ce ispadne "represija nad b´lgarskoto malcinstvo v Zapadnalite pokrajnini" i pak ce ima intervencija od "majku balgariju"i pak cega pomiluju ko zrtvu na Srpsci sovinizam i pak valli ce se ukljuci da ga brani ipak on ce bude zrtva i ce si uzma pare odeka mu padne...

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od ŠiŠa 13th Maj 2011, 12:57 am

Abe Vali je intelektualac i znaje da razlikuje koji su zrtve a koji su lopovi, ama neli znajesh deka pisuje po partijsku duznost i nesmeje b's sve da napishe ko bi on sakal...
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od bubbby 13th Maj 2011, 1:14 am

Upravu si za tova da nesmeje da pise mnogo samostojatelno , ali on je srbomrzac i ka cuje b´lgarin od zapadnalite pokrajnini e os´den on odma ripa bez da misli za kvo je sudjen...nema veze kvo je napravil vaznoto je da e b´lgarin i uvek ce ga opravdava i ce pusta clanci od nekoje nacionalisticce novine ko smo ni ugrozeni zbog jednog lopova i dousnika

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od Slavica 13th Maj 2011, 4:01 am

Bre, Vali ga nema tuka na tuja diskusiju ta da se varnemo na temutu na razgovorat, kude su parete ako ne u kutjutu?

Pa imashe i drug po-praktichan vapros, za kolko vreme gi smota.
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od Slavica 13th Maj 2011, 4:05 am

skeleton ::Mislim da imaš netačnu informaciju. Zadnjih trideset i kusur godina po broju samoubistava ubedljivo prednjači Subotica

Na starijat Dimitrovgradskijat Forum se diskutira temata za samoubistvata u Caribrod, i mslim da tamo imashe neshto material koi ja koristim. Kaju da dvata carinski grada na Srbiju, Caribrod, i Subotica su na prvo, i drugo mesto po samoubijstva.

Stha to znache ne znam!
Slavica
Slavica
član
član

Broj poruka : 115
Points : 145
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od ŠiŠa 14th Maj 2011, 4:37 pm

Vali ga nema tuka , moz ga je Siderov smenil Very Happy ... Nelo kvo che bude sas Nebojshu? Diskutante ono u Leskovac ima ubavi bazeni , ama gle kude je Caribrod a kude je Leskovac dalechko si je. A shushpe za branje ima sto posto , ama Chapa se ne moze snavadza deka ga grbinata pobolkuje. Nelo ja sve mislim da odi tova nema nishta da bude , Chapa che si dade na nekoga si parice , i tova che se sve zatiska ko da neje nikigash ni bilo...
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od diskutant 10th Februar 2013, 5:16 pm

Prema nepotvrdjenim informacijama, Nebojša Ivanov je u Beogradu tražio ukidanje takse i otpuštanje jedne trećine radnika Komunalca.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Untouchable Empty Re: Untouchable

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu