NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE

+5
Lord
lukavica
abrakadabra
perakontras
marina
9 posters

Ići dole

OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE Empty OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE

Počalji od marina 21st Septembar 2016, 7:52 am

Opština Dimitrovgrad nagradjuje dve devojke sa visokim prosekom koje su dobile Dositejevu stipendiju. Ni jednog slova o trećoj devojci koja je takodje dobila ovu stipendiju, ali je dete "običnih ljudi". Uzgred, ova devojka ima i veći prosek od jedne nagradjene. STIDITE SE!

[You must be registered and logged in to see this link.]
marina
marina
član
član

Broj poruka : 76
Points : 109
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE Empty Re: OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE

Počalji od perakontras 21st Septembar 2016, 3:13 pm

marina, izvini, ne vidim "čije" su dvete devojke. I one su deca na "obični" ljudi, ni na direktori, ni na politički funkcioneri. Ne kažem da i trećata devojka neje trebala da dobije nagrau, ali ipak 3 i 4 godine na fakultet nesu isto. Više ispiti ima, na više se deli prosekat. Če nju dadu dogodinu, če uči ona još. Mis'lta mi beše samo da da devojkete su samo "obične" devojke.

perakontras
taze član
taze član

Broj poruka : 36
Points : 38
Datum upisa : 24.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE Empty Re: OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE

Počalji od abrakadabra 21st Septembar 2016, 9:00 pm

A dali su nji nagradu za kvo? Za tova sto imaju golem prosek? Za tova se davaju stipendije, a ne opstinsce nagrade. Po tija nacin, decata su izjednacena s jednoga Slobodana Sotirova i Metu Petrova. Mogli su barem da sacekaju da zavrse fakultetite si. U sekoj slucaj, nagradata je izgubila smis'l (pogledajte samo laureatatoga) tako da ne treba da se iznenadimo da za 10 godine (ka SNS i dalje bude na vlast) nagradu dadu i na nekoje detence iz vrticat za natprosecno zavrsen pripremni predskolsci program.

abrakadabra
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Points : 46
Datum upisa : 09.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE Empty Re: OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE

Počalji od lukavica 22nd Septembar 2016, 9:21 am

U pravu je abrakadabra. Nagradata je izgubila svak smisl. Ispada da je najmnogo doprinel za Dimitrovgrad ovogodisnjijat laureat zatova sto je na opstinarete nasl vezu da orate s nekoga da praje tuka centar za migranti (zbog koj gradt ce nadrlja debelo) ko sto sto su nadrljali drudji gradove deka se zbiraju migrantite. Na devojcetijata svaka cast, ama tova neje za gradsce nagrade, bolje da ste nji i vi dali stipendiju da ostanu u Dimitrovgrad.

lukavica
član
član

Broj poruka : 58
Points : 68
Datum upisa : 25.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE Empty Re: OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE

Počalji od Lord 25th Septembar 2016, 6:19 pm

А с кво заслужи СВОБОДАН Сотиров награду? Дали с едну штедру донацију, подарак, легат на ползу народа Царибродског?

Lord
taze član
taze član

Broj poruka : 35
Points : 62
Datum upisa : 25.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE Empty Re: OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE

Počalji od čakec 29th Septembar 2016, 11:50 am

Eve ja sam dobil nagradu za pozorište. Neje me predložil Dom kulture, nego neki građani. Ne znam tačno koji. Ako vi smatrate da nes*m zaslužil posle 35 godine igranje, onda OK. Vrčam, samo trebe da obrazložite. Po meni nagradu trebe da dobije nekoj koj je dal nesto na tija grad, a ne ime koje ne živeje tuka i maltene ništa neje doprinelo, a moglo je. Ne mislim na nikoga konkretno. Nagrada ne bi trebalo da se dava na čoveci čija je tova rabota, sem ako nesu nešto ekstremno napravili. Mnog mišljenja i trudno da se izbalansira.

čakec
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Points : 18
Datum upisa : 10.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE Empty Re: OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE

Počalji od Цариброџанин 1st Novembar 2016, 5:11 pm

Честити мигранти Цариброџање са све награду у НВО сектор и ЕУ "правду".

[You must be registered and logged in to see this link.]
Цариброџанин
Цариброџанин
taze član
taze član

Broj poruka : 1
Points : 1
Datum upisa : 01.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE Empty Re: OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE

Počalji od Dimaa 17th Novembar 2016, 4:38 pm

Ove dve sigurno im tate ili mame u SNS ,neke goleme budže,finansijski drparoši ili im golemi jezici pa lepo ližu d...e

Dimaa
taze član
taze član

Broj poruka : 14
Points : 14
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE Empty Re: OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE

Počalji od Anonymous123 24th Novembar 2016, 8:22 am

Bravo nekulturna i primitivna osobo! Ako ne znas ko su im mame i tate, i da li imaju clansku kartu i cime se bave, ne rasipaj zavist po forumima. Pozdrav!

Anonymous123
taze član
taze član

Broj poruka : 1
Points : 1
Datum upisa : 01.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE Empty Re: OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE

Počalji od čakec 28th Novembar 2016, 8:08 pm

Dimaa ti si nekoj kao frajer. Te ja nemam ni majku ni tatka. Pokojni su. Nemam člansku kartu SNS. Dobil sam ngradu za preko 35 godine igranje u pozorište. Ti ako nemaš nekoju sposobnst da doprineseš za nagradu (koja i neje nekoja nagrada, samo pažnja na nekoga da si nešto učinil za tuja sredinu, pa nekoj primetil), tegaj se učlani u SNS i liži s golmijat jezik, pa, pošto smataš da je tova kriterijum, če dobiješ

čakec
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Points : 18
Datum upisa : 10.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE Empty Re: OPŠTINSKE NAGRADE SAMO ZA ODABRANE

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu