Zadnje teme
» Deka je?
12th Decembar 2017, 8:49 am od lukavica

» Хуманност по български, законоугодничество по сръбски
22nd Novembar 2017, 7:27 pm od bubbby

» TV Caribrod - uvlakačka televizija
9th Novembar 2017, 7:10 pm od tvpink

» Pitanje 2
1st Novembar 2017, 3:40 pm od komunalac

» Zašto smo dozvolili SNS-u da nas ...
25th Oktobar 2017, 2:53 pm od diskutant

» Питање...
24th Oktobar 2017, 10:17 pm od planinicanin

» Питање...
17th Oktobar 2017, 8:23 pm od Lord

» Direktor u Komunalac
14th Septembar 2017, 2:42 pm od komunalac

» България 1965 година
8th Septembar 2017, 9:52 am od valli

BALKANSKA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

BALKANSKA

Počalji od banskodolcanin taj 29th Maj 2011, 4:57 pm

Tova bi možda minulo ko stara tema, radovite su tolko učestili da nema vreme da se otvori nova, al ipak - če ga pisujem pod novu temu. A i da razbijemo malko monotoniju na gluposti od stranu na Šišu i ostali raseljenici. Forumat je za Caribrod, nali!
Elem, svedoci smo na ponovo rabotenje u Balkansku, tj. na nju. Po koj znaje koj put, naša moderna gospodja-Balkanska ulica, se lakira. E, ama sa osim lakiranje, malko se i raskopuje (malko poveče). Popravlja se štampani beton za koji je rečeno da ima 15 godine rok trajanja. I to ne da se popravlja malko - nego se oturaju ohoho golema parčetija, brmči onaja bušilica hilti okolo pavliončeto ta uši ćine. Ka minuše tolko brže 15 godine od pravenjeto?? Kvo ti znači demokratija, vreme leti.
Dobro sa, malko i ubrkuju redosledat, na pavliončeto prvo farbaše i lakiraše betonat, pa posle ga trošiše i oturaše. Ama kvo dete znaje kvo su 300 ćila. Narode, teka trebe, ne se dzveri, kreditat od Kajmanskata ostrva trebe se opravda, obrne, opere, lakira, zamaže, raskopa, da se ''vidi'' kude se arči. Nemoj ste na kraj srce, ima bre i po Balkansku ulicu da stanemo poznati u cel svet. Nikoj nema ulicu koja se lakira tri puti godišnje, samo ni. Baš ćiko Caribrosdsćete gospođe na vremeto - lakiraoše se tri puti godišnje : za 8. mart, 29. Novembar i novu godinu. Glen Hjuz je doprinel da se za Caribrod čuje u cel svet (i umira od smej), a zarad Balkansku ulicu za Caribrod se ima čuje i u vasionutu (neka malko i Marsovci umiru od smej) . E sa, ako u vasionutu za teja demokratske tekovine razbere sv. gosn. Bog i ako mu se tova ne arekše, nekoj može i da nadrlja, recimo - dobije partijsku opomenu, ili opomenu pred isključenje. A ako i zglajzne na izbori...nema veze, Balkanska je napravila podlogu za mirnu mirovinu. Tuka je i ''nagodba sa sudstvom'', ''kućni pritvor'' (čitaj - leškarenje). Sudske reforme su čudo, pitajte Cecu. A narodna nemoć u odnosu na partijsku nadmoć nažalost - tragična. javascript:emoticonp('cyclops')

banskodolcanin
taze član
taze član

Broj poruka : 13
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Re: BALKANSKA

Počalji od bubbby taj 29th Maj 2011, 10:16 pm

E tova je nesto, jedna dobra informacija za caribrodzanje u raseljenju, jer cim nesmo tamo a smo na forumat se interesujemo za Caribrod kvo se desava kvo ima novo nese interesujemo koj kve gresce je napravil u pisanjeto e tova su teme interesne.Ulica Balkanska je interesna tema , tj. gradjevinata je najgolemata peracnica za pare svi sto prave tova grade nesta jer tamo nema vacanje ,garancije otpadu jer uvek ima vrata odeka da se pobegne.Ako beose asvaltirali sve stese pojetino da izlezne i povece da izdejani ali nali nekoj trebe da se ugradi i badji de za bolji izgled,ama tija covek neje specijalist u tuja oblast resil samo da si dop*lni kucnijat budzet jutre ce pocnje i lekove da prepisuje je tamo davu pare za tova.

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubbby taj 29th Maj 2011, 10:48 pm

A samo da pitam ko vije Caribrodzanje sto ste tamo dozvoliste da se zasipe obradiva povrsina u K`ndinu baru s glinu.jes da je privatno vlasnistvo ,al neje privatizuvano s tija cilj. A diskutantat "patriota" sto govori da nese Srbeje kaze da je zavrsil Beogradsci universitet ne smesnite Blace i Bugarsci nekoji, sto ne se digoste za tova.

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŠiŠa taj 29th Maj 2011, 10:57 pm

banskodolcanin ::Tova bi možda minulo ko stara tema, radovite su tolko učestili da nema vreme da se otvori nova, al ipak - če ga pisujem pod novu temu. A i da razbijemo malko monotoniju na gluposti od stranu na Šišu i ostali raseljenici. Forumat je za Caribrod, nali!

Ako ako , razbive monotoniju i gluposti , i lepo je shto ni se teka obrachash na nas raseljenicite i ni isturash nadi svite... Samo se pitam koj bi pisuval tuva na forumat da ne pisujemo nije raseljenite , mozda bi ti pochesto napisal nekoj red , mozda bi goga72 , mozda nenad77 , radejna , Maksa i joshte kodza drudji... A diskutantat nebi mogl da postigne da prekontrolishe silni postove koji che napishete...
Tebe ako ti se ne svidjaju temete na koje nije raseljenicite pisujemo , ti otvare nove teme brate mili pa pisuj i mozda se nekoj iz Caribrod prikljuchi Question Sa ka ni podeli na raseljenici i na Caribrodzanje predlozi na Adminatoga da napraji josh jedn forum samo za raseljenicite , da vi ne smitamo.
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od banskodolcanin taj 29th Maj 2011, 11:42 pm

Drađi bubbby i Šišo, da se razberemo jednu rabotu, vi možete da pisujete na forumat kolko vi je volja i kvo sakate, tova je vaše pravo i nikoj ne može vi zabrani (osim admn. ako ne poštujete pravila foruma)
Moje lično mišljenje je da je forumat krsten Caribrodsći da bi se u njega pisuvalo za Caribrod i caribrodžanje a ne da se turaju sliće od vaša egzotična i sl. putovanja koja veze nemaju s Caribrod, ili da se bistri visoka nacionalna (nacistička) politika. L`sno vi je na vas iz bel svet da ni savetujete i delite pamet na nas koji smo tuka. Razbiram vaštu nostalgiju i želju da se bar na nekoj način uključite u naštu svakodnevnicu, ali tova je nemoguće. Da bi ste tova mogli - trebe da živejete tuka i da uvidite problemite iznutra. Obradiva površina u K`ndinu i druđe bare i ravnice kroz koje minjuje famozni Koridor 10 je oduzeta po sili zakona za nacionalni interes i ne može se apsolutno ništa, tova vi je valjda jasno. Zatova vi ja predlagam da si sami otvorite forum za odseljenici i tamo si palamudite i turate sliće i sličice, širite nac. horizonti i delite pamet ''šakom i kapom'', a nas ni ostavite da si sami plivamo u mutuljigu iz koju ste vi pobegli na vreme.

banskodolcanin
taze član
taze član

Broj poruka : 13

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŠiŠa taj 30th Maj 2011, 12:41 am

banskodolcanin ::Drađi bubbby i Šišo, da se razberemo jednu rabotu, vi možete da pisujete na forumat kolko vi je volja i kvo sakate, tova je vaše pravo i nikoj ne može vi zabrani (osim admn. ako ne poštujete pravila foruma)
Zatova vi ja predlagam da si sami otvorite forum za odseljenici i tamo si palamudite i turate sliće i sličice, širite nac. horizonti i delite pamet ''šakom i kapom'', a nas ni ostavite da si sami plivamo u mutuljigu iz koju ste vi pobegli na vreme.

E sa kvo da prajimo , da pisujemo li kvo i kolko sakamo ili da otvaramo josh jedn forum? Adminat kiko kaze teka neka bude.
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubbby taj 30th Maj 2011, 1:13 am

E nesi prav tuka .forumat ja mislim neje samo za ljudi sto ziveju u Caribrod.Ako gresim ispravi me.

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubbby taj 30th Maj 2011, 1:26 am

Ako gresim nema povece da pisem na tija forum i ce si ostanete ti sto napisa nesto pametno i diskuttantat "intelektualac"da ti ispravlja grescete u pisanjeto dva meseca dok ne napises novu temu

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od travelinghope taj 30th Maj 2011, 12:03 pm

au, prostakluk...neje prostakluk , ja se izvinjavam nesmejem mnogo da lajem, ama ciganska rabota , lele ni nji ne smejem da spominjem , da ga kazem Caribrocka Smile pa si je na vas da si sami odaberete u koji koš če se turite
Forumat je za Caribrod , tako da imaju svi pravo da pišu , i koji su caribrodzanje , i tija sto su POBEGLI ( ja nerazbra tova , ja nesm pobegla, lepo sam se spakovala na autobus i eve 6 godine sam dosla 3puta ( pasosi da vadim posto drzava dji menja ko čarapci pa se vi čudite sto menjate plocice u stubove po balkansku) mene nikoj neje juril pa da sam ja begala , a misim ni ostale , pa bi bilo lepo da se fino izrazavate . Ko sto kaze Admin ... Nije tesko biti fin ,tako da smo mi nerezidenti , a ne pobegulje ...
Da se vratimo na temu , to sto su ponekoji izgleda ljubomorni i zavisni na sliće sto mi postavljamo , i sto nemaju ama bas nikikav komentar da dadu , osim sto broje gresce , očes gramatičke očeš interpunkcije , očes veliko slovo .....je odlika Caribrockog mentaliteta ....
Tema je bila putovanje , da su ostali malko kreativni , pozitivni i s malo maste , svi bi imali nesta da pokazemo...kao naprimer Slobodan Cvetkov , on ima sto milona fotografije strare i vise po 50 godine , tako da čovek moze da ni priušti putovanje kroz vreme, drug moze da prikaze sadasnjicu , nali sa beose praznici padle su nekoje fotke , pa snekoje par reci , ispaden nekoja zajbancija .itd...

Tako da ne trebe da se pravi novi forum i da se odvajaju koji ziveju i koji su se odselili , mislim da trebe malko da se ujedinjujemo , nemoj da pokazujete Caribrocku netrpeljivost, i da sirite mrznju, neje li teka Admin?
travelinghope
član
član

Broj poruka : 103
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Admin taj 30th Maj 2011, 6:21 pm

Naravno. Forumat se oka caribrodsći ali to ne znači da ne može da piše koj neje u Caribrod, iz Caribrod ili pak temata mu neje za Caribrod. Dobre došli su svi i svaka tema za koju ima interesovanje na drudji.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 130

http://caribrod.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od diskutant taj 30th Maj 2011, 8:51 pm

Zanimljiva je opsesija mojom ličnošću koju ispoljavaju neki forumaši. Šišo, travellinghope, bubby ... šta biste vi bez mene?
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubbby taj 30th Maj 2011, 9:26 pm

E ti nali si profesor , ni smo ucenici i trebe da te slusamo ako ocemo nesta da naucimo.

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŠiŠa taj 31st Maj 2011, 12:49 am

diskutant1 ::Zanimljiva je opsesija mojom ličnošću koju ispoljavaju neki forumaši. Šišo, travellinghope, bubby ... šta biste vi bez mene?

Istina ,kvo bi nie bez tebe , svaći od nas si je na svoj način interesan i svaći član je potreban da bi bilo po interesno i naravno da bi funkcionisal forumat. U Caribrod su raskopali Balkanskutu ulicu , a nije smo raskopali temu da te bog sačuva. Ja bi rek*l , predložil , da se manemo s*s tuja temu i da dju ne spominjemo višemka nikiko.
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pera taj 6th Juni 2011, 8:53 am

Koja beše temata? Koka za ulicu Balkansku, ako se ne varam!!! Samo jed*n - dva posta za temutu, a posle ponovo za.....

pera
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŠiŠa taj 6th Juni 2011, 6:09 pm

Epa on tija banskodolacat otvori temutu ama ni nemoze zaobide , a nije pa mora da mu odgovorimo , i teka se izbrkaju temete.
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pera taj 7th Juni 2011, 9:02 am

Tija put kvo je naisal, sve je tačno. Stavrno ga prekaraše s tija trotoari. U Pirot skoro u isto vreme praiše "Crvenijat trg" s tija štampan beton i još traje, a nijednuš ga nesu lakirali. A kocćete što vrnuše u ulicutu su posebna priča. Još ka đi nameštaše, jed*n majstor orateše da tova do sa neje rabotil. A Joca šiptarčeto, izbeglicata s količka im prikaruješe kocćete. Ka , jed*n d*n vido i on sedal i namešta kocćete. E sa ka mineš s kola po kocćete, teka se razgibaš u kolata, da ne trebe pri fizijatra da ideš na masažu ili nekoje druđe terapije. Sve se razmrda. Bar nekikva korist za nas tija što patimo s grbinete.

pera
taze član
taze član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŠiŠa taj 7th Juni 2011, 7:23 pm

Pero mnogo je ubavo napisal , i sve je tačno. Neli znaješ deka ja ne*sm aktualan , a običam da čujem kvo se dešava po Caribrod. Ču i vido sliće deka su do Dragovitu napravili asfalt , i mnogo me raduje da su napokon tova napravili. Ti spomenu jednuška Dragovitu i Dragovičanje pa reko sa ka smo pri putevete i tova da spomenem. A da se vrnem na temutu , pa ako je teka ko što pisujete , oni če za godinu dve pak da prave Balkanskutu ulicu. Sa če vi malko druska a za dve godine če dju izglade.
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pera taj 8th Juni 2011, 9:40 am

Ma kvo dogodinu, ujesen če đu pak lakiraju.
A putat za Dragovitu napraviše. Jeste da mosat na poganovo odnese odma jer beoše turili dve cevće i preko nji putat minjuje. ama tova popraviše. I bravo za tova. E zlobnici počinjaše da prebacuju na Zorana Petrova poslanikatoga u Skupštinutu Srbije, ama na čoveka zatova svaka čast. Izbokoval je pare od državu, našu opštinu ništa neje koštalo. Teka trebe da se raboti. A inače beo na otvaranjeto i beše mnogo ubavo. Žurka do zore.
Uća ti beše mnogo veseljak.

pera
taze član
taze član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh