NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

HASKI TRIBUNAL

+4
diskutant
Slavica
travelinghope
ŠiŠa
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od diskutant 27th Maj 2011, 4:11 pm

Problem li je ako ne s*m "srbin" ko tebe? ne znam kvo su ti balijanderi? Ko tebe okaju u Nemačku, srbština ili nešto slično?

diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od valli 27th Maj 2011, 8:29 pm

bubbby ::Abe ko razbra postradal je na mitingat na ATAKu pred dzamijutu
Пепел ти на езика bubbby.
А Младич си го предаде сръбската държава. Преди да умре реши да го изтъргува срещу членство в ЕС.
valli
valli
stariji član
stariji član

Broj poruka : 285
Points : 361
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od bubbby 27th Maj 2011, 8:41 pm

O valli kade se zagubi ja se pritesni za tebe ,no salva bogu ziv i zdrav si .Mladica ne prodade drzavata prodadose ga odredjeni ljudi 10 miliona evro sa si pari.

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od valli 27th Maj 2011, 9:07 pm

Не знам кои са тия люди, но последните новини са, че 10 милиона остават за държавата Сърбия. Това ясно трябва да ти говори кой го е предал. Иначе Младич заслужава да бъде съден, защото 8 хиляди души да ги избиеш като кучета не е човешко.
valli
valli
stariji član
stariji član

Broj poruka : 285
Points : 361
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od ŠiŠa 28th Maj 2011, 2:14 am

OOOOO Vali Clinton , deka si be , nie se beomo uplašili da te neje Siderov vrzal. Very Happy A Bubi reche da je razbral deka si zadjinul kude dzamijutu , te kiga su bili protestite... Smile Ja kažem ma neje be teka , može je samo teško povreden...i teka i bi , ete ga Vali paj s's nas. Wink
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od ŠiŠa 28th Maj 2011, 4:06 am

diskutant1 ::Problem li je ako ne s*m "srbin" ko tebe? ne znam kvo su ti balijanderi? Ko tebe okaju u Nemačku, srbština ili nešto slično?

Diskutante absolutno nikikv problem neje , a balijanderi su tija muslimanštinete , turcite ,šiptarete , mudžahajdinite , kompletnijat islam. Naj su prljavi i naj golema stoka su , nesi živejal s nji i nesi rabotil s*s nji pa ne znaješ. Tolko su ljigavi i tolko su podmukli da ne možeš da zamisliš , samo gledu kiko mogu da te sjebu itd... Čak i ka misliš da si stekal prijatelja (muslimana) na kraju krajeva se ispostavi da neje teka , trajalo tova godinu dve ili deset budi siguran da če ti napraji pakos i ka shvatiš kolko su dvolični ... bude k*sno. Kiga su u golemi problemi , ka njim pomagaš i dok im pomagaš u stanju su da te dignu do nebesa, da ti dadu osećaj da te običaju da si im neko i nešta itd itd...međutim dojde vreme i dojde tija d*n ka ti pokažu pravo lice. Dojde tija d*n ka otaneš bez daha , bez teksta , motaju ti se milion misli i milion pitanja po glavutu a odgovora nema... Minul sam teja škole odavna , i kodža rabote nes*m napisal i neču dji pisujem tuka , samo veruj mi na reč , sviti su isti. Da ne zabovarim da obrazložim što sam napisal da su naj prljavi , imal sam priliku da se lično uverim da je teka. Ovdeka na zapadat ima dji kodža koji imaju girosane , picerije , restorani itd.. da ne nabrajam dalje , i u svaći WC si imaju po šiše ili dve s*s vodu zadi šoljutu kude se sere. Znači ka se iseru miju si dupeto s*s vodu , sipuju si vodu u ruku i teka se zamivaju. Devedesetih godina raboteo pri jednoga Turčina u jed*n tek*v lokal i lično sam videl bezbroj puta kiko posle sranje i zamivanje izlaze iz WC ne miju si ruće s*s sapun nelo direktno idu u kujnu da gotve jednje.
Ja mislim da veći bezobrazluk ne postoji ...
Dragi moj diskutante , nemi smita što nesi Srbin ko mene , drago mi je što si hrišćanin , drago mi je što si Caribrodžanin i što nesi od tuja muslimansku sortu. Ja i ti nemamo isto mišljenje za kodža rabote , možemo da se prepucavamo i da vodimo diskusije , možemo da se podjebavamo i da se šalimo ,ali jedno mogu sigurno i sto posto da ti kažem , ja tebe ne mogu da mrzim. A nji dji mrzim iz dna duše !
Sve tova što sam do sa napisal ne opravdava kvo je naprajil Mladić ,Šešelj , Arkan i još kodža drudji koji su bili na ratišta , ama ne opravdava ni tova kvo su oni prajili s*s Srbite. I dali su pa stvarno za sve Srbi krivi , a uvek i stalno ispada da jesu. Ete Srbija je izručila Karadžića , Šešelja , i ne znam ni ja još kolko duši su u Hag , a kolko su drudjite izručili ? I oni su klali , silovali , mučili , ubijali itd... pa kam dji sa? Što ne isporučuju tija vinovnite ? Nelo svi su upreli prs u Srbiju , a balijanderite imaju jaku propagandu i tova če ni satre. Priseti se kiga , kiko , kude i zakvo je počel ratat . Ja kolko se sečam sve je započelo u Zadar ka Hrvatite pojdoše da zauznu kasarnutu i ka utepaše Maćedonskoto momče odnosno vojnika JNA... od tuka sve pojde.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od valli 28th Maj 2011, 9:30 am

Разпадането на Югославия беше неизбежно, но можеше да стане без кръв като в СССР.
valli
valli
stariji član
stariji član

Broj poruka : 285
Points : 361
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od diskutant 28th Maj 2011, 10:51 am

Šišo,
ne možeš generalno mrzeti naciju ili tudju veru na osnovu ovakvih primera. Igrom slučaja, prošlog meseca sam imao prilike da vidim "čistog srbina" iz Čačka koji drži pljeskavičarnicu na Banovom brdu, kako dok mesi pljeskavice izduvava nos kroz prozor trafike, prebriše se po farmerkama i nastavlja da mesi. Da li na osnovu toga ja treba da mrzim srpski narod, pobogu!?! Zatim, svakog jutra u zgradi gde stanuje moj rodjak, u haustoru, neko tokom noći vrši veliku nuždu. Da li zbog toga treba mrzeti srpski narod? U susednom kafiću vlasnik se žali kako svakog jutra vadi upotrebljavane uloške koje devojke bacaju u kazanče za vodu. Da li i zbog toga treba mrzeti srpski narod?
p.s. Raspad Jugoslavije je počel još davne 1971. i nastankom "Hrvatskog proleća", ali ti se verovatno nisi ni rodio tada. Još tada se moglo videti da od Jugoslavije nema ništa.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od ŠiŠa 28th Maj 2011, 4:13 pm

Diskutante na osnovu navedenih primera dji mozda i ne mrzim , ama ima josh kodza primeri koji nes*m napisal. I nechu dji tuva pisujem jer bi moral da ti opisujem kodza rabote koje su se deshavale mojim kumovima...itd... Mogu samo jedno da ti kazem , moji kumove su iz Republiku Srpsku , i nechu da iznosim njine muce tuva na forumat. Bil sam kodza puti u R.S. i videl sam svashta neshta...
Tija primeri koji si ti navel nesu razlog da se mrzi jedna nacija , pre svega u svaku naciju dji ima i tekvija , ima dji i Nemcite tekvija nemoj da mislish da su oni puno bolji odi nas. Tova su pojedinci koji nesu vaspitani ili su bolesni ljudi , a muslimanite(celijat islam) su svite isti i svite si miju guzicete s*s ruku , chak i da si omiju ruce dzabe im sve kiga im se govnata nabiju podi noktite a posle toga ti spremu jedenje i davuju ti ruku da te pozdrave. Ti jes da si shkolovan covek , ama ima kodza rabote koje ne znajesh , i shto je chudno kod tebe iz skoro svaci post izvlechesh neshta negativno a tvojat post ispadne pozitivan.
Raspad Jugoslavije je pochel josh odavana , tova je istina , ja nes*m nishta ni napisal povodom toga. Napisal sam ka je pochel ratat ako nesi dobre prochel procheti josh jednush. E sa , dali sam ja bil roden davne 1971 ili nesm tova bi sa da znajesh. Rodjen sam 1970 godine u Kragujevcu , ako ochesh mogu i datum da ti napishem... Ako te neshto i nteresuje uvezi mene isprati mi privatnu poruku i ja che ti odgovorim.
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od bubbby 28th Maj 2011, 9:38 pm

Siso kvo i da mu obijasnjavas nista nema te razbere,jes da je vishisht ali on je ogranicen samo na tova sto je ucil ,on cmaji u Caribrod i prodava inteligenciju nema veze s realnost slusa samo propagandu na partijutu si i tova je.Proslu godinu upozna jednog muslimana koji je bil u sr. logor ,ka su ga pustili mudzahedinite su ga karali da vozi ubijeni muslimani iz celu Bosnu u Srebrenicu.Sa ziveje u Austriju ,rece da ima okolo njega okolo 50 coveka koji se vode ubijeni tam a sa su s drug identitet.

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od diskutant 28th Maj 2011, 9:47 pm

@bubby, Pošto ja i Šiša polemišemo, ne vidim svrhu tvog "intelektualnog" mešanja.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od bubbby 28th Maj 2011, 10:36 pm

E izvini sto se mesam u vasu polemiku

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od bubbby 28th Maj 2011, 10:44 pm

Diskutante zaboravi da te pitam na odmor li si sa?

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od skeleton 31st Juli 2011, 1:02 pm

ŠiŠa :: Mogu samo jedno da ti kazem , moji kumove su iz Republiku Srpsku , i nechu da iznosim njine muce tuva na forumat. Bil sam kodza puti u R.S. i videl sam svashta neshta...

To objašnjava donekle tvoju indoktrinaciju i opsednutost srpskom nacijom. By the way, Republika Šumska ili Srpska kako je neki zovu je tvorevina nastala proterivanjem muslimana i pokušajem vršenja genocida. Inače, stanovnici Bosne i Hercegovine nisu imali nikakvih problema dok se nisu rasplamsali nacionalni apetiti. Mada, donekle fascinira opsednutost stanovnika Željuše Velikom Srbijom i četništvom!!! Evo samo za tebe deo govora "naprednog" srpskog idola Aleksandra Vučića iz skupštine Srbije
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od ŠiŠa 31st Juli 2011, 9:04 pm

Bravo be čovek , sa me pretupa sas Vučića Very Happy
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od bubbby 1st Avgust 2011, 12:44 am

e Siso kvo da pravis,jos jedan volonter demokrata na forumat sto pokusava da se izdigne,pa svi politicari su imali jedne izjave predi pet-ses godine i sa imaju drudje.....

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od diskutant 1st Avgust 2011, 8:00 pm

Nema potrebe da mu izigravaš advokata, Šiša je dovoljno bistar da piše i odgovara sam. I respektujem čoveka.
@Šiša, Ovo sa Vučićem je bila mala šala. lol!
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od bubbby 2nd Avgust 2011, 12:38 am

Izvini disku..tone sto se ubacujem teka i se pravim na advokata

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od diskutant 2nd Avgust 2011, 7:09 am

bubbby ::Izvini disku..tone sto se ubacujem teka i se pravim na advokata
Napad "kreativnosti i duhovitosti"?
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od kjoshka 35 16th Avgust 2011, 12:57 pm

valli :: Разпадането на Югославия беше неизбежно, но можеше да стане без кръв като в СССР.

Колко много глупости в едно изречение.Shocked

kjoshka 35
taze član
taze član

Broj poruka : 8
Points : 14
Datum upisa : 16.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od diskutant 17th Avgust 2011, 7:11 am

Глупости? Не бих казал така. Имаше предложения Югославия да стане конфедерация, и това предлагаха почти всичките републики. Обаче Милошевич не прие. Впрочем, Чехия и Словакия биха ли се когато се разделиха? И сега има словаци в Чехия и обратно, но няма нужда да се бият.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od bubbby 17th Avgust 2011, 11:36 pm

I sve stese da se dobro zavrsi za Jugoslaviju ako ga nemase Milosevic..... i ako nemase americki scenario za nas , i placenici da odrade svoj poso i da okrivljuju drudji za desile se ratove ...i Tito je u novoj istoriji bil diktator,al´pogledaj ti specijalisto po sahrane koj mu je bil na sahranu i posle menjaj istorijutu...i pisi partijsce duznosti.Bugarska propaganda kaze iskustveno sazdadena drzava , a kazi mi koja drzava neje sazdadena teka...

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

HASKI TRIBUNAL - Page 2 Empty Re: HASKI TRIBUNAL

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu