Zadnje teme
» Питање...
Danas u 10:21 am od Lord

» Питање...
17th Oktobar 2017, 8:23 pm od Lord

» Zašto smo dozvolili SNS-u da nas ...
2nd Oktobar 2017, 6:36 pm od lukavica

» Direktor u Komunalac
14th Septembar 2017, 2:42 pm od komunalac

» България 1965 година
8th Septembar 2017, 9:52 am od valli

» KO SE TRUJU BELESANJE
7th Septembar 2017, 10:35 pm od komunalac

»  Jулиус
5th Avgust 2017, 11:04 am od Lord

» TV Caribrod - uvlakačka televizija
3rd Avgust 2017, 12:25 am od MarinF

» Kvalitet obrazovanja
27th Juni 2017, 10:19 pm od perakontras

pitanje

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

pitanje

Počalji od bubbby taj 21st Februar 2011, 11:05 pm

KOJ FINANSIRA TIJA FORUM,AKO JE POLITIKA U PITANJU ODMA DA SE TRIJEM OD TAM

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 435
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Re: pitanje

Počalji od Admin taj 21st Februar 2011, 11:26 pm

Ha, ha dobar si. Ako primećuješ tova je free forum na free server i ne finansira ga nikoj pošto ništa i ne košta. Ako sakaš. možeš da častiš po pivo i če te uvrstim u sponzora. cheers
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 130

http://caribrod.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŠiŠa taj 22nd Februar 2011, 1:04 am

buby je legenda , nelo skroluj skroz do dole , do dnoto na forumat i che vidish negdeka pishe Free Forum. Klikni na tova i che ti se otvori ovija link [You must be registered and logged in to see this link.] pa rascheti , i ako ochesh mozesh i ti da si napravish forum - ako umejesh. Wink
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od valli taj 22nd Februar 2011, 8:43 am

ŠiŠa ::buby je legenda , nelo skroluj skroz do dole , do dnoto na forumat i che vidish negdeka pishe Free Forum. Klikni na tova i che ti se otvori ovija link [You must be registered and logged in to see this link.] pa rascheti , i ako ochesh mozesh i ti da si napravish forum - ako umejesh. Wink
Форум лесно може да се направи. По трудно е да се намери кой да пише в него.
valli
stariji član
stariji član

Broj poruka : 274
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Admin taj 22nd Februar 2011, 10:14 am

valli ::
ŠiŠa ::buby je legenda , nelo skroluj skroz do dole , do dnoto na forumat i che vidish negdeka pishe Free Forum. Klikni na tova i che ti se otvori ovija link [You must be registered and logged in to see this link.] pa rascheti , i ako ochesh mozesh i ti da si napravish forum - ako umejesh. Wink
Форум лесно може да се направи. По трудно е да се намери кой да пише в него.
Tačno.
Admin
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od marina taj 22nd Februar 2011, 10:51 am

Meni je interesantno nesto drugo. Da li ste primetili da se nepunih 24 casa nakon pojavljivanja ovog novog foruma, stari forum ponovo misteriozno pojavljuje i slede stalni pozivi da se vratimo tamo. Da li je problem sto ovaj forum izgleda nije moguce kontrolisati od strane opstinskih celnika pa je onda bolje vratiti stari ali ga kontrolisati jos bolje (munjevito brisanje nepodobnih postova i sl)?
marina
član
član

Broj poruka : 76
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od smurflander taj 22nd Februar 2011, 1:58 pm

marina ::Meni je interesantno nesto drugo. Da li ste primetili da se nepunih 24 casa nakon pojavljivanja ovog novog foruma, stari forum ponovo misteriozno pojavljuje i slede stalni pozivi da se vratimo tamo. Da li je problem sto ovaj forum izgleda nije moguce kontrolisati od strane opstinskih celnika pa je onda bolje vratiti stari ali ga kontrolisati jos bolje (munjevito brisanje nepodobnih postova i sl)?

Uh sto obicam ovija sas teorije zavere ne mogu da ziveju bez nji. Ti bre odi opstinarete napravi Ciju vidi se da ne znajes koji ti coveci vode opstinutu. Veruj mi opstinareto nemaju pojma da ovija ili onija forum uopste i postoje. Veci efekat ce da imate ako pisete po FB jer tamo caribrodzanje ima 200x puta povece nego po caribrodscite forumi. Onija forum sam si ja otvoril da se ne zaboravi kvo je pisano zadnje 5g teka da odma ti zaverata pada u vodu. I ako su ga jednus sturili koja je logika pak da ga vrnu. I da ne se sekiraj Wink ja 'finansiram' onija 'drudjijat" forum teka da i tamo mozes da si pises kvo sakas Wink. Ajd uzdravlje (admin stavi smajlija za pijenje iliti pijanice Wink)

smurflander
taze član
taze član

Broj poruka : 31
Datum upisa : 10.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slavica taj 22nd Februar 2011, 2:41 pm

A da se zavutnem neshto i ja. Shto mu smeniste bojutu, i formatat ta tija forum 'vdeva mu dojde ko neki psevdo forum na Dimitrovgrad (Obshtinu) odeka pojdomo.

Men bi se bash dopadashe prvijat form u crnoto, estetichki lepo, osetjashe se novi duh, nova sila. A as ko da ni je stra da se odcepimo od starijat forum ta ga josh imitiramo.

Ko mogu da si vratim stari format tuka?
Slavica
član
član

Broj poruka : 115

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Admin taj 22nd Februar 2011, 2:53 pm

Za sažalenie ne možeš Slavice. Imao nekolko poruće na pp s negodovanje deka je crno. A što se tiče sličnosti s opštinsći forum... mislim da nema baš da mu je sličan. Ako te baš tolko podseča, če po smenimo bojete da te ne asocira i da te ne jadosuje.
Admin
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od marina taj 22nd Februar 2011, 5:23 pm

smurflander ::
marina ::Meni je interesantno nesto drugo. Da li ste primetili da se nepunih 24 casa nakon pojavljivanja ovog novog foruma, stari forum ponovo misteriozno pojavljuje i slede stalni pozivi da se vratimo tamo. Da li je problem sto ovaj forum izgleda nije moguce kontrolisati od strane opstinskih celnika pa je onda bolje vratiti stari ali ga kontrolisati jos bolje (munjevito brisanje nepodobnih postova i sl)?

Uh sto obicam ovija sas teorije zavere ne mogu da ziveju bez nji. Ti bre odi opstinarete napravi Ciju vidi se da ne znajes koji ti coveci vode opstinutu. Veruj mi opstinareto nemaju pojma da ovija ili onija forum uopste i postoje. Veci efekat ce da imate ako pisete po FB jer tamo caribrodzanje ima 200x puta povece nego po caribrodscite forumi. Onija forum sam si ja otvoril da se ne zaboravi kvo je pisano zadnje 5g teka da odma ti zaverata pada u vodu. I ako su ga jednus sturili koja je logika pak da ga vrnu. I da ne se sekiraj Wink ja 'finansiram' onija 'drudjijat" forum teka da i tamo mozes da si pises kvo sakas Wink. Ajd uzdravlje (admin stavi smajlija za pijenje iliti pijanice Wink)
Dečko, nemoj mi reći da nemaš veze, (niti si imao 2005.) sa opštinskim vlastima. Reci mi samo jedno. Kako si ti dobio izradu opštinskog sajta, koliko je to koštalo i dali je bilo konkursa gde bi i drugi izneli svoje ponude?
marina
član
član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od smurflander taj 22nd Februar 2011, 6:57 pm

Hehe Marina insajder? Kao prvo ne sm decko za tebe pa makar imala i 80g. Drugo ajde nam ti kazi posto si sa svime upoznata. De mi kazi kolka ti je plata i deka rabotis. Da vidimo tvoji izvori finansiranja. Sajt je izradjen za 3 meseca i na njega su rabotila 2 coveka. Znaci radjeno je SVE KOMPLET. Od pisuvanje(od nulu) na tekstove, odredjeni prevodi, dizajn, letenje po celu opstinu da se slikuju slice( samo si benzinat ne mogu otplatim ), letenje po sve opstinsce institucije da se nabave mape, validen informacije .... i na kraj implementacija samog koda. Da ne pricam da naredne 4g opstina je imala BESPLATNO azuriranje i promenu koda sajta. Za tuja rabotu smo ja i kolega na osnovu Ugovora o delu uzeli 80.000 din ili 13.333 din mesecno po osobi. Posao smo dobili tako sto smo pravo otisli kod presednika ("Da i obicni gradjani mogu da odu do predsednika opstine i kazu nesto kvo dji interesuje") opstine i ponudili nase resenje za izradu sajta. Ako radis po opstinutu znajes tegaj da za Ugovor po delu se NE RASPISUJE konkurs do 150.000 din. Bar je bilo tegaj taja cifra. Culi smo da treba da se pravi sajt, otisli sas nase resenje i dobili. Mogl je bilo koj da otide i dobije rabotu.

smurflander
taze član
taze član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od marina taj 22nd Februar 2011, 7:32 pm

Isli su momak, isli su i drudji, samo ne su bili G17.
marina
član
član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od smurflander taj 22nd Februar 2011, 7:45 pm

marina ::Isli su momak, isli su i drudji, samo ne su bili G17.

Seko, ka si resila teka da si tepamo, ti si izgleda bas informisana za sve o meni. Ubavo ja oratim da tuva ima mnogo insajdera koji kriju iza nika i samo pljuju. Vidis mene neje stra da se predstavim koj sam i da kazem svoje misljenje. Pocinjas li i da kapiras sto je starijat forum zadnjete godine zbog dezurni pljuvaci postal obicna pljuvaonica i nista drugo. Ako mislis da bi ti ili bilo koj drug pristal na tija uslove na koji smo mi pristali samo se zavaravas. Koj znaje kvo su tija coveci nudili i trazili ali verujem da budale ko nas ne su ispadli. Zelim ti tekveja rabote da radis do penziju. Iskreno ne mogu vise da se ponavljam.

P.S. A da vidis ko izgleda ka se prave sajtovi po partisku liniju i to bez pare pogledaj novijat sajt ko izgleda pa mi javi. [You must be registered and logged in to see this link.]

smurflander
taze član
taze član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŠiŠa taj 22nd Februar 2011, 9:09 pm

bounce bounce Duleee Savic....Dule Savic... Wink
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŠiŠa taj 22nd Februar 2011, 9:15 pm

Abe admine(smurflander) sto izbrisa onova pitanje koje beshe postavil na Marinu , u koju je ona partiju itd... T'm'n postade interesno i ti ga prekrati.
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od smurflander taj 22nd Februar 2011, 9:35 pm

ŠiŠa ::Abe admine(smurflander) sto izbrisa onova pitanje koje beshe postavil na Marinu , u koju je ona partiju itd... T'm'n postade interesno i ti ga prekrati.

Necu da se prepucavam vise. Za oveja 5g mi je doslo do gusu. Koj saka da se predstavi nek se predstavi koj ne saka ne mora. Tova je njegovo pravo, ali necu da me tegaj prozivaju a da se ne predstavljaju.

smurflander
taze član
taze član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od marina taj 22nd Februar 2011, 11:33 pm

Veliko forumsko iskustvo bi trebalo da ti kaže da se skoro niko, na forumima ne predstavlja imenom i prezimenom. I ako vidiš negde ime i prezime to obično nema veze sa tom osobom. Zbog toga je opstinsku vlast i zuljao forum kao oblik izrazavanja stavova i misljenja.
marina
član
član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od smurflander taj 23rd Februar 2011, 12:10 am

marina ::Veliko forumsko iskustvo bi trebalo da ti kaže da se skoro niko, na forumima ne predstavlja imenom i prezimenom. I ako vidiš negde ime i prezime to obično nema veze sa tom osobom. Zbog toga je opstinsku vlast i zuljao forum kao oblik izrazavanja stavova i misljenja.

Da to ima smisla (ili nema) na forumu grada Beograda. Za manja mesta druga pravila vaze. Ovde koliko ja vidim, ti si mene raskrinkala, right?

smurflander
taze član
taze član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od marina taj 24th Februar 2011, 10:06 am

Volela bih kada bi nas informisao koja to druga pravila vaze na forumima manjih mesta? Mora da sam nesto propustila svih ovih godina.
marina
član
član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubbby taj 11th Mart 2011, 9:20 pm

Pau malata mesta ima povece spijuni i sve se znaje..........

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od diskutant taj 12th Mart 2011, 12:22 am

Pau i tebi.
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 461

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubbby taj 12th Mart 2011, 12:58 am

Pa sto nepises na maternji jezik ja razbiram bugarsci...............

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŠiŠa taj 12th Mart 2011, 4:35 am

Buby kvo da ti pise , vidis deka je sa ispadal malko bezobrazan. Tova sto ti je Ivan napisal , ako ga tumacimo malko drugojce ispada da te otkaral...negdeka. Ti si napisal " Pa u malata mesta " samo sto si spojil PAU , a Ivan kiko ga napisa ispada malko drugojce... Ega neje teka , ega gresim...
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od diskutant taj 12th Mart 2011, 4:30 pm

Auuu Šišo pa ti me otkri! Svaka ti čast! De napiši mi i prezimeto, baš me zanima. A što se tiče otkaruvanje, ne otkarujem ja nikoga nigde, jednostavno ne razbiram Pau.
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 461

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŠiŠa taj 13th Mart 2011, 2:30 am

Ivan Georgijev
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član