Zadnje teme
»  Jулиус
5th Avgust 2017, 11:04 am od Lord

» Zašto smo dozvolili SNS-u da nas ...
4th Avgust 2017, 3:51 pm od perakontras

» TV Caribrod - uvlakačka televizija
3rd Avgust 2017, 12:25 am od MarinF

» Kvalitet obrazovanja
27th Juni 2017, 10:19 pm od perakontras

» Direktor u Komunalac
18th Juni 2017, 3:33 pm od komunalac

» Čistenje na staroto groblje u Željušu
6th Maj 2017, 9:22 pm od Ancika

» SAJT OPŠTINE DIMITROVGRAD
27th April 2017, 8:53 am od Ilijev

» Šta radi Nacionalni savet Bugara u Srbiji
15th April 2017, 4:31 pm od lukavica

» PROTESTI SIROM SRBIJE
13th April 2017, 3:53 pm od valli

Rasulo je počelo

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Rasulo je počelo

Počalji od pera taj 9th Juli 2014, 12:38 pm

Nikiko ne mogu da pogodim, koja je većnica za kulturu, obrazovanje i plakanje na oveja sliće. Teja svete izgledaju nevino, a..... Zatova molim Nadeždu za označavanje likovca, izvinjavam se likova. Tuka poznavam samo sultanatoga. Ka ga pozna teka reagova affraid

pera
taze član
taze član

Broj poruka : 46
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od skeleton taj 9th Juli 2014, 2:17 pm

Taja desno sto ga u vr oci gleda  Laughing  Laughing
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 482
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pera taj 9th Juli 2014, 2:21 pm

Hahahahaaaa!!!! Dobar si. Pa da znaješ i liči si.

pera
taze član
taze član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj 9th Juli 2014, 5:21 pm

Ja se izvinjavam Peri, ama ne pozna li velikog vezira Čorta,Sinišu Strašnog i Velju nezamenljivog, i ostalu svitu na  sultana  Čapu pig !
Haremat mu je golem na njega če se osvrnem ovih dana(mada je mnogo amortizovan?) i trenutno je u poslu: BAJ BABO DA NE BUDE(prinudna uprava)!
Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pera taj 9th Juli 2014, 7:30 pm

More ovija če rasporedim, ama savetničćete ne mogu. Ne pratim dovoljno, a ka počnju da mi đi objašnjavaju, sve anonimna lica za tiija grad. Niti su bile po "foklor", ni po politiku do sa, ko poznata nam Dragica, ni po sport, ni po pozorište...

pera
taze član
taze član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj 9th Juli 2014, 8:26 pm

Ama Dragica je po vlastu ,i po parete a najviše po spletkarenjeto.Jedna od svetnicite na Čapu je Jovanka maćedonkata,orate deka je ona savetovala i Ivana Markova u GID ta te deka ga dokara.Naš lepi grad je postal grad luzera i propalih političara. 
Naka ni je Bog na pomoš! Sad
Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od freecaribrod taj 9th Juli 2014, 11:40 pm

Ponavljam se ,ali moram.

Caribrodjani tacno znaju kome od odbornika reci Mese Selimovica najbolje odgovaraju:

Ulizice – to su za mene najgori ljudi na svijetu, najštetniji, najpokvareniji.

Oni podržavaju svaku vlast, oni i jesu vlast, oni siju strah bez milosti, bez ikakvog obzira, hladni kao led, oštri kao nož, kao psi vjerni svakoj državi, kao kurve nevjerni svakom pojedincu, najmanje ljudi od svih ljudi.

Dok njih bude nema sreće na svijetu, jer će uništiti sve što je istinska ljudska vrijednost.

Poslednji izmenio freecaribrod dana 10th Juli 2014, 2:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

freecaribrod
član
član

Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubbby taj 10th Juli 2014, 12:30 am

problem na Caribrod nesu Capa i Cortproblemat je Велин Николов

• Рођен 01.10.1948. године у Каменици, Димитровград.
  • Дипломирао на Правном факултету у Нишу 1972. године.
  • Има положен стручни испит за рад у органима управе, као и радно искуство на различитим пословима у струци од преко 30 година.tako sposoban covek aunazadi Caribrod ...

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 435
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubbby taj 10th Juli 2014, 12:45 am

Suruje s Capu jos 80-tih godina zajedno kradnu ,zajeba jednog investitora za bezcarinsku zonu i posle unisti stocar i sve dade na kokosa,tj.stocarsku imovinu pokloni na njega i sa si dele pare...

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 435

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Admin taj 10th Juli 2014, 8:36 am

Danas je jos jedan moderator foruma prijavio pretnje što će i biti prijavljeno. Molim vas da u svojim komentarima ne iznosite uvrede i ne mešate privatni zivot javnih licnosti o kojima je reč.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 130

http://caribrod.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od radejna taj 10th Juli 2014, 9:05 am

Velin je dobro ukorenjen korov . Moze mu se !?
radejna
član
član

Broj poruka : 145
Datum upisa : 04.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od freecaribrod taj 10th Juli 2014, 2:20 pm

Admin ::Danas je jos jedan moderator foruma prijavio pretnje što će i biti prijavljeno. Molim vas da u svojim komentarima ne iznosite uvrede i ne mešate privatni zivot javnih licnosti o kojima je reč.
Bi bi lepo da javno objavite ko vam je pretio.
Onda ce ovaj forum biti pravi.
Meni se cini da lokalni politicari zamisljaju da mogu da cenzurisu forume.
Pa to ni Vucic nije uspio.
Inace, kad napreduju i ostvaruju licnu korist,APSOLUTNO
na podanickim i poltronskim osnovama,onda im je lepo.
A kad ukapiraju da su ulizice i poltroni,onda im krivo.

A kome trebaju poltroni i ulizice.
Pa naravno,nesposobnim liderima.
Oni nemaju  i ,zbog svoje nesposobnosti,nikad nece ni imati rezultate.
Poltroni im trebaju da im aplaudiraju i drze ih na vlasti.

freecaribrod
član
član

Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od radenko taj 10th Juli 2014, 6:52 pm

Imase komentar da su nekoji povarkali u SPS ,istina li je tova  koji su tija.

radenko
taze član
taze član

Broj poruka : 1
Datum upisa : 08.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj 10th Juli 2014, 7:06 pm

Mi koji smo na forumu nismo pali sa neba.
Mi smo ti koji znamo na kojim  osnovama se održava aktuelna lokalna vlast: PRERTNJE;UCENE ;TORTURA NA POSLU,Favorizovanje poslušnih i nepismenih poltrona,smanjenje plata bez zakonskog osnova,mešanje u privatni život,pretnje deci i članovima porodice i sijaset drugih metoda koje mogu da smisle iskusni politički manipulanti ovog grada. Žalosno ali istinito!
Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MarinF taj 11th Juli 2014, 11:31 am

Zbog toga su već pozvane sve moguće inspekcije da bi malo pretresli ovo pokvareno stvorenje. Vreme je da plati za sva (ne)dela  cheers  cheers

MarinF
taze član
taze član

Broj poruka : 33
Datum upisa : 25.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od komunalac taj 11th Juli 2014, 2:41 pm

Na jedni namaljuju platete a na opstinarete davase kome 10 kome 20 iljade, a na Velina 40 ozgore!

komunalac
član
član

Broj poruka : 73
Datum upisa : 05.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od skeleton taj 11th Juli 2014, 4:37 pm

More otide sve pri Kokoškutu, i plate i budžet i sve živo
skeleton
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botev taj 12th Juli 2014, 10:47 am

Narodat trebe sam da izrine ovaja lajna iz opstinu dok ne su sve upropastili
Botev
član
član

Broj poruka : 120
Datum upisa : 13.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od čakec taj 13th Juli 2014, 10:27 pm

Pero, pretpostavljam koj si, ali nema veze. Moja ideja je bila još ka otido u penziju da radimo dečje predstave s deca i postari glumci. Naravno koj oče. Tija predlog se očigledno nekomu ne sviđa. Uostalom svi predlozi, ili gotovo svi na mene i na još jednoga obično na savet se prihvate, ama u Dom kulture nekomu ne odgovara. Mnogo loša organizacija je u pozorišteto, nikoj od vlastu ne pita i ne gleda pozorište, niti ga interesuje, sem Velina, koji u toja rabotu sakaše da učini nešta, ama koka je odustal. Vidim da ga pljujete za drugo, možda s pravom. Za 125. godišnjicu nijedn neje bil, sem Velina. Na svi u budžet povećavaju, na nas ne davaju i oneja pare koje stignu iz republiku, koje su namensće. Sa sam s jednoga bivšeg kolegu iz Merošinu, interesuje se i Prokuplje, koje je napravilo novo pozorište od stari glumci (valjda njim je pisnulo) pooratil za saradnju i on me pita kvi su uslovi. Ja reko da plati prevoz i večeru posle predstavutu ili dnevnicu. On se oduševi. Ja reko tova u Domat, pa če vidimo ujesen dali če se još jedn moj predlog odbije. Tova za Crcu ne bi komentarisal teka javno, jer smo ipak koleđe na nekoj način, a tačno je. Zatova se i gžvimo, mada ponašanje na njegovu okolinu zaslužava, ama mir da je. Ima koj trebe da ga prijavi, a ujedno i njega da si prijavi, jer je minulo dva meseca. Sa ka vidim ko uzimaju pare savetnici, pomoćnici, projektanti (to su tija što napišu projekt, uznu pare, a nit ima predstava, niti ima nekoja aktivnost, da vidi grad, da se razonodi malko. A goleme pare uzne nekoj (od500 do 2.000 i više evra, ne dinari. I ako se nešto napravi tova je ubi bože. Inače nijedna vlast se ne interesuje za kulturu, jer nema pare za aktivnost, a kamo li za pranje. Zatova se pare butaju u Balkansći. Fudbalerite uzimaju celu godinu hranarinu, i trebe, pa ja ka razmislim može i da otidem na razgovor za honorarni posao. Okoolo nedelju dna nesm bil u Caribrod, sa se pribiram, pa može da je rabota več završena. Tgaj pošto sam radil u MVR če tražim od brata Nebojšu na mu budem savetnik za bezbednost, za istete pare. Možda ču tuka budem po iskoristen, oču da kaem če imam poveče rabotu. Izvni Pero i svi ostali malko udavi, a čak možda neje za tuja temu ama sa vido deka za kulturu nikoj ne piše u onija TOPIK (teka sa valjda kaže).
Jad zdravo Pero, pa če se vidimo jutre ti li si tija. Imam tri kandidata za Peru.

čakec
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 10.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od abrakadabra taj 14th Juli 2014, 7:10 am

E cakec, cakec,

a sto uze Septembarsku nagradu od nji? Tgja ti beose dobri, a sa ne valjaju. Kolko znam jos jedan tvoj imenjak je bil predlozen za tuja nagradu ali dju je odbil iz moralnih razloga. Kvo tova orati za drudji? Da si uspejal da uletis u cekmedzeto i ti bi si cutal i 'razvival kulturu' ali su te odbili pa ti krivo.

abrakadabra
taze član
taze član

Datum upisa : 09.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj 14th Juli 2014, 11:50 am

Vi ste pogrešili temutu.
Ama da ne zabravim ako vidite Acu, du...ca na Čapu odbornik na čuvenu Lukavicu,kobajagi pravnik  u Komunalac da mane da lajkuje po facebook, sliće i izjave na Zorana Đinđića,jer ako se digne prvo njega če zapljuje.Zoran Đinđić neje zaslužil da ga takva bu...la uzima u usta!!!
Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od komunalac taj 14th Juli 2014, 12:50 pm

Podrzavam, ne zasluzuje Djindjic da ga ljidje uyzimaju u usta.

komunalac
član
član

Broj poruka : 73
Datum upisa : 05.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od čakec taj 14th Juli 2014, 6:56 pm

Abrakadabra, septembarsku nagradu sam dobil 2009. godinu zaradi 30 godine moga rada u pozorište. Tova je predložil kolektiv na glumcite deka nema nijedn političar ni sadašnji, ni bivši. Predlogat je jedva prošl, ama tgaj odi tija nijedn neje bil na vlasta. Ni Nebojša, ni ministarka za kulturu našu, Predsednik je bil Vesa iz staru DS, a zamenik Vasko Velčev iz SPS. Dobil je i Slobodan Aleksić, pokojni Saško Zlatanov, sa skoro Nina Rančeva. Ja sam mislil da je tova čast jer nekoj smatra da sam dal nešto za grad, a ti ako smatraš da nesm zaslužil, predloži ko da đu kude i na koga vrnem. Inače tova je ukoričen papir i ništa više, a ti kaži u koju si oblast, pa ču te ja lično predložim za septembarsku. Nesm u čekmedžeto, ama te još igrajem. Sa je 35. godina ko se bavim s pozorište u ovija grad. A imenjakat što se otkazal je sa u upravni odbor Doma kulture. Inače mislim sve najbolje o njemu, ipak mi je drugar teka da za drugara ne bi komentarisal o moralu i se nadam da nema veze s koga i protiv koga je (si), samo da se bori za pozorište. Inače da te obavetim, možda na tvoju radost, da planiram za 35. godinu da spremim nešto za završetak  za moju "karijeru" teka da neču više da ti smitam ili da me gledaš, ako imaš nešto protiv mene. Ipak nekoji priznavaju moj rad, za razliku od nekoji i tova je normalno, ko što tebe, i svakoga, nekoj ceni, a nekoj te ne ceni. Tova ti je teka u životu. Samo u S.Koreju ovogova svi cene.

čakec
taze član
taze član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 10.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od skeleton taj 14th Juli 2014, 10:26 pm

Grešiš abrakadabra. Čakec je glumac koj je dobil nagradutu zbog svoj trud a ne zbog politiku. E imenjakat je drudjikav, on je uz vlastu i zatova ga i turaju po upravni odbori.
skeleton
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od abrakadabra taj 14th Juli 2014, 10:41 pm

Ne kazem ja da cakec neje zasluzil nagradutu nego da ne trebe pljuje onija koji su mu dju dali. A tova su tija istite, promenjeni su nekoji pijuni (da ne kazem nebite figure) a onija koji stvarno upravljaju se ne menjaju sas godine. Vesa i Vasko su se t'gaj pituvali kolko Sika i Boza s'ga, zatova kazem da je garniturata ista.

I jos nesto: ne bi trebalo da pises karijera pod navodnici ako si dobil nagradu za nju  Very Happy  Nadam se na predstavu i za 40. godine rabotu u pozoriste, verujem da je rano za otkazuvanje.

abrakadabra
taze član
taze član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od abrakadabra taj 14th Juli 2014, 10:47 pm

A sa da kazem nesto i na Nadezdu,

ne diraj Acka jer neje ubavo teka da rabotis. Mi koji pratimo RTVC se secamo ko SADA ISTAKNUTI CLANOVI Srpske napredne stranke idose na parastos na Djindjica, a nekoji od nji i setase po Beograd. I kvo ce pravimo s tova? Sto tuja godinu ne idose na parastos (tija iz SNS)? A ka se rascepise imase dve 'liturdjije' u crkvutu: jedna na iskreni sledbenici na Djindjica a drugata na pravi sledbenici na Djindjica. I kome covek sa da veruje? I koj ni garantuje ko ce dune vet'rat jutre?

abrakadabra
taze član
taze član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh