Zadnje teme
» Zašto smo dozvolili SNS-u da nas ...
Juče u 11:01 am od MarinF

» Kvalitet obrazovanja
27th Juni 2017, 10:19 pm od perakontras

» Direktor u Komunalac
18th Juni 2017, 3:33 pm od komunalac

» Čistenje na staroto groblje u Željušu
6th Maj 2017, 9:22 pm od Ancika

» SAJT OPŠTINE DIMITROVGRAD
27th April 2017, 8:53 am od Ilijev

» Šta radi Nacionalni savet Bugara u Srbiji
15th April 2017, 4:31 pm od lukavica

» PROTESTI SIROM SRBIJE
13th April 2017, 3:53 pm od valli

» IZBOR ZA NAJSMESNIJI VIDEO TV CARIBROD
6th April 2017, 9:31 pm od abrakadabra

» GODIŠNJICA
24th Mart 2017, 1:31 pm od Ilijev

Gimnazija i VMRO!

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Gimnazija i VMRO!

Počalji od diskutant taj 14th Februar 2011, 11:16 pm

Glavni promoteri direktorke gimnazije su članovi organizacije VMRO! Skandalozno je da takvog direktora imenuje Vlada Republike Srbije! Pogledajte facebook stranicu dotične gospodje koju su izradili članovi ove minorne političke stranke

diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 461
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Re: Gimnazija i VMRO!

Počalji od banskodolcanin taj 15th Februar 2011, 10:18 pm

Ama sve je tova u vezi Snežanu mnogo sumnjivo, al ja sam siguran da je ona udbin čovek, a tova s podkrepjaneto na b`lgarsku kauzu je samo paravan. Bilo ko bilo, ona je zlo u gimnazijutu i trebe da se izvrlji što pre ako očemo gimnazijata da opstane

banskodolcanin
taze član
taze član

Broj poruka : 13

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od diskutant taj 16th Februar 2011, 6:50 pm

A tu je i ovo pismo

diskutant
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubbby taj 16th Februar 2011, 10:15 pm

pare su u pitanju i to goleme

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 435
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Oblače le bjalo

Počalji od Pametnik taj 18th Februar 2011, 10:51 am

A be ko da se učlanim u koloto na direktorkutu da dju i ja potkrepipim ... Oblače le bjalo s JUL ispknoto od Volen potkerepeno, a od UD-ba izmisleno!
Pametnik
član
član

Broj poruka : 95

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Admin taj 18th Februar 2011, 11:08 am

Znaješ li Pametniče "Dala baba dinar da se vane..."?
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 130

http://caribrod.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Tova je direktorka - godinu dna pre roka

Počalji od Pametnik taj 18th Februar 2011, 11:13 am

More ne pitujem može i banku da dadem, za direktorku koja slavi godinu dna pre roka 120 godine na Gimnazijutu.

Ako ne verujte pitajte. Gimazijata je sformirana 1892. godinu a ona če slavi sto i dvejes godine tuja godinu. Pa to ni Mrka ne može! Bravos!
Pametnik
član
član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Admin taj 18th Februar 2011, 11:15 am

Ha, ha bravo! Tova trebe da se obnaroduje! To stvarno ni Mrkonjić ne može!
Admin
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Može li čorčik

Počalji od Pametnik taj 18th Februar 2011, 11:54 am

Pametnik ::Ako ne verujte pitajte. Gimazijata je sformirana 1892. godinu a ona če slavi sto i dvejes godine tuja godinu. Pa to ni Mrka ne može! Bravos!

Admine,

Mnogo mi je teško da si priznajem ama izgleda da je Oblače le bjalo prava. Dozvolata za Gimnaziju je polučena u septemvri 1891. godinu. Nali znaješ onova pismo - Djado pope, nemoj se šališ da zapisuješ sina si u Berkovskutu gimnaziju, ta da se Berkovica gordeje s našu stoku... i teka na tatak i teka na tatak i teka stanula Caribrodskata gimnazija a ja se izbruka! confused
Pametnik
član
član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Admin taj 18th Februar 2011, 11:58 am

Usvaja se čorčik Basketball
Admin
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŠiŠa taj 20th Februar 2011, 5:02 am

Hehehe... epa nemoze teka Pametniche , na direktorkutu da kupish cvece i da njoj se izvinish , a ka noj davash cveceto da dju iscelivash ko shto si je red... Wink I Slobodana da ne zabovarish , on pa od direktorkutu nema nikikvu vajdu , da mu kupish baremka butilku Beks.
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419

Nazad na vrh Ići dole

Vazi Šišo

Počalji od Pametnik taj 20th Februar 2011, 8:21 am

Za tebe i Slobodana sve dadeno.Znači na direktorkutu če kupim i vijagru da ni praji muška deca a na Slobodana da jede nervite, ali i da ti .... ko beše, održi kratak i efikasan srpsko- blgarsći kurs. Nelo kvo če bude ako ispadenem ja prav, pone ima i dani da je Gimnazijata profunkcionisala tek 1892., tgi če mora direktorkata da čerpi a mene me od tova stra. Kvo li če iznese na posluževnikat....da ne okam Djermanijo UPOMOĆ!

A na Slobodana neču da kupim Bex, Zaječarsko ekonomik od pet čila ga sleduje.Ono Šišo ne izbiva iz kazanicete i samo oko Daj Bex, a ovaka je bolje em povečko, em po jeftino, em si on gosjanjete čerpi ss Zaječarsko a on si pije Bex, a to nije lepo ni od domaćinsku glednu točku, ni za domaću ekonomiju i pivarsku industriju! What a Face
Pametnik
član
član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŠiŠa taj 20th Februar 2011, 10:02 pm

Ma ja sam samo za kurs...hehe , che mora me upishete pak da si idem u shkolu. Mozesh da mislish kolko je sata ka sam pochel josh odavna na Nemachci da razmishljam ,Spsci i Shopsci sam vishe od pola zabovaril teka da nema vajda odi kurs.A ako chemo iskreno kvo sam pa i znajal , osmogodishnju skolu sam zavrshil u Caribrod a predi tova sam bil u Nemacku. I ka zavrshi osmoletku pak se vrnu u Nemachku... Otnovo mora sve da uchim , i neznam kolko che direktorkata moze tuva da pomogne. Jedino ako me Slobodan spasi , da urgira da ne ponavljam. study
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od valli taj 20th Februar 2011, 11:53 pm

Вярно ли е, че Симеонова е въвела обучение изцяло на български език?
valli
stariji član
stariji član

Broj poruka : 273
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŠiŠa taj 21st Februar 2011, 12:19 am

Verno verno , ja ka chu odma se upisa za dopunsku nastavu. flower
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od diskutant taj 21st Februar 2011, 12:23 am

Хич нямаш вярна информации. Директорката искаше да закрие Гимназията и да открие смесено училище. Сега в Гимназията учат 9 ученика на шопски, пардон български. И тези девет са записали тая паралелка поради това че няма книги, нищо се не учи и преподавателите не знаят български, и преподават на шопски. Цирк направо.
diskutant
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od valli taj 21st Februar 2011, 4:37 pm

diskutant1 ::Хич нямаш вярна информации. Директорката искаше да закрие Гимназията и да открие смесено училище. Сега в Гимназията учат 9 ученика на шопски, пардон български. И тези девет са записали тая паралелка поради това че няма книги, нищо се не учи и преподавателите не знаят български, и преподават на шопски. Цирк направо.
Така прочетох някъде може и да е било ирония. А в сайта на гимназията са показани учениците от паралелките от 12 до 33 ученика или това не е вярно. Иначе оборудването на класните стаи както е показано на сайта е добро. Това, че учителите не знаят български е много лошо. Да отидат в България и да завършат поне един опреснителен курс по български език за да не се излагат. А по отношения на това да се говори на шопски диалект може разбира се в къщи. Но като гледам как пише Шишо това нито е шопски диалект, нито е сръбски, нито български. Това може би е езика на гимназията на Снежана/жалко, че е завършила българска филология в България/ или езика на Шишо.
И един апел: ако някой се смята за българин да пише на кирилица/дори и някъде да направи грешка/, ако е сърбин по избор. А шопски, помашки, турлашки език такива животни няма. Шопи, турлаци ,помаци и македонци говорят български диалекти, а не сръбски или гръцки диалекти.

Poslednji izmenio valli dana 21st Februar 2011, 4:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
valli
stariji član
stariji član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od diskutant taj 21st Februar 2011, 4:53 pm

Е това как Снежана заврши българска филология... Трябва нова тема за този въпрос.
diskutant
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od valli taj 21st Februar 2011, 4:55 pm

diskutant1 ::Е това как Снежана заврши българска филология... Трябва нова тема за този въпрос.
Рибата замирисва от главата.
valli
stariji član
stariji član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŠiŠa taj 22nd Februar 2011, 1:26 am

B'sh teka Valli , ja neznajem ni Shopsci ni Srpsci a ni Bugarsci , i da znajesh deka smo ja i Snezana s's jezicite na istete frekvencije. I teka , svete teja godine ni faleshe jed'n tek'v trnokop ko shto si ti , da ni kaze deka si nishta ne razbiramo.Ama te , ja sam pak sreclija , Pametnikat mi obeshta da che mi sredi da se upishem na kurs , pa ega zavrshim i ja neshto. Samo neznam kiga che tova bude , Pametnikat josh neje ishl po Caribrod da se najde s's Snezanu da ispiju po nekoju retjiju ili pa po nekoj Beks.Dok tova nebude.... nishta odi mene.I sa se nadam da ti je srce na mesto , i da si se odushevil kolko si bolji odi nas. flower
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubbby taj 5th Mart 2011, 12:04 am

valli cel li si balgarska orda-carsko istoricesko druzestvo

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubbby taj 5th Mart 2011, 12:08 am

ja imam jedan primerak pa u april ce ti ga ispratim da ga procetes da vidis za kvo stava vapros , a skoro gleda na skat ko poturcenite balgari si kazuju ce su si turci ama neznaju tursci

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od valli taj 6th Mart 2011, 10:55 pm

bubbby ::ja imam jedan primerak pa u april ce ti ga ispratim da ga procetes da vidis za kvo stava vapros , a skoro gleda na skat ko poturcenite balgari si kazuju ce su si turci ama neznaju tursci
Да много популярното "потурчени" може би не е толкова точно, защото как може да си турчин, когато не знаеш турски и майчиния ти език е български. По точно е да се каже, че са помюсулманчени. И босанците нали и те са сърби или хървати, които са помюсулманчени. Обаче ако им кажеш, че са сърби сигурно ще те утрепят. Така и нашите помаци никога не признават, че са българи. Смяната на вярата за едни е станала насилствено, но голяма част доброволно са приели исляма заради по-лек, по-добър живот./така да се каже за пари/. Целия Батак са изклали турците/2000-4000души/ и никой не е приел исляма, а други са го приели, дори и доброволно.
valli
stariji član
stariji član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŠiŠa taj 7th Mart 2011, 4:25 am

Epa sa... sa si usral motkutu Valli. Ako ne znaju Tursci trebe da im omogucite da ga uche , a ne da dji diskriminirate. Ja glede kiko je tova u Srbiju resheno , svaka manjina si uchi majchin jezik. I svete drzave dju podrzavaju (ucenjuju) i pomagaju ni da uleznemo u EU. Zivot i zdravlje za nekoju godinu che uvedu i Kinesci , poshto u Srbiju ziveju okolo deset iljadi Kineza. Pa kvo che ni fali. A koj znaje za kikvo ni moze zatrebe. Nelo da se trgnete i da naprajite na Turcite skole , raznorazne institucije , dzamije itd... pa da vi vidi bog. Vi neli ste sa u EU , pa da budete za primer. A kvo bi pa falilo da uchite i vi malko Tursci , cisto ono da mozete da se razbirate s's Turskutu manjinu. Ili pa da im dadete tamo negde u nekoje coshe Pokrajinu , ili pa Republiku. Tova bi vi kodza pomoglo da napredujete , i ovija iz Brisel bi bili zadovoljni. Ja glede kolko je Srbija darezljiva, dade Kosovo da bi ni primili u EU. Zamisli pa Bugarska da dade na Turcite teka jednu pokrajinicu , pa ima vi odma ture joste jednu fotelju u Brisel. Ete kolko peripetije i kolko raspravce si imaju Belgijancite , Valonite i Flamite nese slagaju oche da podele Belgiju u dva dela...itd i kolko vreme nemaju Vladu. Francuzite ne davaju na Korziku da se odcepi , Spancite ne davaju na Baskite da se odcepe , a Srbija sve mora i na sve pristaje. E sa vidish kolko smo moderni i kolko che brze da uleznemo u EU i dodeka che stignemo...Nelo kazem ti na Turcite da naprajite skole , i che vi dademo Snezanu da bude direktorka i sve che bude ko trebe da bude. Wink
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od valli taj 7th Mart 2011, 9:36 pm

Шишо пак си се объркал нещо. Дава не този който е член на ЕУ, а този който иска да стане член. И ако искат да влезнат турците трябва да дават, а не да взимат.
valli
stariji član
stariji član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh