NOVI CARIBRODSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme

Konkurs za direktora

+7
skeleton
Ancika
prevel77
dr house
bubbby
ŠiŠa
diskutant
11 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Konkurs za direktora Empty Konkurs za direktora

Počalji od diskutant 3rd Februar 2012, 9:16 am

U Gimnaziji je raspisan konkurs za direktora. Glasačka mašinerija na Snežanu, čitaj pirotski "udarni kadar", i tija put namerava da turi Snežanu. Gimnazijata je veče udarilas u dnoto. Izgleda da je namera da se i dnoto prokopa ko bi se otišlo još nadole. Gimnazijata zbira razna problematična dečišta, koja su iskarali iz svata pirotskata učilišta i dji pribira u Gimnazijutu. Medjutim tura dji u srpskoto a ne u bugarskoto odelenje. Bugarskoto odelenje je pa prikazka "[You must be registered and logged in to see this link.]". Niti imaju knjidje, niti uče, niti pak profesorite predavaju na bugarsći nego si mlate na šopsći. Djacite u blgarskata odelenje u drug grad ne bi završila ni osnovnu, a tuka su "elitni učenici". Snežana dji razvodi po Brisel i po Blgariju ko predstavnici na Gimnazijutu. Sram i rezil. Vodi li nekoj račun za Gimnazijutu ili je istinita prikazkata da je ona turena da zakrije Gimnazijutu pošto na Caribrod je dovoljno da ima osnovnu školu. Koj saka da uči poveče - če ide u Pirot. Briga li je uopšte Ministarstvo Prosvete za tuja Gimnaziju ili se namerno žmi?
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od ŠiŠa 4th Februar 2012, 3:57 am

Ti si pogresno postavil pitanjeto . " Briga li je uopshte Ministarstvo Prosvete za Bugarskata odelenja ili neje ? " Tova ti je bila mislta ...

A shto bi dji pa bilo briga , Caribrod si ima svoji zakoni za prosvetu. Svaci koji se preziva na " ov " "ev " sakal ne sakal mora da uci Bugarsci , e kikv je pa tija sistem? Kikv je tija rezim? Tova ga samo pri nas ima , i je samo u Srbiju moguce tekova nesto . Zatova shto svaka shusha trazi nekva prava , na sever Madjarska nacionalna manjina , na istok Rumunska , na jugoistok Bugarska nacionalna manjina itd itd... Samo josh Kinezite da zatraze svoja prava i tegaj smo kompletni , pa che decata uche i Kinesci po skolete. Od jednu stranu se kuka zatova sto Srbija neje ulezla u EU , a od drugu stranu se potkopuje i koristi se taja situacija da se ucenjuje Vladata ... Otprilice ovka , ako mi ne dozvolish da rabotim kvo sakam ja che se zalim na komisarite u Brisel , a oni che tegaj da razmatraju a mozda i neche ...pa che kazu . Ako im ne dozvolite tova i tova nije che vi prajimo preprece i nema vi prime u EU. I teka che Srbija ulezne u EU koj znaje kiga...
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od diskutant 4th Februar 2012, 10:05 am

Ti si izgleda debelo zaletel. Prvo, koj se preziva na ić ne uči bugarsći
(mada ako živeje tuka trebalo bi). Zato ima pozitivni primeri deka su
roditelji na deca koja se prezivaju na ić tražili da i njinjata deca uče
bugarsći. Verujem da ne si čul, ali postoji izreka "Kolko jezika
znaješ, tolko čoveka vrediš". Drugo, ne traže "šuše prava" nego svaka
manjina ima pravo na školovanje na svom maternjem jeziku, na kulturu i
nacionalnu istoriju. I treće, da li si se možda nekad zapital otkude
tolko manjine u Srbiju (skoro 40%)? I to sve naokolo.
Neverovatno je kako Željuša iznedruje radikalne srpske patriote i velikosrbe. (Vidi ti se i po avatarat).
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od bubbby 5th Februar 2012, 12:55 am

Diskutante imas moju podrsku ce glasam za tebe samo se kandiduj..

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od ŠiŠa 5th Februar 2012, 3:10 am

Diskutante ti si pak pisujesh ko si ti tebe odgovara , i preokrecesh neciju izjavu po koj znaje koji put. Ja nigde nesm napisal da koji se prezivaju na " ić " moraju da uche Bugarsci, nelo tija koji se prezivaju na ov i ev. A kazi mi ti sto bi morali da uche recimo Bugarsci , zar nebi bilo bolje i lepse da moze svak da bira kvo che uchi i sto che uchi ako vec smatrate da trebe da bude demokratija. Kikva je tova demokratija kiga nekoga primoravash na nesto , a tija nekoj mozda bas neche da uchi nikiko Bugarsci? Ovka ispada moderan rezim , kobajagi je sve demokratsci...

" Verujem da ne si čul, ali postoji izreka "Kolko jezika
znaješ, tolko čoveka vrediš". " Dali sam ja cul ili nesm cul tova ne igra nikikvu ulogu , teja fore mozes da prodavas na klinci i na starci po selata koji nemu pojma.

" Svaka manjina ima pravo na školovanje na svom maternjem jeziku, na kulturu i nacionalnu istoriju. " Da da ...ima .. vidomo do kude ni dokarashe taja prava koja su nekigash imali Shiptarete...

" I treće, da li si se možda nekad zapital otkude
tolko manjine u Srbiju (skoro 40%)? I to sve naokolo. " Mnogo glupo pitanje , a sa che ti ja tebe postavim isto jedno tekova glupo pitanje pa da razmislish. Znajesh li ti kolko je bila golema Nemacka za vreme drugog svetskog rata ? Ako znajesh zamisli da zatraze da im se vrnu teja teritorije ? Tova nesm bezveze napisal jer znam na kvo mislish , ama netrebe da zabovarish da je SFR Jugoslavija teja teritorije dobila kao ratnu odshtetu. A netrebe ni tova da zabovarish zakvo je pripadla Bugarska teritorija na Jugoslaviju , zatova sto su Bugarete bili saveznici na Adolfa Hitlera ! I sto su isto ko i Nemcite tepali i klali narod , i sto su pljackali i otimali itd itd... E zatova je pripadla taja teritorija na Jugoslaviju , a dnska je tova teritorija Republike Srbije. A na tekvija ko tebe tova i d*n d*nska nemoze da im ulezne u tintarutu , i shto je najgore na maldite se razkazuju prikasce a ne orati im se istina. U skolutu nista neje bolje , i tam njim ne kazuju istinu nelo ispravljaju krivu Drinu. A josh po ubavo da bude mladite se i dn dnska uche da igraju Shotu , a shota je shiptarsko oro ! [ Shota = Shota Galica zena Azema Bejte (1889.-1924.)]
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od diskutant 5th Februar 2012, 1:12 pm

Odlično si se predstavil, nema potrebe da ti bilo kvo odgovaram.
p.s. Ako je več demokratija, trebe li i vas srbite da pituju očete li da učite srpsći?
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od dr house 5th Februar 2012, 8:56 pm

Da je teritorija na Srbiju jeste, ali je pripadla posle Prvi svetski rat, posle zaključenja mira u predgrađu Pariza zvanom Nej između članica Antante i Bugarske. [You must be registered and logged in to see this link.]

dr house
taze član
taze član

Broj poruka : 40
Points : 44
Datum upisa : 14.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od dr house 5th Februar 2012, 9:00 pm

Inače interesuje li me ima li druđi kandidati za direktori ništa se ne spominje na tuja (ana)temu? Čudi me prosto ko se neje kandidoval prof. Ratko, samo tuja funkciju neje pridodal svojoj kolekciji funkcija?

dr house
taze član
taze član

Broj poruka : 40
Points : 44
Datum upisa : 14.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od ŠiŠa 5th Februar 2012, 10:22 pm

dr house ::Da je teritorija na Srbiju jeste, ali je pripadla posle Prvi svetski rat, posle zaključenja mira u predgrađu Pariza zvanom Nej između članica Antante i Bugarske. [url=http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D1%98%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8_%D1%83%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ja se izvinjavam , pogreshil sam!

Sve u svemu Bugarska je morala da plati ratnu odshtetu...



diskutant ::Odlično si se predstavil, nema potrebe da ti bilo kvo odgovaram.
p.s. Ako je več demokratija, trebe li i vas srbite da pituju očete li da učite srpsći?

Za sa joshte ne trebe , ama koj znaje mozda che pocnu da pituju. Ti si gastarbajter u Srbiju tebe che te preripe...
ŠiŠa
ŠiŠa
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 419
Points : 478
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od bubbby 6th Februar 2012, 12:45 am

ha ha ogranicenijat radejnsci profesor kojto na ucenicite si dokazuje da zaje bolje fiziku o d nji samite....e mozda je primer za diskutanta ama za mene neje-----

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od diskutant 6th Februar 2012, 9:43 am

"Ograničeni radejnsći profesor" je za tebe i tebi slične proizvode od drveta, intelektualni ideal koji nikada nećeš postići u životu.
Seljačina ostaje seljačina, bilo da je u Caribrod ili u Nemačku.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od dr house 6th Februar 2012, 12:25 pm

Znači da nemate informacije nego si naglabate koj kikv je i samo raplamsavate međunacionalnu mržnju i netrpeljivost!? A to je mnogo zgodno ako ne živeješ u Caribrod, nego nadizaš odaleko i posle da gledaš kiko se komšije karaju i se naslaždavaš, baš tipično za naš mentalitet nema kvo!

dr house
taze član
taze član

Broj poruka : 40
Points : 44
Datum upisa : 14.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od bubbby 6th Februar 2012, 11:23 pm

diskutant ::"Ograničeni radejnsći profesor" je za tebe i tebi slične proizvode od drveta, intelektualni ideal koji nikada nećeš postići u životu.
Seljačina ostaje seljačina, bilo da je u Caribrod ili u Nemačku.
Da upravu si diskutante selacina si ostaje seljacina bilo deka da je I BILO KVO OBRAZOVANJE da ima,a doticni da je ideal za mene ..gresis mozda je za tebe..za mene sigurno neje...ja radim tova koje sam zavrsil ,nemenjam radna mesta ko nekoji, denska u skolutu jutre u opstinu ..e tova je problemat ..mnogo narod je bubal da zavrsi fakultet i posle da paradira s diplomutu si a da neraboti tova koje je zavrsil.......isto ko tebe ..blgarin ama ka ni ispravljas pravopisnete gresce i ka kritikujes negoga uvek je na srpsci..poslednjat primer ti je na pocetak...

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od diskutant 7th Februar 2012, 7:34 am

Drago mi je da radiš "tova koje si završil", odma se i vidi kvo si
završil. Umesto što vredjaš ljude mnogo pametnije i pismenije od
tebe, mogao bi da staviš prst na čelo i pokušaš da malo koristiš male
sive ćelije. Što se tiče jezika, možemo da polemišemo i na srpskom i na bugarskom.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od bubbby 8th Februar 2012, 12:19 am

to li iz izkustvo znajes..govorim za prstat...logicno je da ka savetujes drugoga preporucujes mu isprobane metode ...cesto li ga pravis..

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od prevel77 8th Februar 2012, 10:31 am

OCU JA DA BUDEM DIREKTOR

prevel77
taze član
taze član

Broj poruka : 22
Points : 22
Datum upisa : 16.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od diskutant 8th Februar 2012, 11:23 am

Konkuriši, sigurno imaš poveče akl od Snežanu. jedini problem mogu da ti budu jurišne snage pirotkih kadrova koji su primljeni bez ikakvog zdravog razuma i koji nemaju fond časova. Oni če glasaju za Snežanu pošto svak drudji direktor če dji momentalno otpušti jer su nelegalno zaposleni i jer se namerno oduzimaju časovete na našti profesori da bi se davali na tija piročanje. Konkuriši.
diskutant
diskutant
Moderator
Moderator

Broj poruka : 462
Points : 570
Datum upisa : 09.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od prevel77 9th Februar 2012, 10:15 am

OCU I JA DA SAM DIREKTOR

prevel77
taze član
taze član

Broj poruka : 22
Points : 22
Datum upisa : 16.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od Ancika 11th Februar 2012, 11:11 pm

Tija profesor shto ga spominjate gore- Radejnichanin- ochigledno ga uopshte ne poznavate, chim znajete teka da oratite za njega. Bil mi je razredni i, s moje strane, shto se predavanje tiche, a i nekoje drugdje rabote shto ni je nauchil- svaka mu chast! Mozete da govorite kvo ochete, mozete i lisjata na pokojnata drvchetija u Caribrod da obojite s razne politice, ali jedno je chinjenica: tija profesor je jedn od najbolji pedagozi koji je gimnazijata imala u poslednje 15 godine, a mozda i vishe. Sa slusham decata ko se zale od njega, pa ne prosto ne mogu da verujem- da li su ona tolko prestala da uche i da si maltretiraju mozakat s informacije, ili smo mi svi u mojutu generaciju bili ajnshtajnovci, pa smo ga sve razbirali kvo ni je predaval.

Ancika
član
član

Broj poruka : 113
Points : 147
Datum upisa : 11.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od bubbby 12th Februar 2012, 1:19 am

Nazalost nesi ga upoznala u pravu svetlinu...a covekat je profesor..radi u skolu..u skolutu ima problemi ..sto ne se bori da resi problemi u skolutu a se buta kude mu neje mesto..ili je karijerist samo....

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od Ancika 12th Februar 2012, 12:38 pm

A ti si ga upoznal, vidim. Chini mi se da mnogo volite da govorite za rabote s koje nemate mnogo veze i za koje ne znajete nishta. Ja govorim za njega kao za profesora, pedagoga i razrednog stareshinu. Govorim za onova shto sam svojim ochima videla i shto sam lichno iskusila. Za rabote koje ne znam nechu da oratim. A da decata dnska uglavnom neche da uche (chast izuzecima)- tova, na zalost, neje daleko od istinu, jer, ka Ratkova objashnjenja ne moz da razberu, ja stvarno ne znam kvo bi razbrala... Ka mi je on predaval fiziku ja sam dju uchila s volju i ono shto sa pamtim iz fiziku mi je ostalo od njega i ostalo je zahvaljujuci njemu. Mozete da govorite kvo ochete za njega, shto se predavanja tiche- ne mozete da mu najdete nijednu zamerku. Pozdrav.

Ancika
član
član

Broj poruka : 113
Points : 147
Datum upisa : 11.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od skeleton 12th Februar 2012, 12:48 pm

Ancika bravo za komentar. I mene je profesor Ratko predaval fiziku i mogu da kažem da je to jedn od retko dobri profesori koji je taja Gimnazija imala. To što bubby mlati je najblaže rečeno plitkoumno i tova je razmišljanje na bivši učenici koji ne umejeoše ni vola u dupe da ubodu a kamoli da nauče fiziku ili matematiku.
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od valli 12th Februar 2012, 4:49 pm

skeleton ::To što bubby mlati je najblaže rečeno plitkoumno i tova je razmišljanje na bivši učenici koji ne umejeoše ni vola u dupe da ubodu a kamoli da nauče fiziku ili matematiku.
От физика и математика bubby не разбира, а я го вижте на форума разбира и се изсказва по всички въпроси. Значи човека е природно интелегентен.
valli
valli
stariji član
stariji član

Broj poruka : 285
Points : 361
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od skeleton 12th Februar 2012, 8:13 pm

Prosto je neverovatno da može da bude direktorGimnazije nekoj koj nema ni 5 meseca neprekidno da je rabotil u nastavu.Tova je za Ginisa. E Caribrode kvo si dočekal.Sa če osim smešnutu visoku poslovnu školu da imamo i smešnu Gimnaziju. Tija koj završi caribrodsku gimnaziju i caribrodsku poslovnu školu... na nivou je svršenog osnovca nadole po Srbiju.


Poslednji izmenio skeleton dana 13th Februar 2012, 2:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
skeleton
skeleton
Moderator
Moderator

Broj poruka : 483
Points : 573
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od bubbby 12th Februar 2012, 10:54 pm

skeleton ::Ancika bravo za komentar. I mene je profesor Ratko predaval fiziku i mogu da kažem da je to jedn od retko dobri profesori koji je taja Gimnazija imala. To što bubby mlati je najblaže rečeno plitkoumno i tova je razmišljanje na bivši učenici koji ne umejeoše ni vola u dupe da ubodu a kamoli da nauče fiziku ili matematiku.
Ako si kazujes misljenje za nekojega profesora neznaci da neznajes tija predmet...vidim ti dobro se opravljas s volovete i kravete ,dobre si savladal skolutu..

bubbby
Respektabilan član
Respektabilan član

Broj poruka : 436
Points : 500
Datum upisa : 08.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Konkurs za direktora Empty Re: Konkurs za direktora

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu